Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Predstavili ste se precej lepo in vaša ponudba je bila razumna, dokler nisem slišal za to prevaro verjetnosti... no, če se spomnite asasina z imenom Boris, lahko rečem, da mu pošljete vzorce brezplačno, saj bo plačal prevoz in vse, kar bi lahko bil vaš način, da se zadržite pri poslu. Dobro se zavedam vaših želja, vendar bi prosili za nekaj materialov v bolj ali manj vzorčni količini in v zameno obljubljamo možnost nadaljevanja tega, kar ste začeli početi, dokler se ne vrnete k podobnemu obnašanju. Ne morem obljubiti, da lahko to storim tukaj, vendar imate morda še vedno solidne možnosti. Glede na to, da beseda prevara ne bo nikoli slišati o vas. Imam povezave, ki bi bile več kot zainteresirane za to, kar ponujate. Zato razmislite o tem, kaj je mogoče prihraniti v bolj ali manj vzorčni obliki. Ker ste 20K$ bogatejši od mene (obljubim, da se borim s hranjenjem zaradi stroškov laboratorija), vas ne bom prosil za nobeno pretirano stvar. Ljudi, ki jim bom pokazal modrost, ki jo morajo narediti, bom zagotovo pripravil, ki jih bom naučil, in vas predlagal kot dobavitelja. Če bodo izdelki ustrezali našim standardom, ti pa niso zelo visoki.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Ne vem, kako daleč se lahko pravila na tem forumu upogibajo, vendar je to "podjetje" v preteklosti tudi mene ogoljufalo za 10.000 dolarjev. Sem tip človeka, ki je zamerljiv, in ne maram, da mi ukradejo denar.
Ali bi bilo od mene predaleč, če bi poskušal doseči, da jih obtožim Združenih držav Amerike zaradi trgovine s predhodnimi sestavinami za prepovedane droge in njihove distribucije? Dvomim, da bi bil kdo preveč jezen zaradi takšnega izida. Vem, da se je to že zgodilo nekaj drugim preteklim kitajskim dobaviteljem, vendar v tem primeru obtoženec še naprej krade denar članom foruma. Zdi se, da obtoženec ne ve, da če dovolj pokukaš v mrežo sršenov, te bo to pičilo. Na tem forumu je veliko ljudi, ki bi naredili veliko slabše kot jaz, če bi bili v tej situaciji. Ne bom storil ničesar, dokler se administrator ali dovolj članov ne odloči, da je to primerna kazen za tega prodajalca. Upoštevajte, da ne morem zagotoviti, da bi to delovalo, vendar če dobi dovolj odobritve, bom poskušal poskusiti to nalogo.
Če ima kdo druge možnosti, prosim odgovorite na to sporočilo.
Hvala.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To podjetje je bilo na forumu že blokirano. Lahko naredite, karkoli želite. Včasih je posel z zdravili lahko krut do tistih, ki ne izpolnjujejo obveznosti, to je normalno.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top