Looking for a vendor IŠČEMO DOBAVITELJA V RAZSUTEM STANJU V AVSTRALIJO (VELIK DENAR)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni vsi, trenutno imamo nekaj težav z našim trenutnim dobaviteljem, predvsem v zvezi s kakovostjo izdelkov in količinami, ki trenutno prihajajo skozi naša vrata. Menimo, da je naša organizacija trenutno prevelika, da bi se ukvarjala s trenutnimi težavami, s katerimi se soočamo. Zaradi tega trenutno iščemo potencialne nove dobavitelje, ki želijo z nami vzpostaviti dolgoročen poslovni odnos.

Trenutno iščemo:






- smo ena najbolj vpletenih, razvpitih in največjih organizacij v Avstraliji z velikim vplivom na tukajšnjo trgovino s prepovedanimi drogami.
Imamo velik nadzor nad prodajo, distribucijo in gibanjem česar koli v velikih količinah na domačem ozemlju. Prav tako imamo nadzor in zavezništva z več drugimi kriminalnimi družinami in organizacijami v Avstraliji, vključno z več največjimi spletnimi prodajalci v temnem omrežju AU.

Ves dan lahko govorimo o tem, koliko moči in nadzora imamo tukaj v Avstraliji, lahko pa bi govorili tudi o neštetih virih in povezavah, ki jih imamo, vendar nismo tukaj zaradi tega. Tukaj smo zato, da vam ponudimo priložnost, da v kratkem času zaslužite milijone dolarjev.
Naša zelo izpopolnjena in obsežna mreža ter organizacija + stalen niz velikih pošiljk visokokakovostnih izdelkov = milijoni in milijoni dolarjev na enostaven način. S to priložnostjo je mogoče zaslužiti nepredstavljivo veliko denarja, tisti, ki so pametni, bodo to lahko videli, tisti, ki so preprosti, pa ne bodo mogli.

Iščemo somišljenike, ki imajo enako dolgoročno vizijo kot mi in so sposobni izpolniti naše zahteve.
Ne iščemo enkratnih poslov, potrebujemo dobavitelja, ki je pripravljen z nami dolgoročno sodelovati in sklepati kompromise.
Verjamemo, da je mogoče na dolgi rok zaslužiti več denarja, zato želimo zgraditi trajno bratstvo in partnerstvo.
Prav tako ne iščemo ljudi, ki nimajo izkušenj s prevozom v Avstralijo ali želijo le eksperimentirati s svojimi malimi načini pošiljanja. To je priložnost za tiste z izkušnjami in ne za tiste, ki šele začenjajo.

Naša organizacija je zelo stare šole, vendar to ne pomeni, da smo neumni. Prevaranti, zapravljivci časa in ljudje, ki niso sposobni opravljati te vloge, naj se izogibajo stikom z nami.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Pozdravljeni! Zagotavljamo predhodnike, ne zagotavljamo sintetičnih izdelkov. Če imate kakršne koli potrebe, se lahko obrnete name. Izdelke (BDO, jodove kroglice, hipokislino ...) prodajamo predvsem v Avstralijo
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni, kolega,
zahvaljujemo se vam za vaš odgovor, vendar trenutno iščemo samo dobavo končnih izdelkov. Če se bo to spremenilo, boste prva oseba, s katero se bomo povezali.

Na zdravje.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Zagotovimo vam pravno veljavni analog ketamina v vseh količinah z zagotovljeno dobavo. Samo spremstvo
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Sem dobavitelj predhodnikov iz Kitajske in se veselim sodelovanja z vami v prihodnosti.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Lahko vam pomagam
s K in morda s koksom, vendar je zaradi met, ki ga imajo vaši cariniki, to izredno težko. Obstaja metoda za varno pošiljanje k vam, vendar je draga in ne vem, ali bi jo lahko izvedli v obsegu, o katerem govorite. Za to bi potrebovali nekaj kapitala, da bi sploh poskusili. Ali imate trenutno uporabne poti do vas? Če je tako, vam lahko na poti do vas dostavim ves Proust, ki si ga lahko želite.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljen, brat, pogovoriva se zasebno.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O Kontaktirajte me zasebno. Lahko vam pomagam pri tem
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Še vedno iščete. Veliko ljudi mi je poslalo sporočila, vendar se za zdaj zdi, da nihče ni sposoben opravljati tega dela.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Nekdo je zasedel delovno mesto dobavitelja za podjetje Meth. Za vse ostalo še vedno iščem.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ali je to dobro, kar je bilo naokoli, je sranje ...
Kako se lahko začne od vas

