Psevdoefedrina, raztopljenega v vodi, ne morem ekstrahirati

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
poskusi pridobivanja psevdoefedrina iz tablet samo z uporabo vode že približno od leta 1990 ne delujejo najbolje. Obstaja približno ducat različnih kemikalij, ki jih dodajajo tabletam, da bi to onemogočili. Če fotografirate seznam sestavin, bomo videli, katere metode uporabljajo v teh konkretnih tabletah, in vam lahko predlagamo ekstrakcijo. Na tem forumu je tudi nit, ki ponuja nekaj metod, ki delujejo v večini primerov
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
to je sestava tablet: Triprolidinijev hidroklorid 2,5 mg tableta + psevdoefedrinov hidroklorid 60 mg Pomožne snovi: laktoza monohidrat, škrob, magnezijev stearat, povidon in voda.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro in 30 mg PSU Prosim, pomagajte mi izločiti iz te tablete, ker sem prepričan, da vam pri tem ne bo uspelo najprej 🙏
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Moje tabele vsebujejo: triprolidinijev hidroklorid 2,5 mg
psevdoefedrin hidroklorid 60 mg
Pomožne snovi: laktoza monohidrat, škrob, magnezijev stearat, povidon in voda.

Ali lahko psevdoefedrin odstranim samo z dodajanjem etanola, filtriranjem in izhlapevanjem?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Raztopite ga v alkalni vodi, pH 12, nato ga ekstrahirajte s toluenom ali ksilenom.
Nato toluen enkrat sperite z vodo, pri čemer pazite, da se alkalnost ne zmanjša. Nato toluen ločite in v toluen prečrpajte plinski vodikov klorid. Kristali psevdoefedrin hidroklorida bodo padli. Usedlino filtriramo in posušimo.
 
View previous replies…

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ali je plinasti vodikov klorid hcl plin? oprostite, nisem tekoč.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3

Kaj mislite s pojmom izpiranje toluena z vodo? Ne razumem, kaj ste s tem mislili? Ali niso nevidni?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Po izvedenem alkalnem postopku se psevdoefedrinska baza raztopi v toluenu. Toluen ločite od vode, nato toluenu dodajte čisto destilirano vodo in ga še drugič ločite, da odstranite natrijeve delce. Nato v toluen prečrpamo plin Hcl. Psevdoefedrinska Hcl sol se bo izločila. Filter.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Najlepša hvala za vašo pomoč, prijatelj. Ali veste, kakšen donos lahko ustvari ta postopek?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Katere tablete ste uporabili? Je to Contec?
 
Top