Question Merjenje za kapsule

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni kompetentni ljudje.

Želim investirati v majhen stroj za polnjenje kapsul, vendar nisem prepričan, kako naj določim velikost kapsul, ki jih potrebujem.

Trenutno vzamem kristale MDMA, jih zdrobim v droben prah, odtehtam 200 mg in napolnim kapsulo velikosti 2.
To počnem ročno.
Proizvodnja je zame majhna, naenkrat jih moram izdelati le 1 ali 2 sto.

Moje vprašanje je, kako naj določim, kakšno velikost kapsule naj uporabim, če želim enakomerno porazdelitev MDMA po vseh kapsulah?
Bral sem ta prispevek /threads/capsulation.387/ in tam je veliko dobrih informacij, vendar mislim, da moram poznati gostoto praška, kot je:
ZBh0wa5CIG


Če torej kdo pozna gostoto čistega MDMA (no, šampanjec na 84%, mislim), potem mi prosim sporočite, da lahko kupim kapsule prave velikosti in stiskalnico za kapsule, saj kapsule velikosti 2 niso napolnjene, zato bo moje odmerjanje preveliko in neenakomerno ...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, mislim, da je takšne informacije precej težko najti. Ali imate v mislih prostorninsko gostoto? Mislim, da je to precej enostavno in bolje, če jo izmerite sami.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V bistvu želim vedeti le, kakšno velikost kapsule moram uporabiti, da vanjo zanesljivo spravim 200 mg MDMA, ne da bi vsak odmerek posebej izmeril.

Če se izmerim, ali moram izračunati prostornino stisnjenega 200 mg drobnega prahu MDMA in jo nato poskusiti uskladiti z velikostjo kapsule?

Mislim, da že vem, da je velikost 2 prevelika, toda ali naj grem na velikost 3 ali 4 za 200 mg sladke točke?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Verjetno je veliko preveč spremenljivk, da bi lahko brez določene standardizacije dobili univerzalen odgovor. Količina dejanskega MDMA se bo v isti seriji pri istem volumnu vzorca 200 mg, ki ga vzamete enega za drugim, razlikovala, razen če ga z mletjem v kroglicah zmeljete v fin enakomerno porazdeljen prah. Ste na meji med očitno dovolj pomembnim, da sploh razmišljate o gostotah praška, da ni dovolj pomembno, da izperete safrol z njega in ga zmešate s pravo količino neaktivnega polnila, da je 200 mg v kateri koli kapsuli, v katero se bo prileglo 200 mg ali več.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Raje ga ne mešajte z ničemer. Majhne ročno izdelane serije fino zmletih (s pestilom in malto) kristalov šampanjca, lep bel puhast prah.

Prosim, razložite "ni dovolj pomembno, da z njega sperem safrol ter ga zmeljem v krogličnem mlinu in zmešam s pravo količino neaktivnega polnila".
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Je nečist in šampanjske barve, kar običajno pomeni, da je v njem nereagirani safrol, zakaj ga torej ne sperete?

S svojim očiščenim MDMA bi ga lahko z neaktivnim polnilom zmleli v kroglični mlin (kamniti boben s kroglicami ali BB). Izračunate, koliko polnila je treba dodati, tako da bo popolnoma napolnjena kapsula katere koli ciljne velikosti vsebovala 200 mg ali zelo blizu te količine.

Zanima me, zakaj je tako pomembno, da je to 200 mg in ne "približno 200 mg", ali je 190 ali 210 toliko drugačno? 200 mg je poljubno število, izbrano samo zato, ker je okroglo. Pretirano poenostavljate situacijo, da bi jo nekoliko izboljšali, medtem ko je za bistveno izboljšanje potrebnega manj truda in razmišljanja.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Hvala.
Ne želim ga prati, saj je dovolj kakovosten, poleg tega pa se ne želim z njim ukvarjati in si zvišati stroškov.
Kar zadeva 200 mg, ja, to je poljubna številka in želim jo doseči le tam/bližje temu, ker je to dobro velik odmerek za vsakogar.
Mislim, da imaš prav in da preveč kompliciram, zlasti glede na to, da ti izdelki niso namenjeni nadaljnji prodaji, ampak zgolj za prijatelje.
Imam analitičen um in rad raziskujem, kako pravilno narediti stvari. Če bi imel laboratorij, bi se popolnoma odločil za pranje... Mislil sem, da je 84 % približno tako čist, kot lahko dobiš MDMA (vsaj tako so mi rekli ljudje iz GammaGoblina ...)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Ja, zapletate stvari. Raztrgajte svoj MDMA. Če uporabljate dodatna polnila, vse skupaj zmeljite in zmešajte. Najcenejše pripravke v kapsulah kupite v drogeriji. Iz kapsul odstranite vse, kar je dodatnega, in vanje poskusite vstaviti svoj MDMA. Tako boste določili velikost kapsul. nato naročite prazne kapsule glede na parametre, ki ste jih izbrali.
 
Top