Sem na območju Brisbane
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, Avstralija, kontaktirajte me in lahko se pogovorimo mislim, da bi bilo dobro za nas in tudi za vas. Vem, da sta avstralija in nova zelandija dobra trga za led, kajne?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Če ste še vedno zainteresirani, smo sposobni dostaviti led vsako quantitie pls pošljite mi pm za podrobnosti
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD Sumim, da so fizli, z njimi sem se dolgo pogajal in nihče nikjer ... blodnje
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Po mesecih in mesecih pogovorov s številnimi potencialnimi dobavitelji in proizvajalci mi je do zdaj uspelo vzpostaviti odnos le z enim samim dobaviteljem, in to za meto.
Presenetljivo je, da po vsem tem času naša organizacija še vedno išče nekoga, ki bi nam neposredno dobavljal kokain, MDMA in ketamin. Sprva smo mislili, da bomo glede na število ljudi, ki nam pošiljajo sporočila in se obračajo na nas, zagotovo zelo hitro našli ustrezno zamenjavo za našega trenutnega dobavitelja, vendar se zdi, da temu ni tako.

Do zdaj je 90 % ljudi, ki so se obrnili na nas, končalo z zapravljanjem našega časa. Bili so neumni poskusi, da bi nas prevarali, bili so poskusi, da bi nas prisilili v upravljanje CELOTNEGA postopka prevoza od začetka do konca, vključno z uporabo naših poti in notranjih oseb ter naših načinov prevoza, in še več drugih poskusov, da bi samo zapravljali naš čas, ter ponavljajočih se neukrepanj na podlagi obljub in zahtev. Ljudje so trdili, da nam lahko mesečno dobavijo xx kilogramov izdelkov, vendar so se trudili, da bi v tednu dni izdelali en sam kilogram ali dva. Ljudje so trdili, da lahko uspešno prevažajo izdelke v Avstralijo, vendar jih še nikoli niso poslali v Avstralijo. Ljudje so trdili to in ono, vendar svojih trditev niso uresničili, včasih pa so celo popolnoma izginili. To je otročje obnašanje in vsekakor ni tip ljudi, s katerimi bi želeli poslovati.

Kot sem navedel v svoji prvi objavi, je to ogromna priložnost, ki je predstavljena tukaj, in je priložena z možnostjo zaslužka milijonov dolarjev v kratkem času. Naše dejavnosti tukaj v Avstraliji nam omogočajo, da dobesedno prodamo in distribuiramo 20-30 KG samo MDMA mesečno, in ena oseba s tega foruma je trdila, da je sposobna slediti tem količinam, vendar so potrebovali 2 meseca, da so nam prepeljali KG MDMA. Kako naj bi kdo lahko tako delal in zaslužil?

To bom povedal še enkrat in to bo tudi zadnjič, ko bom to rekel. To je priložnost, ki spremeni življenje tistim, ki so sposobni opravljati to vlogo, nič manj. Vse, kar zahtevamo, so redne pošiljke visokokakovostnih izdelkov, več kot spodoben prevoz, spodobna komunikacija ter pripravljenost na delo in kompromise z našo organizacijo, če vam bo uspelo obdržati svoj del, vam lahko obljubim, da bomo zelo dolgo sodelovali v harmoniji. Če ne boste izpolnili teh pričakovanj ali ne boste mogli slediti tem zahtevam, vam svetujem, da se izognete pošiljanju sporočil, da ne bosta oba zapravljala časa. Nimamo toliko prostega časa, da bi sedeli tukaj in pisali sem ter tja samo zato, da ne bi prišli nikamor. V 80 % primerov vidimo mimo sranja, kar je eden od mnogih razlogov, da smo ena največjih organizacij v Avstraliji, zato se ne trudite zapravljati našega časa.

Kakorkoli že, mojega razglabljanja je konec. Še vedno iščemo stalne zaloge koksa, MDMA in ketamina. Odprti smo lahko tudi za druge izdelke.
 
Top