Pogovorimo se o moji smešni toleranci

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poskusite z MAOI, kot je moklobemid.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Gospodu se še enkrat zahvaljujem za še eno priporočilo za moj seznam spojin, ki jih je treba preizkusiti! V zadnjem tednu sem bil tiho, tu in povsod. Ves teden je bila samo Marija.

Moj zadnji 25 mg sertralina je bil to soboto, počutil sem se precej lenobno in nerodno. Želel sem si, da bi bil cel teden brez ledu, saj je to vse, s čimer moram trenutno eksperimentirati, celoten teden na, celoten teden brez. In ko rečem "na", mislim samo med 0.05 - 0.10g na sniff in to sem počel samo enkrat na dan. @SauceySockss je v nekem trenutku omenil, da sem na teden naredil eno unčo?! Sodeč po tem, koliko mi ta stvar brca možgane v rit in kako sem dobesedno skoraj umrl pred zadnjim ponedeljkom, ko sem naredil svoj "prvi" 0.10g, bi rekel, da mora biti to nekaj norega sranja z visoko potenco ali pa sem našel nekaj, na kar se osebno samo odzovem edinstveno.

Jaz na ledu: hitro in neumno, tupi predmet.. Običajno sem zelo previden in poskušam biti strateški pri vsaki odločitvi, ki jo sprejmem (preveč, zato običajno ničesar ne naredim. Ljudje z ADHD vedo, o čem govorim). Na ledu možgani tečejo milijon kilometrov na minuto, vendar me to ne moti(?), idejo zgrabim iz zraka in se z njo podam na pot. Ampak jaz samo tečem in tečem in tečem... Po prvem tednu na ledu sem cel vikend preležala, preveč boleča, da bi se premikala zaradi prevelikih naporov pri delu na dvorišču. V glavi ne morem delati seznamov kot pri 4MMC, zato sem kot nora na področju čiščenja, vrtnarjenja in popravljanja, ki se premetava od ene stvari do druge.

Iskreno povedano, tako sem bil v dvajsetih in tridesetih letih, preden so moji možgani popolnoma izgoreli v družbi. Resnično je edina razlika v nespečnosti, mislim, to je psiho. V četrtek ob 9am sem naredil .07g. Po tem, ko sem ležal v postelji za točno 3 ure, tukaj pišem to na 2: 30 v petek zjutraj wtf.

Ta stvar je v bistvu predaleč v eno smer, nekaj manjka od "stimulacijske izkušnje", ki sem jo imel z MeowMeow in MDMA v umm, "oddelku za razvrščanje in arhiviranje"(?) mojih možganov. Danes sem kupil nekaj potrebščin za hišne ljubljenčke in gospa me je mimogrede vprašala, kakšne pasme psov imam, pa se nisem mogel spomniti!!! Kaj?!

Če bi lahko samo prisilil tajnico možganov, da opravlja svoje delo in ima te ravni motivacije in energije, mislim, da je to končni cilj. In ker sem se prav tako pred kratkim naučil o MAOI-jih, mislim, da bom shranil pychedelics morda kot "nagrado" za sebe, ko bom to veliko bolj resno vprašanje Nootropics ugotovil in vsaj bližje, kjer se počutim pravilno raven motivacije, ker imam resno sranje, da se odpravim na prekleto!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poskusite lahko tudi s semeni sirske rutice, ki so prav tako maoi. VENDAR RAZIŠČITE INTERAKCIJE, LAHKO UMRETE!
 
Top