Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, kako gre, im v ZDA in zanima vaš d_ meth kristalov za podrobno in thourough assessmenr in reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Poiščite ketamin za prodajo v razsutem stanju, ki ga gostijo samo proizvajalci iz ZDA
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Želim se prijaviti na brezplačni vzorec
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Iskanje vzorca
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ali obstaja kakšna možnost za brezplačen vzorec zdravila dextro meth crystal? Prihajam iz Češke in metamfetamin uživam že skoraj deset let, vendar nikoli v tej kristalni obliki. Zelo me zanima, kakšen bo njegov učinek name. Obljubim, da bom napisal temeljit pregled :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hej, dragi Vector Laboratories,
. Sem iz Avstrije in bi zelo rad dobil vzorec zdravila D-Meth.
Vaš FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ali lahko, prosim, dobim nekaj dekstrometa? Sem v ZDA in zelo si želim dobrega d-metha!! Iskreno vam ga bom pregledal in objavil fotografije (brez EXIF). Navdušen sem. Upam, da bom od vas dobil p.m. Sam sem ga izdeloval v 2000-ih letih. Že vsaj 10 let nisem imel prave dekstroze. Prosim, izberite me!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Pozdravljeni, VectorLabs! Kolega prodajalec kaže nekaj podpore! Ali je mogoče, da kupim 3,5 g D-metha in ga pošljem v Azijo?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdravljeni,

opravičujem se, vendar pošiljke pošiljamo samo znotraj Evrope in Združenih držav Amerike.

Zahvaljujemo se vam za zanimanje za naš izdelek!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ali sem upravičen do vzorca
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zelo me zanima in želim 5 kosov. Vabim vas, da ga preizkusite. Dostava naj bi šla v Frankfurt na Majni. Kako dolg bi bil čas dostave?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, potrebujem vzorec za DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Opravičujem se za svoj zapozneli odgovor.

Na žalost nam je zmanjkalo vzorcev zdravila D-Meth za stranke iz EU.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Če nekateri, ki razmišljajo, je to prodajalec zakonit
Lahko vam potrdim za 💯 da
Dobra kakovost stvari
vedno freandly

Ne razmišljajte več samo naročite

Hvala kolega 🍀



Upam, da v prihodnosti več korporacije 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Definitivno Legit Prodajalec, ste Kakovost, dobra cena je hitra dostava in prijazna podpora.
Naj se nadaljuje Guy's.
Kmalu bom naročil od vas. Samo želim poskusiti brezplačen vzorec vašega D-Meth, če
je to mogoče?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Običajno nikogar ne prosim za brezplačne vzorce, vendar iščem novega dobavitelja za svoje ljudi, ki imajo radi tovrstne izdelke, zato bi, če je mogoče, želel vzorec kristala dextro za ZDA. Hvala
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hej, želel bi vzorec in res me moti, ko vidim, da imate samo 2 oceni za vašo prijaznost. Če si ogledate moj profil, sem sklenil veliko poslov z različnimi prodajalci in vedno sem pustil pregled. Imam več naslovov za pošiljanje, ki so varni za prejemanje pošte. Po potrebi sem pripravljen pregledati oba, seveda, če bi samo eden raje dobil dextro, vendar bom pregledal oba.
 
Top