Sinteza mefedrona (4-MMC) [2B4M, etil acetat, metilamin HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ali lahko nadomestimo

MA HCI v
METLAMIN (mono) 40%
Številka CAS: 74-89-5

Naročeno

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetat
NaOH
Aceton


Povejte mi, če potrebujemo še kaj?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Yes u can and dont need anything more
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 Torej je neki domači kemik, ki izdeluje metilazanijev klorid in ga tako dobro očisti, da je po tem, ko je oseba sprostila metilamin, BIL BOLJ ČISTEJŠI OD SIGMA ALDRIDGE 40% METALAMINSKE RAZTOPINE?! Oprostite, od petka sem spil eno unčo kokaina, ampak to mi je zelo težko verjeti. Nekajkrat sem že naredil kloroform in destiliral metanol, da bi ga očistil, pa ni bil niti blizu 90-odstotni čistosti.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ali lahko svoje stališče opišete z drugimi besedami? Nisem prepričan, ali sem tam ujel ironijo :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Koliko frebasee u izgubil, ko u umivanje z vodo ??
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
zakaj u uporabljati metilamin hcl namesto 40 % v vodi?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Namesto AQ uporabljam HCL, ker običajno AQ niso tako kakovostni
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zato nam povejte več. Če deprotonirate th3 hcl v topilu, potem so produkti v topilu. Sol, predvsem morda malo vode? Torej morate uporabljati aparat za sušenje in neposredno vbrizgavanje plina, namesto da bi nasičili raztopino? V nasprotnem primeru je polna soli, nedoseženega produkta in zdaj je mokra, kar ne bi bilo pomembno, če je topilo th3 voda, vendar bi uničilo nasičeno raztopino metanola. Ali sem kaj spregledal?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Na splošno imaš prav, da je ta način in takšno delovanje ni popolnoma pravilno in je bil tvegan, vendar je to prvi korak k doseganju boljšega donosa, zato sem delil svoje izkušnje - nekateri ljudje imajo težave, da bi dobili dober izdelek aq 40% in ti koraki so lažji in bolj donosni - zato vsaj lahko verjamem, da je to boljši način za tiste, ki imajo težave, da bi sploh imeli kakršen koli "dober izdelek". Seveda pa obstajajo tudi izdelki leve reakcije. Še vedno nisem pomislil, kako se jih znebiti, namesto tega pa mislim pokazati lažji način, da predpripravim aq40% iz hcl in vse naredim v enem koraku sinteze (da dobim 4mmc) ali da med reakcijo neposredno uporabim plin, kot ste rekli.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Narejen sem bil na vaš način vse kemikalije so čiste za gotovo, ko vržem metiloamin hcl zmešam vse olje ne spremeni barve steklo je vroče, olje pa je voda zelena. Bil sem 4 čas vrgel kislino vrgel v zamrzovalnik in naslednji dan se filtrira kar prejme je prah, ki peče oči, mislim, da je do 2b4m...
Bil sem narejen na vaš način vse kemikalije so čiste za gotovo, ko sem vrgel metiloamin hcl zmešam vse olje ne spremeni barve steklo je vroče ampak olje je voda zelena. 4 krat sem vrgel kislino v zamrzovalnik in naslednji dan se filtrira, kar prejme, je prah, ki peče oči, mislim, da je to do 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nikoli nisem dobil pekočih oči, vendar to lahko kaže tahts 2b4m tam, ampak zakaj ni gotovo?
morda poskusite prekristalizirati svoj 2b4m 1. in si oglejte rezultat.
prav tako lahko daste malo več časa za eksotermno reakcijo, skupaj 40-50 minut, da vidite.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Reagenti: Pripravimo: 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vode 7,9 g NaOH v 20 ml vode 11,4 g 2-bromo-4'-metilpropiofenona 6 ml 37% HCl + 24 ml vode 115 ml toluena 225 ml vode acetona Priprava: 1: K r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-bromo-4'-metilpropiofenona v 25 ml toluena pri 20 stopinjah C se v 5 minutah doda 6,2 g metilolamina v 35 ml vode (rr tveganje s strani raziskovalca 7,9 g NaoH v 20 ml hladne vode k r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vode). Vsebina erlenmajerice se meša pri 20-25 stopinjah C 16 ur (ali pri O stopinjah C 24 ur). Med tem časom se zmes prelije v 150 ml hladne vode. Ločimo jo po fazah, vodno fazo ekstrahiramo z 2x20 ml toluena. Združene toluenske faze se ekstrahirajo s 3x25 ml vode in 2x15 ml r-rem HCl. Združene kisle faze se sperejo z 2x25 ml toluena, voda pa izhlapi v vakuumu do suhega. Preostala bela oborina se očisti s kristalizacijo iz 20 ml acetona. vsebnost 4,8 g (45 %) mefedrona*HCl Kaj menite?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Sam tega nisem izvajal na ta način, zato nimam mnenja.
Zdi se, da je potrebnih veliko reagentov in da izkoristek ni zelo velik
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nič nisem podoben kemiku. Če to pogledam in poskušam v mislih prešteti številke, je videti, da je vaš CH³NH²hcl stehiometričen vašemu 2-b-4-mp. Spomnim se, da sem se prej spraševal o obremenitvi o neki drugi matematiki, ki dela to isto reakcijo, in ugotovil thiers in se vrnil na video in uporabljena količina je bila 4x. Morda me spomin vara, vendar obstaja videoposnetek za to reakcijo
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ne poznam videoposnetka, vem, do česa točno ta sinteza pride
vendar sem dobil eno pomembno točko:
1. Pple običajno tako ali tako ne dobi čistega izdelka, veliko modre/bele/črne 20 % izkoristek?
tako da je verjetno ta metoda vseeno boljša od te
vsi, ki so se učili ali se potrudili, da bi se naučili, vedo, kaj ta reakcija naredi
Razumete, o čem govorim?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ampak ofc spoštujem tak komentar :) njegov 1. komentar
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Koliko g 2-jodo-4'-metilpropiofenona je treba uporabiti v tej sintezi, lahko napišete celoten izračun?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Super bi bilo, če bi imeli na voljo videoposnetek te sinteze 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Izdelano in pokazati vse ljudi obliki forum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Na ta način je nekaj napak.
Spremenim nekaj korakov in dobim lepo rumeno olje, ko končam z mešanjem in mi ni treba mešati 30 min, je eksotermni solvat.
Pravite, da dobite zeleno barvo in ko končate pranje z vodo, dobite rumeno barvo, to je tudi vaša težava, ker zeleno barvo dobite zato.
Ves metilojamin ni reagiral in zato imate zeleno barvo, moja je za jutranji urin po končani reakciji.
 
Top