Hidrobromna kislina?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi! Tukaj sem nova. Sem samo začetnik, ki si želi vstopiti v svet kemije.
Zanima me, ali kdo od vas pozna kakršen koli način za sintezo predhodnih snovi a-pvp (na primer: 48% hidrobromna kislina, pirolidin in valerofenon). ker jih je v moji državi precej težko dobiti, druga možnost je nakup prek spleta v tujini, ker pa so to nadzorovane snovi, jih je veliko težje dobiti.
Vsako mnenje ali pomoč bi bila dobrodošla!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
mnenje :- @Rutherford ker ste novi v svetu kemije, vam svetujem, da začnete z osnovami, samo kupite laboratorijski priročnik, osnovno opremo in na youtubu je neskončno predavanj, da vam bodo vsaj osnove jasne, sicer ste mrtvi, preden dokončate svojo prvo sintezo.

pomoč :- preprosto ne moreš vsega narediti na svojem dvorišču, če delaš nekaj nezakonitega, moraš kupiti nekaj nezakonitega.

samo ne ubijajte se.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
dobro rečeno, človek
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
he want's😐, da bi na svojem dvorišču izdelal 48% hidrobromno kislino, pirolidin in valerofenon.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, njegovo delo je dobro, vendar je pomembno dobro ravnovesje kislin, če je reakcija nizka ali visoka, se ustavi
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - preprosto zmešajte nekaj KBr ali NaBr z razredčeno žveplovo kislino (približno 30-40 %) in vse skupaj destilirajte med 122-127 C. Dobili boste 40 % HBr (gostota približno 1,38 g/ml). Uporabite presežek žveplove kisline (približno 1,5-2,0-krat več molov). Uporabite samo razredčeno H2SO4, ker boste v nasprotnem primeru dobili nekaj ml Br2 (brom), ki se destilira pri 55-60C, kar je velika težava. Izogibajte se snovi za amaterske kemike, ker smrdi... TAKO ZELO.

pirolidin -
Tudi moj nasvet za vas - vedno poiščite videoposnetke sinteze in vse vrste opisov sinteze, preden postavite vprašanje na tem ali katerem koli drugem znanstvenem ali "znanstvenem" forumu. Ljudje ne marajo spraševati, ne da bi sami iskali. Prav tako poskusite zagotoviti svoje zanimive misli. In ne pišite neumnosti.

Valerofenon - na žalost ni načina, da bi to naredili brez težko dostopnih ali delujočih kemikalij. Valeril klorid morate preprosto izdelati z uporabo tionil klorida ali cianurjevega klorida. Obstajajo načini, kako to zaobiti, vendar jih ni mogoče uporabiti, ker so dragi ali pa jih je nepredstavljivo težko upoštevati.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni, tudi jaz sem nov in občudujem vaš pogum, da ste to misel preprosto vrgli ven. ne čutim se usposobljenega, da vam dam nasvet, sem majhna riba v velikem ribniku. jaz bi"""" začel tako, da bi se resnično seznanil z vsem potrebnim. ne vem, kakšen je morda vaš ozadje? moj cilj je enak. vse sem lahko dobil tukaj na svoji lokaciji.Še nisem odprl niti ene steklenice!im pameten kot pekel, vendar ne kemik po schooling.I so porabili zadnji mesec cramming msds podatkovne liste in wikipedia v bad kinda way.another 6months študija, lahko sem blizu odprtih steklenic....laugh....i mislim, da je najboljši nasvet, ki bi vam lahko rekel: baby steps man.wish I could offer more than that,good luck.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
HBr lahko naredite iz NaBr ali KBr je veliko navodil na youtube
 
Top