Številna vprašanja o sintezi MDMA in drugih drog s strani začetnika.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni! Že nekaj dni brskam po tem spletnem mestu in iščem znanje in izkušnje ! In res sem zelo vesel, da sem jih toliko našel! Zato hvala.

Za kolikor sem si vedno zastavim kakšno vprašanje, ki bi lahko pomagalo drugi osebi, ki tako kot jaz ena pločevinka eksperimenta, so radovedni, da se naučijo. Torej tukaj je seznam vprašanj! Če ne morete odgovoriti na vse, to absolutno ni resno in že zdaj se vam zahvaljujem, da ste upoštevali mojo prošnjo!

Kje se naučiti vse besedišče sinteze ?, sem lahko videl nit "G.Patton" o besedišču in polno nasvetov, tako da se mu zahvaljujem za ta del. Imam knjigo "The organic Chem Lab Survival Manual", ali menite, da je to dobro izhodišče za prehod iz teorije v prakso? Ali so nekatera poglavja pomembnejša od drugih? kakšno drugo knjigo priporočam za delo na teoriji ?

Kje lahko najdem dobavitelje? Na forumu sem videl nekaj izdelkov, za katere še nikoli nisem slišal in ki so, če jih poiščete na clearnetu, izredno dragi in regulirani. Ali greste prek kitajskih ali indijskih trgov, kot sem prebral? Ali obstaja kakšno tveganje na carini?

Videl sem tudi del foruma "Seznam", ali je treba tukaj iskati? ali je dovolj, da kopiram in prilepim ime sestavine, da jo najdem? z moje strani mi ta del ostaja nejasen

Kako vedeti, katera je najboljša pot za sintezo izdelka (na primer MDMA) videl sem nekaj v 4 načinih za sintezo ? kako izbrati enega?

Hvala, ker ste si vzeli čas za branje in v najboljšem primeru za odgovor!

Morda moja angleščina ni jasna, zato mi povejte, če česa ne razumete.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ali menite, da je to dobro izhodišče za začetek uvajanja teorije v prakso?
I dont know boss.Always good to get some practice in an learn but make sure you understand the reaction atelast in therms of exotherm/toxic.I have small permanent scars that just miseed my eye, wear your ppe.
Ali so nekatera poglavja pomembnejša od drugih?
Začel bi z videoposnetki na youtubu, morda crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab in nato, če želite več, ko boste imeli kratko razumevanje, si oglejte predmet na lokalni univerzi za 1.-2. letnik, vsi glavni predmeti, kot so organska kemija, analitična kemija, bi morali imeti svoj seznam literature. ne morem priporočiti podrobnosti, ker sem se učil v drugem jeziku.
Kje se lahko naučim vsega besedišča o sintezi?
Preprosto porabite čas za branje foruma, knjig, člankov, to bo kliknilo, če ste dovolj predani in pripravljeni.
Kje lahko najdem dobavitelje?
Odvisno od tega, od kod si. eu ima precej posrane zakone o predhodnikih, lahko plešeš okrog njih. če si slučajno iz eu, ima poljska vse OTC, lahko naštejem nekaj imen zasebno, da jih ne kompromitiram, večina jih lahko dobi tvoj želeni izdelek, tudi če ni na seznamu. Nakup tukaj na forumu od uglednih fantov je tudi dober, malo dražji, vendar dober. ZDA/Azija/Afrika (lol) idk, pazil bi na prodajalce EtNO2 ebay v ZDA tho, slišal govorice, da so medene točke.
Ali greš prek kitajskih ali indijskih trgov, kot sem prebral? Ali obstaja kakšno tveganje na carini?
Dokler je prekurzor, ki ga uvažate, zakonit, ne bi smelo biti težav, lahko bi se pojavili na nekaterih radarjih, vendar bi to zmanjšali s stopnjami ločitve, navideznimi škatlami, spuščenimi na naključnih lokacijah, bodite ustvarjalni.Indiji bi se izognil, če ne bi bil Indijec.Indija je dobro znana po ketaminu in vsem, kar se prodaja brez recepta.

Kako vedeti, katera je najboljša pot za sintezo izdelka (na primer MDMA). nekaj sem videl v 4 načinih za sintezo ? kako izbrati enega?
Odvisno od tega, kakšne prekurzorje imaš, kakšno opremo in steklo imaš, to je vprašanje, na katerega moraš odgovoriti sam, ali pa vsaj navesti nekaj več podrobnosti. vendar je MDMA precej napredna sinteza, lahko se odločiš za MDA, piperonal ali vanilin bo težko dobiti (gledano omega). ali pa se morda najprej nauči redukcije Al/Hg amfetamina P2NP (pripeto), vključuje veliko osnovnih konceptov. vedno preberi varnostni list tega, s čimer delaš. poglej tudi mefedron.

