Stopljeni metamfetamin se obarva modro

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Katere vrste tablet uporabljate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Uporabil sem različne vrste in vse so na steklu postale modre Mislim, da delam nekaj narobe pri reakciji ali čiščenju
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pozdravljeni, gospod, ali veste, kako odstraniti klorfeniramin malat iz tablet psevdoefedrin hidroklorida? Vedno je enako topen v istem topilu kot psevdoefedrin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Glede na iskanje po najbolj izčrpnem forumu za sporočila o izdelovanju metamfetamina v zgodovini (, arhiv Ule) je "smrdeči doping" posledica blokatorjev histamina; loperamida, chorfenimina in loratadina, ki se ne odstranijo iz tablet s psuedoefedrinom ( morda celo cele tablete stresejo in spečejo), uporaba železa ali bakra pa lahko povzroči zelenkasto obarvanost 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kako lahko očistim tablete iz tega?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Običajno začnem tipkati in tik preden pritisnem tipko return, opravim tri minute dolgo raziskavo, ki je povedala, da stvari ne pridejo zlahka ven, kar je bilo smiselno, saj če bi šle, jih ne bi bilo tam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
V čebelnjaku pravijo, da je tetrakloroetilen prava snov
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Odkar sem začel s to nalogo, opravljam raziskave...
Ampak ne boš imel manjše moči pri svojem izdelku....je samo malo gršega okusa...tako da je to neke vrste ``prva svetovna težava`` haha
Hvala za nasvet ... osredotočil bom svoje raziskave na ta tetrakloroetilen....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pozdravljeni, gospod, imam enako težavo kot vi. Kako ste ga rešili?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pozdravljen, brat. Soočil sem se z isto težavo kot ti. Metamfetamin po opeklini vedno pusti nekaj modrega/zelenega, opeklina metamfetamina pa smrdi kot goreča guma. Uporabil sem metodo jod-subfosforne kisline, nisem dodal rdečega fosforja, reakcijski čas pa je bil 8-10 ur.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Če pomislim po posvetu z nekaterimi starimi prijatelji, bi se to zgodilo samo takrat, ko bi dobili skupek jebem različne tablete s podaljšanim sproščanjem karkoli s peresom v njem včasih stvari tipa Claritin Red hots generic veliko stvari sranje iz tujine nismo imeli pojma, kaj je bilo, ampak tam nekje je bila najtemnejša modra, kar sem jih kdaj videl v življenju to nekako pozabil marketinško temo AKA Smurf ampak zadnjih nekaj zadetkov je imelo okus po gorečih pnevmatikah zato hvala za raziskave vseh nisem razmišljal o tem problemu že več let čutim, da smo se približali rešitvi
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen soočajo z njim prevečkrat sem kadil in ni okusno in celo ne deluje, kot bi moralo
morda kapsula in jesti ni poskusil
definitly need tryy smoke eph after extract if it goes blu
potem lahko poskusite odstraniti in hitro preverite, nato odstranite po reakciji
dajte informacije, če ste odstranili thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Resnično se spomnim, da so vsi govorili o 1,1,1 res vidim uporabo sam in sem jo imel za zavorno tekočino in se pogovarjal sam s sabo jebem, da je strupena rit sranje
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Sem retardiran, da govoriš o zavornem čiščenju
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
S tem imam veliko izkušenj. Ko sem bil mlad in neumen, sem to počel namenoma. Modra (včasih svetlo zelena) razpoka je posledica histaminov, ki se vlečejo z efedrinom, ko tablete vlečete v vodi. Actifed (in generični izdelki) imajo modro razpoko. Histatabs (in generična zdravila) se razbohotijo zeleno. Temu se lahko izognete tako, da efedrin potegnete v toulen (ali drugo) in ga izpraznite.

V tistem času so vsi uplinjali tablete, zato sem vedno potegnil efedrin v vodo, da so moje stvari izstopale. Potem sem izvedel za celotno pomanjkljivost "podpisa". lol.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pozdravljeni, zdaj je na voljo veliko polnil za tablete. Nekatera med njimi je zelo težko ločiti. Maleinska kislina je ista snov kot efedrin. Kako jih ločimo?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Torej nisem bil tako daleč in ja, slabosti izdelka s podpisom so bile problem, hvala za prispevek, bil sem iz obdobja samo vlečenja vode, ti dnevi so vsekakor minili
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Osebno sem užival v modri ali boljši včasih je bila tako modra, da je bila videti črna, in videti to oblačno modro steblo je bilo precej govora o prikolici ja, specifičen okus ni bil slab, vendar sem vedno sumil ali na vročino ali na kakšno histaminsko reakcijo, tako ali tako mi to res vrača 90. leta, hvala za vašo zgodbo
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Leta 2010 je v Kanadi krožilo veliko metamfetamina, ki je ob taljenju postal moder. Ni bila tako intenzivna kot na sliki v nadaljevanju teme, bila je bolj prozorno ledeno modra. Očitno je bila barva posledica neke nove sestavine, ki so jo začeli dodajati tabletam psevdoefedrina blagovne znamke Reactine. Vendar je bil to dober drog.
V tvojem primeru je videti kot kovinska kontaminacija, kar sem že videl, vendar ne samo pri taljenju. Ali je kdaj prišel v stik s kakšnim kovinskim orodjem?
Lahko gre tudi za blokator, ki je bil v tabletah z namenom, da vam zmoti kuhanje.

Ali ste destilirali olje? Če ste ga, verjetno ne bi imeli te težave. Morali bi ga pretvoriti nazaj v prosto bazo in ga destilirati. Vse se popravi.
 
Top