Najvišja temperatura za rekristalizacijo kokaina z etanolom

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni strokovnjaki za kemijo,

po pranju kokaina s 96,5-odstotnim (190) etanolom pospešim postopek sušenja z ogrevano ploščo (postelja 3D tiskalnika) in običajnim ventilatorjem za gospodinjstvo. Običajno je v navodilih priporočen 24-48-urni postopek sušenja, pri 50-60 °C vročini pa je to vprašanje nekaj ur. Ali s to vročino degeneriram svoj kokain?
Prebral sem, da je tališče HCL približno 165-195 °C, vendar je nekdo izjavil, da se lahko vez s HCL pretrga in na neki točki pred tem in moj izdelek postane neuporaben. Ali je to res?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Proizvodi se lahko res "izmastijo", vendar ne morem natančno povedati, zakaj se to zgodi, morda se lahko kdo oglasi tukaj, morda je to povezano s pH idk
Kakor koli že, teoretično bi moralo biti vse v redu, kot ste opisali.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Okej, zdaj sem naredil veliko iztočnic in lahko rečem, da če kokain segrejete nad 70 °C, ga boste razbili. Če pa ostanete pod 60 °C, lahko precej pospešite sušenje. Na primer, pranje z acetonom lahko opravim v nekaj minutah. Rezultat bo udoben za uživanje. Pomembno je, da morate še vedno acetonsko mokro skodelico iz posušenega filtra postaviti v lomilec na grelno ploščo. Še naprej krmilite in drobite kristale, dokler se nič ne prilepi na čašo.
Poskusil sem prati z etanolom pri 70 °C in sem dobil skoraj neaktivni prašek. Torej dve teoriji. Zdi se, da kokain in etanol pri temperaturah nad 70 °C reagirata drug z drugim in tvorita nekaj, kar ni prijetno, ali pa se del hcl zlomi. Ali kdo ve, zakaj? Ali bi lahko moj izdelek razrezali s sladkorjem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Če želite pospešiti sušenje, uporabite vakuum. Vaš kokain bo 100 % varen in zdrav =) Etanol in aceton zelo dobro raztopita kokain hidroklorid.
Nista. Domnevam, da izperete svoj čisti kokain HCl in pustite nekaj nečistoč na filtru.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Precej sem se igral s kokainom in moj občutek je, da je voda tu vaš prijatelj, saj je voda H+ in OH-, ves ta H+ pa postavlja vodo v pH območje kisline, ki ščiti delno disociiran C+HCl. Drugi dejavnik je, da ko tekočina doseže vrelišče, se ne more več segreti. Vrela bo samo še močneje, dokler se ne bo obdržala iz posode. To se običajno zgodi pri 100 °C( malo manj, razen če ste pod morsko gladino.
Mislim, da etanol reagira s kokainom. To je dokazano in vivo. Vaše telo spremeni kokain in etanol v etilbenzolekgonin, znan tudi kot kokaetilen.
Ekstrakcija z ledeno mrzlo vodo je tisto, kar je treba storiti. Približno 4 ml ledeno mrzle vode na gram, pustite, da se usede, in dekantirajte. Kokain je zelo topen v vodi (1 g/1 ml), zato uporabite ledeno mrzlo vodo, saj se v njej veliko aditivov ne raztopi. Nato je potrebno
sekund, da izhlapi 3 ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Obstaja prosta baza kokaina (in vivo), ne pa sol HCl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Desno. In kokaetilen ni Lewisova kislina eithe r njegova kokainska baza in etanol. Transesterifikacija", ki vzame metilni ester in ga nadomesti z etilnim estrom. To je razlika
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kar zadeva " iz olja", si predstavljam, da to preprosto pomeni disociirati. V vodi na primer konkain HCL disociira 50 %, kar pomeni, da polovica molekul razpade in postane kokain 1+ in Cl-. O kokainu 1+ si lahko preberete na poti. To ni bazični kokain in ni kisla sol. Je konjugirana baza Lewisove kisline
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Naslednjič bom poskusil na način z lahko vodo. Hvala :)

sem nekaj opazil. Aktualno mi ni treba čakati na popolno kristalizacijo. S strganjem lahko začnete takoj, ko etanol izhlapi. Pri tem uporabljam 55 °C. Sprva bo vse skupaj kot goba, vendar bodo v kratkem času začeli nastajati kristali in prah. Ker je etanol narejen za prehrano ljudi, ni tako slabo, če v izdelku ostane nekaj etanola.

