Question Prihajam iz Brazilije, vendar želim oditi v tujino, v Evropo

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Pridobil sem stike iz Južne Amerike, da me oskrbujejo v Evropi. Zanimalo me je, ali bi bilo dobro, če bi se preselil v Evropo in zaslužil denar s prodajo na drobno ali nakupom opeke in prodajo tolpam. V moji državi je kokain preveč poceni, poleg tega je veliko prodajalcev in frakcij, ki se med seboj borijo za ozemlje. Ne govorim o tolpah, govorim o kriminalnih združbah z več kot 30 tisoč člani, kot so PCC, CV, FDN in še veliko močnejše skupine. V katero državo v Evropi bi bilo dobro oditi v tujino in začeti posel z mamili?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Ko mi lahko kdo prinese opeke na Nizozemsko colo ali bolo po dobrih cenah, mi pošljite, prosim
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Prihajam iz Južne Amerike. Ali imate kakšen učinkovit način za pošiljanje v velikih količinah?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Španija je včasih kot Mehika, če veste, kaj mislim, tam se boste počutili kot doma
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Preveč razmišljanja premalo izkušenj. Najbolje je začeti z majhnimi spoznavnimi kanali, nato pa se premakniti naprej. Vsak kraj, v katerega pridete, je drugačen. Večina kanalov je uveljavljenih, stopite jim na noge in vas zaprašijo, vendar se za pametne ljudi vedno najde mesto. Torej, če se u dobro znajdeš in prideš na pravo mesto, boš zlat.

Vedno želim najboljše pravim ljudem, zato držim pesti za vas, bratec. Drži glavo pokonci. 🤞
 
Top