Question MDP2P IZ PODJETJA PIPERONAL

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
v sintezi piperonal in nitroetan, Ali ga lahko nadomestim z nitrometanom?
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Pri sintezi piperonalov in nitroetana se kot reagent uporablja nitroetan, zato ga ni priporočljivo zamenjati z nitrometanom brez temeljitega razmisleka o reakcijskem mehanizmu in posebnih pogojih reakcije.

Pri sintezi piperonalu se nitroetan uporablja kot reagent v reakciji nitroaldola z aromatskim aldehidom, ki ji sledi reakcija ciklizacije, da nastane piperonal. Nitrometan ima lahko drugačno reaktivnost in selektivnost v primerjavi z nitroetanom, kar lahko privede do različnih reakcijskih produktov ali stranskih reakcij. Poleg tega bo morda treba prilagoditi reakcijske pogoje, kot so temperatura, pH in topilo, če se namesto nitroetana uporabi nitrometan.

Podobno se pri sintezi nitroetana nitroetan uporablja kot reaktant v reakciji sinteze nitroalkana z alkil halidom. Tudi v tem primeru ima lahko nitrometan drugačno reaktivnost ali selektivnost v primerjavi z nitroetanom, zato bo morda treba ustrezno prilagoditi reakcijske pogoje.

Čeprav je torej teoretično mogoče v teh reakcijah nitroetan nadomestiti z nitrometanom, se to ne priporoča brez temeljitega premisleka in poskusa, da se ugotovi ustreznost zamenjave.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ali obstaja kakšen drug način za zamenjavo nitroetana z drugo metodo?

Ta izdelek praktično ni na voljo
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Jasneje oblikujte svoje vprašanje.
Kaj želite dobiti kot rezultat sinteze?
Če je vaš cilj metilendioksifenilnitropropen, ki ga dobimo iz nitroetana in piperonala, potem v tem primeru ni mogoče zamenjati nitroetana.

Nitroetan je mogoče kupiti, v našem seznamu je veliko dobaviteljev, ki delajo za sivi trg.
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
ponujamo kakovosten nitroetan. 200 USD na kilogram, če kupite več, dobite nižjo ceno. Pri nakupu 100 kg bo kilogram stal 150 dolarjev. Imamo prilagodljiv plačilni sistem, varna dostava. Strankam dajemo popuste. Pišite nam
 
Top