MDMA iz semen črnega trpotca

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Nekoč sem slišal, da lahko za osnovni MDMA uporabite skoraj vse. Katere vrste metode moram upoštevati, da bi naredil ta nori in popolnoma neuporabni projekt?
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če se odločite za to pot, vam svetujem, da kupite standardiziran izvleček popra, piperin 95 % čistosti. Ta se lahko prodaja prek kitajskih dobaviteljev kot surovina za bioaktivne dodatke. Tako se izognemo eni stopnji ekstrakcije primarne snovi. Nato izvedemo reakcijo oksidativnega cepljenja s pomočjo razmeroma dostopnih reagentov:

Korak 1:
1. Piperin (10 g) smo raztopili v acetonitrilu (300 ml), H2O (300 ml) in diklorometanu (150 ml) ter dodali natrijev bikarbonat (15 g), rutenijev klorid (1,5 g) in
dodali okson (43 g)
2. Mešanico smo mešali 24 ur, nato pa smo dodali dodatno količino natrijevega bikarbonata (15 g), rutenijevega klorida (1,5 g) in oksona (43 g)
3. Raztopino smo mešali še 24 ur, preden smo jo prelili v H2O (300 ml) in ekstrahirali z diklorometanom (400 ml)
4. Združene organske ekstrakte smo izpirali z nasičeno raztopino natrijevega tiosulfata (200 ml), posušili (MgSO4) in uparili, po potrebi lahko očistimo z vakuumsko destilacijo, dobimo 1,8 g piperonala

Oxone - patentirano ime za razkuževanje bazenov, ki se prodaja v ustreznih trgovinah. Izdaja se lahko v različnih oblikah in pakiranjih, v obliki tablet za raztapljanje, vendar je za naše namene bolje poiskati prah ali granulat. Nato potrebujemo nitroetan, v nekaterih primerih se reagent prodaja kot dodatek avtomobilskemu gorivu, ne smemo ga zamenjati z nitrometanom (prodaja se lahko tudi kot dodatek gorivu).

Korak 2:
1. Raztopini piperonala (10 g) v ocetni kislini (50 ml) smo dodali nitroetan (10 ml), nato cikloheksilamin (7 ml) in mešanico 6 ur hranili pri 100*C
2. Mešanico smo nato razredčili z H2O (10 ml) in jo pustili pri 4*C čez noč, nato pa jo filtrirali, da smo dobili 3,4-metilendioksifenil-2-nitropropen 7,5 g kot rumene kristale

Nadalje lahko uporabimo več poti. Nitropropen lahko reduciramo v MDA, vendar v okviru te teme iščemo drugo snov. Čeprav je za MDA možna metilacija aminoskupine do MDMA. V tem primeru je lahko primarna reakcija amalgam.

Drug način je pridobivanje ketona iz nitropropena:
1. K refluksni suspenziji železovega prahu (35 g) v ocetni kislini (150 ml) smo po kapljicah dodali raztopino 3,4-metilendioksifenil-2-nitropropena (10 g) v ocetni kislini (100 ml)
2. Nastalo zmes smo pri povratnem toku mešali 2 uri, nato smo jo razredčili z H2O (500 ml) in ekstrahirali z diklorometanom (300 ml)
3. Ekstrakt DCM smo posušili (MgSO4) in koncentrirali pod znižanim tlakom, da smo dobili 3,4-metilendioksifenil-2-propanon (9 g) kot rjavo olje

Iz propanona in že z nitrometanom (ali pripravljenim metilaminom) lahko preidemo na MDMA z amalgamom ali izberemo druge poti.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Imam vprašanje v zvezi s to sintezo. Ali lahko namesto nitroetana uporabim druge snovi?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Najlepša hvala za vašo podrobno razlago letos sem se začel pravilno učiti kemijo v spletnem kolidžu in vaša razlaga po korakih mi je res pomagala razumeti z mojimi gladkimi možgani(y)
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
To je zajebancija in ne projekt. Da bi dobili 5 g predhodnika, morate obdelati približno kilogram črnega popra. To je pravi zajebanec.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Če bi se radi potrudili in izvedli ekstrakcijo iz varnostnih razlogov ali česa drugega, je NileRed o tem dejansko posnel videoposnetek z nedolžno auro šolarja, ki jo daje vsem svojim videoposnetkom "izdelava predhodnih sestavin za proizvodnjo drog, zamaskirana kot izdelava predhodnih sestavin za barvo za lase". In za 1 g rekristaliziranega piperina uporabi 23 g črnega popra. S Soxhletovim ekstraktorjem. Uživajte:
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni, William, ali nam lahko posredujete nekaj
Pozdravljeni William, izgleda odlično, ali imate kakšne reference, če ne, ali ste naredili to metodo, ali deluje?
 
Top