Upam, da bo to pomagalo.

E: Tudi dobri učni kanali YT: chemical force, thoisoi2, explosions & fire, extractions & ire, John black super chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zahvaljujemo se vam za vaše povratne informacije in nasvete! Mislim, da lahko začetnikom, kot sem jaz, veliko prinese. Ta forum mi je všeč prav zaradi izobraževalnega vidika, ki nam ga lahko prinese. Razmišljam, da bi začel s kanali, ki jih priporočate, medtem ko nadaljujem z dešifriranjem "priročnika za preživetje v laboratoriju organske kemije". Mislim, da bom začel z nakupom neposredno od ljudi na forumu in si ogledal Poljsko.

P2P zmanjšanje amfetamina lahko naredijo začetniki? Mefedron mi dela oči kot MDA, ki sem ga poznal samo po imenu.

Res lepo, da sem lahko odgovoril! upam, da piješ. ali se lahko obrnem na vas glede poljske ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (omejeno in opazovano) -> amfetamin ni tako učinkovit v majhnem obsegu in prihaja z nečistočami (formetorex) , le 30 % izkoristek. vendar je glavna metoda v Evropi. zaradi te posebne poti in nečistoč, ki jih prinaša, euro pasta smrdi in se počuti kot europaste. osebno bi to pot ignoriral, prihranil jo za metamfetamin ali ko boste imeli malo več izkušenj z izolacijo svojega izdelka. ta metoda ima tukaj nit z naslovom leuckartova sinteza Williama D.

P2NP (ni omejena, vendar je opazovana) -> Amph. je boljša pot (večino časa) , lahko greste na veliko načinov, redukcija z AlHg, z borohidridom, RedAl, če ste milijonar. obstaja še veliko več, vendar so ti bolj običajni.

Razmislite, odločite se, kam želite iti, poglejte, kaj je dostopno za vas in kaj še potrebujete, in usmeril vas bom k pravemu trgovcu, ki bo to imel 100 %.
Preberi tudi Šulginovo knjigo Pihkal, vsaj MDA entry.Understand the system: coresponding aldehyde -> coresponding nitropropene -> reduction to desired amine
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Rad bi izvedel več. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal dober način za izdelavo mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Najboljši način za začetek za začetnike je YouTube. Oglejte si nekaj odličnih chemtuberjev, kot so NileRed, Doug's Lab in Thy Labs. Na poti boste našli še več.

Nato začnite izvajati sinteze predhodnikov in reagentov. Poiščite, kar potrebujete, na youtubu poiščite videoposnetke sinteze (tam ne boste našli nobenih javnih videoposnetkov sinteze zdravil, razen uporabnika "Higgs Bosson", vendar ga kmalu ne bo več) predhodnikov in začnite tam.

Če potrebujete žveplovo kislino, si oglejte, kako to naredite iz baterijske kisline ali z elktrolizo natrijevega metabisulfata. Če potrebujete dušikovo kislino, jo naredite sami iz žveplove kisline. Potrebovali boste absolutni etanol. Priskrbite si nekaj čistega, živilskega etanola in ga destilirajte do največje koncentracije, nato pa ga posušite z ustreznimi tehnikami sušenja. Sami si izdelajte sredstva za sušenje. Preizkusite se v nitroetanu, vendar boste morali najprej iz natrijevega nitrata izdelati natrijev nitrit. In tako naprej ...

Tako se boste naučili osnovnih laboratorijskih tehnik, besedišča in si ustvarili zalogo kemikalij za poskusne postopke, ne da bi morali naročiti opazovane kemikalije. Pogosto se zgodi, da kemotuberji razložijo tudi kemijske reakcije, in če se sami učite nekaj kemije, vam bodo te razlage kmalu razumljive.
Ko boste poskusno delo opravili v manjšem obsegu, se lahko odločite za okrepitev in ustanovitev podjetja. Nato boste morali najti prodajalce pripravljenih gledanih prekurzorjev, ki so 100-odstotno zaupanja vredni. Toda to je že druga zgodba.

Ko pa izbirate metodo za sintezo končnega izdelka, preprosto izberite tisto, pri kateri lahko dobite ali sintetizirate reagente in pri kateri je dober izkoristek.
Če želite dobiti amfetamin, uporabite pot P2NP/NaBH4/CuCl- in iz benzaldehida in nitroetana naredite svoj P2NP. Na primer.
 
Top