Looking for a vendor IŠČEMO DOBAVITELJA V RAZSUTEM STANJU V AVSTRALIJO (VELIK DENAR)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni vsi, trenutno imamo nekaj težav z našim trenutnim dobaviteljem, predvsem v zvezi s kakovostjo izdelkov in količinami, ki trenutno prihajajo skozi naša vrata. Menimo, da je naša organizacija trenutno prevelika, da bi se ukvarjala s trenutnimi težavami, s katerimi se soočamo. Zaradi tega trenutno iščemo potencialne nove dobavitelje, ki želijo z nami vzpostaviti dolgoročen poslovni odnos.

Trenutno iščemo:






- smo ena najbolj vpletenih, razvpitih in največjih organizacij v Avstraliji z velikim vplivom na tukajšnjo trgovino s prepovedanimi drogami.
Imamo velik nadzor nad prodajo, distribucijo in gibanjem česar koli v velikih količinah na domačem ozemlju. Prav tako imamo nadzor in zavezništva z več drugimi kriminalnimi družinami in organizacijami v Avstraliji, vključno z več največjimi spletnimi prodajalci v temnem omrežju AU.

Ves dan lahko govorimo o tem, koliko moči in nadzora imamo tukaj v Avstraliji, lahko pa bi govorili tudi o neštetih virih in povezavah, ki jih imamo, vendar nismo tukaj zaradi tega. Tukaj smo zato, da vam ponudimo priložnost, da v kratkem času zaslužite milijone dolarjev.
Naša zelo izpopolnjena in obsežna mreža ter organizacija + stalen niz velikih pošiljk visokokakovostnih izdelkov = milijoni in milijoni dolarjev na enostaven način. S to priložnostjo je mogoče zaslužiti nepredstavljivo veliko denarja, tisti, ki so pametni, bodo to lahko videli, tisti, ki so preprosti, pa ne bodo mogli.

Iščemo somišljenike, ki imajo enako dolgoročno vizijo kot mi in so sposobni izpolniti naše zahteve.
Ne iščemo enkratnih poslov, potrebujemo dobavitelja, ki je pripravljen z nami dolgoročno sodelovati in sklepati kompromise.
Verjamemo, da je mogoče na dolgi rok zaslužiti več denarja, zato želimo zgraditi trajno bratstvo in partnerstvo.
Prav tako ne iščemo ljudi, ki nimajo izkušenj s prevozom v Avstralijo ali želijo le eksperimentirati s svojimi malimi načini pošiljanja. To je priložnost za tiste z izkušnjami in ne za tiste, ki šele začenjajo.

Naša organizacija je zelo stare šole, vendar to ne pomeni, da smo neumni. Prevaranti, zapravljivci časa in ljudje, ki niso sposobni opravljati te vloge, naj se izogibajo stikom z nami.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Morda ste policist? Ali pa sem morda jaz policist ali mi? Kako vam je bilo to všeč? Če bi bili vi in vaše "organizacije" ena največjih organizacij v Avstraliji, kot ste rekli, potem ne bi nikoli tukaj prosili javnih naključnih ljudi na internetu, naj vašim "organizacijam" dobavijo na stotine in stotine kilogramov drog. To je žalitev celo za povprečno inteligenco.
In ta zgodba "smo ena največjih organizacij v Avstraliji" na koncu vedno izgleda smešno. Tudi povprečna skupina v tej igri ne bi nikoli rekla, da smo to ali ono, ampak so diskretni. Še posebej "ena največjih organizacij" ni treba povedati ničesar. Zato se nehajte zajebavati z ljudmi tukaj in veliko sreče z vsem.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Že od začetka smo se odkrito oglaševali kot ena največjih organizacij v Avstraliji z namenom, da bi našli ljudi, ki imajo podobne izkušnje z delom v velikem obsegu, kot je naša organizacija, ali ki imajo potrebne vire in delovno silo, da lahko sledijo našim zahtevam, željam, ciljem in viziji. Ali menite, da bi želeli sodelovati s proizvajalcem, ki lahko vsaki 2 meseca proizvede le 2-3 kilograme MD? Preveč gledate Narcos in filme, kolega, ne pravimo, da smo velika organizacija z namenom hvalisanja ali kakršnih koli idej, ki jih imate v glavi, naš edini cilj je najti nekoga sposobnega, ki ima potrebne izkušnje in vire, da bi delal skupaj z nami, to je to. Naš cilj je poiskati enako misleče/podobne ljudi, kot smo mi sami.
In ko rečemo, da smo ena največjih organizacij, to ne pomeni nujno, da prodamo največjo količino izdelkov v Avstraliji, temveč se sklicujemo na naš nadzor nad trgom in cenami, naše vire in povezave ter našo moč in doseg, kar so vse stvari, ki določajo in naredijo organizacijo "uspešno" ali "veliko", ne le na podlagi dejavnika, kdo premika največjo količino izdelkov.