Za več informacij si oglejte to temo: https: //drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Če se vrnemo k temi. Danes sem uporabil 85 °C vročo vodo, da sem dobil nazaj raztopljeno HCL. Po tem je bilo v izdelku še vedno nekaj aktivnega. Torej še vedno nimam pojma o korelaciji med temperaturo in degeneracijo kokaina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nekoč sem bil neumen in sem za ekstrakcijo namesto ledeno mrzle vode uporabil vročo vodo. V vroči vodi se je raztopilo tudi nekaj drugega. Nekaj se je narezalo. Zdelo se je, da gre za sladkor ali otroško formulo, a ko sem jo izparil, se je spremenila v mulj, skoraj kot karamela ali stopljeni sesalec. Nisem imel sreče pri poskusu, da bi iz nje dobil kokain, in izgubil sem gram kokaina. Uporabite hladno vodo
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Enako se je zgodilo tudi meni. Če se vam po določenem času pojavi rjava sluz, morate to razmazati v acetonu. Za to uporabljam kuhinjsko strgalo in zobotrebec. Aceton bo skoraj v trenutku poskrbel, da bo sluz spet postala trda in kristalnega videza. Ko je trdni blok v acetonu, ga zdrobite, da bo vse fino in v prahu. V čaši bo videti kot pesek ali žagovina. Ostanke filtrirajte in pustite, da aceton izhlapi. Ponovno zdrobite vse, kar je nastalo kot trdna snov. Opazili boste, da se bo barva spremenila v svetlejšo, vendar še vedno ne bo snežno bela. Zavrženi aceton bo videti kot jantar.
Zdaj vam je ostal prah, ki ga lahko ponovno operete z acetonom ali prekristalizirate z alkoholom, vendar, kar je najpomembneje, ni izgubljen. Odločil sem se za alkoholno rekristalizacijo. Moj končni rezultat ni bil čisto bel, vendar je še vedno vseboval kokain. Prepričan sem, da če bi klobuk ponovil z več in več acetona ali naredil tvojo stvar z vodo, sem imel možnost, da spet dobim belo moč.

Še vedno mislim, da je bila to neka oblika sladkorja, ki je zaradi toplote preprosto tvorila karamel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokain je rahlo topen v acetonu, zato ga vsakič nekaj izgubite. Sčasoma izgubite več, kot ste prihranili. V preteklih letih sem izgubil 1000 dolarjev kokaina, ko sem poskušal na različne načine očistiti ali očistiti sranje. Imel sem tudi veliko uspeha, vendar ko ne veš, kaj je v njem, zlahka izbereš napačno topilo. Enkrat sem imel celo z ledeno mrzlo vodo eno trdno snov, ki se je potopila, in drugo, ki je plavala, zato sem uporabil brizgo in iz sredine izsesal vodo. To je bilo, preden sem imel majhen fritni buchnerjev lijak in vakuumsko črpalko. Ta stvar bo osupnila vaše prijatelje 😂 ljudje prinesejo svoje sranje in ga delijo z mano v zameno za to, da ga spustim skozi buchner. Ledeno mrzla voda za kokain in vreli izopropil za metamfetamin. Po tem lahko sranje odvržem na pult in natančno vidiš, kakšna je količina in konsistenca. Pred nekaj meseci je tip prinesel svojih 5 g metamfetamina, jaz pa sem filtriral ou 1,5 g kuhinjske soli. Opravil je nekaj jeznih telefonskih klicev
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Pred kratkim sem kupil frito buchner. Purifing stuff realy takes people into buy glassware :D
Če vas prav razumem, ne potrebujem drugih tehnik, kot so izpiranje z acetonom, ekstrakcije A/B itd. ? Samo obvladati moram postopek s hladno vodo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ekstrakcija A/B, zdaj je to resen posel. 😂 znati jo je kot zavezati si čevlje, obvezna je, vendar se je izogibam. Prejšnji mesec sem naredil A)B na nekaj metamfetamina in ga obarjal s hcl, ki je kapal v žveplovo kislino, topilo pa je bila nafta. To sem naredil na 5 g že prekajene rjave snovi, ki jo vsakič zlijem iz pipe. To je bilo samo domače delo za gaziranje, ki ga še nikoli nisem naredil. Kot rečeno, iz kokaina lahko dobim kar koli brez A/B. S trojnim izpiranjem s kloroformom in metilen kloridom iz hcl odstranim celo levamisol, ne da bi ga bilo treba nevtralizirati.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdi se, da je bil ta dokument odstranjen s spleta. Morda ni prestal strokovnega pregleda. Škoda. Ker ga ni, vam bom predstavil ta dokument , ki je dokument, na katerega se vsi sklicujejo iz "revije Microgram", ko govorijo o ločevanju levamisola/kokaina. Tabela 1
QQYxT13ELB

