(+)-lizergična kislina popolna sinteza

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Če sledim tej sintezi in jo dokončam, ali lahko začnem to nanašati na svoj list za izdelavo 200-300g tablic ali moram slediti sintezi Williama dampiersa (povezava spodaj), da bom imel LSD, ki ga lahko začnem nanašati na papirje.

William dampiersova sinteza:

 

nickelred_afdav

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Če bi imeli naprave ali znanje za izvedbo te sinteze, vam tega vprašanja ne bi bilo treba zastaviti.

Gre za precej nevaren in zapleten postopek, pri katerem se uporabljajo postopki, kot je katalitična hidrogenizacija, ki zahtevajo posebno opremo, da ne omenjamo prostorov za ravnanje z nevarnimi kemikalijami, kot sta tionilklorid in vodikov cianid. Poleg tega bi, če bi vsaj bežno raziskali proizvodnjo LSD, razumeli, da je ta sintetični postopek komaj uporaben za tajnega kemika in da večina tajne proizvodnje LSD dobi lizergovo kislino s hidrolizo sorodnih spojin (pridobljenih na sivem trgu).

Priporočam, da preberete kakšen učbenik splošne in organske kemije ter začnete s preprostejšo sintezo druge spojine. Verjetno se boste ubili, če boste s sedanjo ravnjo znanja poskusili to sintezo.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Hvala za iskren nasvet, človek, noob kemik, kot sem jaz, bi se moral držati uvoza, dokler ne pridobim nekaj več izkušenj😀
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Da, ni pretežko. toda če morate zastaviti osnovna vprašanja, kot sta "Kaj je hidroliza BASE" in "Kako cepiti metilne estre", se morate veliko naučiti. Vendar pa je vse tukaj, ne da bi vključili tudi Dihidro spojine
 
Top