Pravite "javni naključni ljudje na internetu", vendar naj vas vprašam nekaj. Poleg mreženja v resničnem življenju in na druge načine, kateri vir ali forum je primernejši za iskanje ljudi, ki bi lahko bili sposobni za to vlogo? Verjamemo, da se na tem forumu skrivajo prevaranti, zapravljivci časa in celo organi pregona, vendar pa je na nasprotni strani tukaj veliko ljudi, ki so več kot sposobni za to vlogo, ki so veliki dobavitelji in proizvajalci ali ljudje, ki imajo dostop do potrebnih virov za proizvodnjo/dobavo količin izdelkov, ki jih iščemo, in tako naprej, zato te ljudi, ki počnejo večje stvari od vas, žalite, če rečete, da so to "naključni ljudje na internetu"?

Ne bi mogli začeti razumeti, da bi razumeli, kaj je v ozadju na drugi strani zaslona, vendar vam tega ne zamerim. Na tem področju vam primanjkuje znanja in izkušenj, zato vas ne krivim za način, kako razmišljate, in zakaj ste nadaljevali s komentiranjem nečesa, kar je zelo daleč od resnice. Vljudno vas prosimo, da se vzdržite nadaljnjega komentiranja neumnosti na naši objavi in da še naprej prežite na BB, kar se zdi, da običajno počnete.
 
Last edited:

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Prav tako želimo zagotoviti večjo jasnost pri temi transporta.

Želimo povedati, da vam lahko pomagamo pri prevozu in celo potencialno prevzamemo celoten postopek prevoza z naše strani, vendar bi to običajno veljalo le za srednje velike in večje pošiljke. Za majhne ali poskusne pošiljke ne bi uporabili vseh svojih prizadevanj, virov in povezav, za to pričakujemo, da bo poskrbel vsaj dobavitelj. Naša organizacija ima zelo tesne odnose z ljudmi in poznavalci, ki so visoko na sceni transporta in logistike, imamo veliko skladišč in odlagališč tukaj v Avstraliji, vzpostavljenih imamo več lažnih podjetij ter imamo druge različne vire in metode, s katerimi lahko znatno pomagamo pri prevozu, vendar se nam s finančnega vidika in vidika tveganja sploh ne bi splačalo uporabiti vseh teh virov za majhne pošiljke.
Droge je mogoče veliko lažje nadomestiti kot odnose, povezave in temelje, za vzpostavitev in vzdrževanje katerih smo potrebovali kri, znoj in solze, zato za nas ne bi bilo smiselno tvegati in potencialno zažgati naših poti, insajderjev, metod in morda celo vsega, kar smo zgradili, zaradi pošiljke 3 kg MDMA (primer).
Poleg tega, če potencialni dobavitelj nima delovne sile, virov in izkušenj za prevoz manjše pošiljke, kako bi mu bilo lažje, ko bi šlo za večje pošiljke?

To pripombo sem podal samo zato, da bi potencialne dobavitelje in proizvajalce seznanil, da smo več kot pripravljeni pomagati pri prevozu in da ne pričakujemo, da boste za večje pošiljke opravili celoten postopek prevoza in logistike. Če vam bo uspelo zdržati prvih nekaj manjših/preizkusnih pošiljk in če bo vse v redu (kakovost, komunikacija, učinkovitost, količine za večje pošiljke itd.), potem vam bodo na voljo vsa naša sredstva in pomoč, od takrat naprej pa bo vse veliko lažje. Zavedamo se, da v tej igri nič ni 100-odstotno zagotovljeno, toda ko vam bodo naši viri in pomoč postali dostopni, boste hitro razumeli, zakaj bo vse lažje izpeljati.

Hvala vsem.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Še vedno iščete stalno in dosledno dobavo za:

- MDMA
- kokain
- ketamin
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Še vedno iščete. Trenutno je zelo veliko povpraševanje po MDMA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prosimo, prenehajte z nezaželeno pošto, da se izognete prepovedi!
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Še vedno iščemo kokain, MD, ketamin in metamfetamin.

Naš prejšnji dogovor s tukajšnjim proizvajalcem za metamfetamin je žal propadel. Dobavitelj ni mogel slediti našim rokom, pričakovanjem in zahtevam, zato to pomeni, da še vedno iščemo stalno dobavo za Meth.

Trenutno se osredotočamo predvsem na MD & Meth, po katerem je na naši strani največ povpraševanja.

Hvala.
 
Top