Nato vam bom predstavil ta dokument iz revije Journal of Analytic toxicology, v katerem je navedeno, da je 79 % vzorcev prepovedanega kokaina, ki vsebujejo PTHIT (levamisol/dekstramisol), vsebovalo 30 % ali manj m/m, 93 % pa 40 % ali manj PTHIT v primerjavi s kokainom hcl.
IgcPwL5AB6

Tako bi 79 % vzorcev vsebovalo 4,1 % ali manj PTHIT, 93 % vzorcev pa bi vsebovalo predvidoma manj kot 8 % PTHIT, potem ko je bilo začetnih 30-40 % po samo enem izpiranju HCL s kloroformom. Ta podatkovna točka je bila pridobljena z izračunom mediane med podatkovnima točkama 30 % in 50 %, da bi ocenili 40 % točko.
Ob primerjavi podatkov za 5 izpiranj s heksanom v istem dokumentu bi lahko upravičeno sklepali, da bi nadaljnja izpiranja s kloroformom te podatke še izboljšala.
Zato vztrajam pri svojem stališču, da je izpiranje kloroforma in vode na hcl soli kokaina primerna metoda za ekstrakcijo levamisola iz kokaina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Stvar je v tem, da sem prebral 5 sintagem -kokaina in glede na to, kar sem prebral, je psevdoekgonin manj energijsko motilen od ekgonina, zato se želi preurediti, vendar je sterično oviran. ALI če mu dodate dovolj energije, bo spremenil konfiguracijo, kar pomeni, da je zajeban. Vse to temelji na majhni kemijski izobrazbi, vendar so lekcije kemije o kokainu drage kot jeba. Lani sem nekaj izparil (2 grama), ki sem ga pognal skozi buchner in sem bil naveličan. Kot jebeni idiot sem vzel svojo pirex posodo za pite z gorilnika v umivalnik in jo pognal z malo hladne vode, da bi jo ohladil. Srečno, 200 dolarjev. Eksplodirala je, me udarila v kurac in nisem si opomogel 1/4g.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Žalostna zgodba :(
Razmišljam o oblikovanju nekaterih delov, ki jih je mogoče natisniti v 3D-tehniki za lažjo A/B. Videti je, kot da ste že izvedli nekaj poskusov, ki jih trenutno izvajam. Katere teke za prečiščevanje kokaina lahko priporočite ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Res edino, za kar pravim, da bi moralo biti obvezno, je raztapljanje v ledeno hladni (po možnosti destilirani) vodi. Samo nekaj ali 3 ml/g. Zdrobite ga (meni je všeč globoka vtičnica ali baterija AA), ga malo pretresite in ga povaljajte (v vrečki)dajte vanj vodo, dobro premešajte. Pustite, da se za minuto usede, in vodo odlijte v posodo iz pireksa, pustite usedlino in jo izparevajte na štedilniku. To je poceni in enostavno, pri tem ni nobene kemije. Trajalo bo le približno 5 minut. Ista stvar se odlično obnese tudi pri metanu. Oba sta zelo topna v vodi (več kot 1 g/ml), zato ju ledeno mrzla voda še vedno raztaplja. Veliko stvari, ki se raztapljajo v vodi, se še vedno ne raztaplja dobro v ledeni vodi. Če morate, lahko uporabite brizgo ali pipeto, da dobite vsako kapljico. Poskusite. Stehtajte pred in po. Običajno izgubim 30 % in to je veliko, da se izloči brez kemije.
Če bi želel biti boljši, bi vzel vodo iz koraka 1, jo nevtraliziral s sodo bikarbono (naredil krek), jo zdrobil, splaknil s hladno vodo v filtru, jo raztopil v nepolarni in plini z H2SO4 in hcl+h20, da se obori hcl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Imam vprašanje, ki mi ga boste morda lahko tukaj osvetlili s svojim strokovnim znanjem. Nekoč sem imel nekaj koksa resno izjemne kakovosti. Zagotovo je bila boljša od ribje luske, vendar je to morda subjektivno. Vem, da je izvira iz vira na Karibih. Bila je bledo rumene barve. Bila je suha, vendar se je zdela nekako vlažna, kot mehak sneg, lahko si jo stisnil v kepe. V njej so bile grudice posušene gline. Bila je prašnata/zrnata, vendar tudi kot maslo - žal mi je težko opisati, ničesar podobnega še nisem videl. Sranje je imelo v sebi celo drobne delce umazanije in žilavega rastlinskega stebla - govorimo o "surovosti". Ne pravim, da ni moglo biti ponarejeno, vendar resno dvomim v to.

