Question Ali je https://whwingroup.com zakonit?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ali je farmacevtska družba Wuhan WinGroup Pharmaceutical zakonit prodajalec kemikalij? To je precej preprosto vprašanje, vendar sem še vedno negotov. Imajo ponudbe na seznamu in trdijo, da ponujajo naročila na vpogled tukaj prek BB.

Vendar še vedno težko najdem dovolj informacij o njih. Na celotnem forumu BB je samo ena nit, ki postavlja to isto vprašanje, in samo en član, ki v bistvu že eno leto ni bil aktiven, zdaj trdi, da so legitimni. Poleg tega je njihova ponudba izdelkov neverjetna, ponujajo skoraj vse, kar si lahko zamislite, in to je ravno moja točka. Zveni preveč dobro, da bi bilo res, kajne?

Ali ima kdo izkušnje s tem prodajalcem kemikalij? Ali je vaše naročilo prispelo v redu in ste dobili, kar ste naročili?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V to sem trdno prepričan. Morali jim boste poslati sporočilo prek telegrama ali česa podobnega. Z njimi sem se že pogovarjal. Ničesar ne bodo pridobili, če bodo sprejeli depozit in ne bodo. Z njimi nisem mogel doseči dogovora, če pa bi me hoteli ogoljufati, bi se strinjali z vsem.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nekajkrat sem pri njih naročil leto dni, preden sem se pridružil BB, govoril sem z "Jessy", nisem prepričan, ali je članica tukaj.
Večinoma BDO, vendar tudi P2NP.
2-bromo-4'-metilpropiofenon,
natrijev borohidrid,
in CAS: 13803-74-2.

Prejeto vse brez težav in poslano na 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hej,

Končno.

Nisem vedel, da ste z bbgate tukaj, in sem izgubil vaš odgovor na threema od aprila.

Prav zdaj imamo tudi avstralsko skladišče, cenejšo ceno in hitrejšo dostavo.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Zadnje naročilo, ki sem ga opravil, je bilo mislim, da aprila? Edini razlog, zakaj sem prenehal naročati pri njih, je, da sem našel lokalni vir za BDO, ki je bil cenejši in hitreje dostavljen.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Ali jim lahko zaupamo? Razmišljam, da bi pri njih tudi naročil.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Ste se že kdaj prej pogovarjali z našim podjetjem, gospod?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Prodajamo samo predhodnike, ne končnih materialov, verjetno je prišlo do nesporazuma.

Torej namesto da bi se pritožili tukaj, bolje fo vas, da se obrnete na svojega prodajnega zastopnika za rešitev situacije.
 
Top