Najvišja temperatura za rekristalizacijo kokaina z etanolom

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ekstrakcija A/B, zdaj je to resen posel. 😂 znati jo je kot zavezati si čevlje, obvezna je, vendar se je izogibam. Prejšnji mesec sem naredil A)B na nekaj metamfetamina in ga obarjal s hcl, ki je kapal v žveplovo kislino, topilo pa je bila nafta. To sem naredil na 5 g že prekajene rjave snovi, ki jo vsakič zlijem iz pipe. To je bilo samo domače delo za gaziranje, ki ga še nikoli nisem naredil. Kot rečeno, iz kokaina lahko dobim kar koli brez A/B. S trojnim izpiranjem s kloroformom in metilen kloridom iz hcl odstranim celo levamisol, ne da bi ga bilo treba nevtralizirati.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdi se, da je bil ta dokument odstranjen s spleta. Morda ni prestal strokovnega pregleda. Škoda. Ker ga ni, vam bom predstavil ta dokument , ki je dokument, na katerega se vsi sklicujejo iz "revije Microgram", ko govorijo o ločevanju levamisola/kokaina. Tabela 1
QQYxT13ELB

Nato vam bom predstavil ta dokument iz revije Journal of Analytic toxicology, v katerem je navedeno, da je 79 % vzorcev prepovedanega kokaina, ki vsebujejo PTHIT (levamisol/dekstramisol), vsebovalo 30 % ali manj m/m, 93 % pa 40 % ali manj PTHIT v primerjavi s kokainom hcl.
IgcPwL5AB6

Tako bi 79 % vzorcev vsebovalo 4,1 % ali manj PTHIT, 93 % vzorcev pa bi vsebovalo predvidoma manj kot 8 % PTHIT, potem ko je bilo začetnih 30-40 % po samo enem izpiranju HCL s kloroformom. Ta podatkovna točka je bila pridobljena z izračunom mediane med podatkovnima točkama 30 % in 50 %, da bi ocenili 40 % točko.
Ob primerjavi podatkov za 5 izpiranj s heksanom v istem dokumentu bi lahko upravičeno sklepali, da bi nadaljnja izpiranja s kloroformom te podatke še izboljšala.
Zato vztrajam pri svojem stališču, da je izpiranje kloroforma in vode na hcl soli kokaina primerna metoda za ekstrakcijo levamisola iz kokaina.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Imam vprašanje, ki mi ga boste morda lahko tukaj osvetlili s svojim strokovnim znanjem. Nekoč sem imel nekaj koksa resno izjemne kakovosti. Zagotovo je bila boljša od ribje luske, vendar je to morda subjektivno. Vem, da je izvira iz vira na Karibih. Bila je bledo rumene barve. Bila je suha, vendar se je zdela nekako vlažna, kot mehak sneg, lahko si jo stisnil v kepe. V njej so bile grudice posušene gline. Bila je prašnata/zrnata, vendar tudi kot maslo - žal mi je težko opisati, ničesar podobnega še nisem videl. Sranje je imelo v sebi celo drobne delce umazanije in žilavega rastlinskega stebla - govorimo o "surovosti". Ne pravim, da ni moglo biti ponarejeno, vendar resno dvomim v to.

Zato sem se z njo igral kot radoveden maček, kakršen sem. Odločil sem se, da ga bom v žlico natočil nekaj vode in skuhal kamen. Brez sode bikarbone. Sranje se je takoj enakomerno namazalo in še hitreje bliskovito prešlo v skalo, nisem imel niti časa pomisliti, da bi ga poskušal grupirati s penino ali šokirati s čim hladnim. Kakorkoli že, nekoliko me zmoti, kaj pravite o razbitju molekule / "izmazovanju" s prekomerno toploto. Ali se je to zgodilo in je nekaj ostalo kot HCl sol v vodi? Ker ji nisem dodal nobene baze? To me je vedno zmotilo. Cenim vas, fantje, hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dejstvo, da se je spremenil v olje in se ločil od vode, je jasen dokaz, da gre za bazični kokain. Umazanija in rastlinski material pomenita, da je to v osnovi moral biti ta izdelek. Čigavo ime je odvisno od tega, kje se nahajate.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Woops, tukaj sem se zmotil... Lahko bi ga povohal/izstrelil. Raztopila se je v vodi. Poznal sem kadilce, ki so ga morali kuhati, če so ga želeli kaditi. Ni bil TAKO umazan, bil je precej prečiščen, vendar so bile v njem tu in tam opazne organske snovi. Mislim, da je "ribja luska" verjetno rafiniran, rekristaliziran, stisnjen rezultat tega, kar je bilo to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zagotovo pa je bila osnova ali zmešana z osnovo, 10 % ali bolje, kar je masa hcl v primerjavi s kokainom. No, izgubil sem se. ONI so ga morali skuhati, vi pa ne. Vendar ste rekli, da ste ga skuhali brez baze, torej... Človek bi ga moral segreti, da bi ga lahko kadil. ALI! Ko jo kadite, je prva stvar, ki se zgodi, da jo segrejete. 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" No, izgubil sem se. ONI so ga morali skuhati, vi pa ne. Vendar ste rekli, da ste jo skuhali brez osnove, torej... Oseba bi jo morala segreti, da bi jo zakurila. Ko jo kadite, jo najprej segrejete 🤔 " WOT?

Tudi meni se zdi približno tako smiselno. Kot sem rekel, se je raztopil v vodi. Lahko bi ga vohal ali streljal. Raztopil sem jo v vodi, jo segrel in v trenutku je prišla ven in se razblinila, ne da bi dodal kakršno koli bazo.
Ne moreš ga kaditi, ne da bi ga skuhal, to je to, kar hočem povedati. Sam nisem bil navdušen nad kajenjem, a ljudje, ki sem jih poznal in so kadili, so ga morali kuhati kot vsak drug prah, običajno so mu dodali malo sode. Morda je bil zmešan z bazo in tega nisem vedel - kaj pa sulfatna oblika?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
V odgovor na to temo moram povedati, da sem v petek dobil ta balvan (no, žena mi ga je kupila in me presenetila 🥰)
B5qNKmEhub

In sem do zadnjega grama in vsak delček sem spekel v krek in sem ga zažgal močneje kot kdaj koli prej. Nekajkrat sem jo skuhal, žlico posušil in tako naprej. In ni se mi zdelo, da bi izgubil kakšno opazno količino, zato mora biti trši, kot sem pričakoval.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pogrešam sladkorno mamo. ;]
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Skoraj ob vsakem zadetku iz te snovi sem dobil zvonec. Čudno je, ker ni nič boljša od običajne, ampak dobesedno 9/10 je bilo y The Jetsons, ki letijo mimo na vesoljski ladji in črni frajerji govorijo pred mojim oknom. Še vedno slišim ljudi. Seveda sem moral kaditi nekaj krek in met, samo da sem dobil otroke 8n na avtobusu. Nisem spal že tri dni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Skoraj ob vsakem zadetku iz te snovi sem dobil zvonec. Čudno je, ker ni nič boljša od običajne, ampak dobesedno 9/10 je bilo y The Jetsons, ki letijo mimo na vesoljski ladji in črni frajerji govorijo pred mojim oknom. Še vedno slišim ljudi. Seveda sem moral kaditi nekaj krek in met, samo da sem dobil otroke 8n na avtobusu. Nisem spal že tri dni.
 
Top