Zato sem se z njo igral kot radoveden maček, kakršen sem. Odločil sem se, da ga bom v žlico natočil nekaj vode in skuhal kamen. Brez sode bikarbone. Sranje se je takoj enakomerno namazalo in še hitreje bliskovito prešlo v skalo, nisem imel niti časa pomisliti, da bi ga poskušal grupirati s penino ali šokirati s čim hladnim. Kakorkoli že, nekoliko me zmoti, kaj pravite o razbitju molekule / "izmazovanju" s prekomerno toploto. Ali se je to zgodilo in je nekaj ostalo kot HCl sol v vodi? Ker ji nisem dodal nobene baze? To me je vedno zmotilo. Cenim vas, fantje, hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dejstvo, da se je spremenil v olje in se ločil od vode, je jasen dokaz, da gre za bazični kokain. Umazanija in rastlinski material pomenita, da je to v osnovi moral biti ta izdelek. Čigavo ime je odvisno od tega, kje se nahajate.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
To je bil koks HCl, segreval sem ga v nekaj H2O brez sode in to se je zgodilo. To ni bila surova pasta, o tem sem prepričan. Če je to to, kar misliš.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zagotovo pa je bila osnova ali zmešana z osnovo, 10 % ali bolje, kar je masa hcl v primerjavi s kokainom. No, izgubil sem se. ONI so ga morali skuhati, vi pa ne. Vendar ste rekli, da ste ga skuhali brez baze, torej... Človek bi ga moral segreti, da bi ga lahko kadil. ALI! Ko jo kadite, je prva stvar, ki se zgodi, da jo segrejete. 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" No, izgubil sem se. ONI so ga morali skuhati, vi pa ne. Vendar ste rekli, da ste jo skuhali brez osnove, torej... Oseba bi jo morala segreti, da bi jo zakurila. Ko jo kadite, jo najprej segrejete 🤔 " WOT?

Tudi meni se zdi približno tako smiselno. Kot sem rekel, se je raztopil v vodi. Lahko bi ga vohal ali streljal. Raztopil sem jo v vodi, jo segrel in v trenutku je prišla ven in se razblinila, ne da bi dodal kakršno koli bazo.
Ne moreš ga kaditi, ne da bi ga skuhal, to je to, kar hočem povedati. Sam nisem bil navdušen nad kajenjem, a ljudje, ki sem jih poznal in so kadili, so ga morali kuhati kot vsak drug prah, običajno so mu dodali malo sode. Morda je bil zmešan z bazo in tega nisem vedel - kaj pa sulfatna oblika?
 
Top