Sinteza mefedrona (4-MMC) v topilu NMP. V velikem obsegu.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3

S čim bo bolj zabavno? S sušenjem? Morda lahko kupimo sušilnike za živila, da ga pospešimo?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Veste, tukaj je metode s tem NMP ekstrakcija z brezenom morda deluje dobro, ampak s to preprosto metodo, kar si narediti in 90 % ljudi vsi imajo problem. poskusite izpariti, ampak moj prijatelj pravi, da je črna guma. kasneje so dali aceton in pustite v zamrzovalniku
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Tokrat bom poskusil ta recept za 3cmc, vendar bom Dmso spremenil v sulfolan
Ali lahko v tem receptu kaj zamenjam z diklorometanom?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Žal. Nmp spremenite v Dmf, imam boljšo ceno. In benzen v toulen. je sprememba v učinkovitost?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Prijatelj pravi, da je isto morda boljše delo, ker je malo več dela iz 2 bromo 3 kloro, vendar veste, da je ta preprosta metoda za ljudi, ki nimajo težav z nakupom predhodnikov. kupiti NMP in benzen ni enostavno, mislim, da
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
benzen je rakotvoren posnetek proizvodnje 4mmc z uporabo nmp benzen je zabaven in neučinkovit 40 % končnega izdelka zelo malo na 100 g bk4 morate uporabiti 2l bučko jaz uporabljam 2l stekleno steklenico in iz nje dobim 300 g in 350 g končnega kristalnega izdelka. Če uporabljate benzen toulen dcm ksilen nmp, morate uporabiti različne temperature kuhanja in čas je drugačen. Ne uporabljam bučke, ampak navadno steklenico za vino, vedro, stožčasti separator za vino, krpo za filtriranje in centrifugo za sušenje oblačil.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Cristal
 

Attachments

  • HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Človek je čudovit kristal. Kako si to naredil?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni vsi. Vse sinteze potekajo dobro, dokler ne pride do zakisanja. Sprva gre vse pravilno, obori se "moka", vendar z dodatkom HCL 36-38 % celotna zmes sprva postane rdeča, dokler ne postane močno modra.

Tako umazanega praška ni mogoče sprati niti z ogromno količino acetona, minimalno se modra barva odstrani, vendar je končni izdelek še vedno močno moder, izkoristek pa je drastično nizek.

Ali pri kisanju pomaga razredčenje HCL z acetonom, na primer v razmerju 1 : 5? Seveda je vse skupaj zamrznjeno z uporabo suhega ledu.

Drugo vprašanje je, ali moram pri dodajanju metilamina le-tega dodajati v majhnih obrokih, da temperatura ne preseže 60 stopinj, ali ga lahko vlijem naenkrat in ne gledam na temperaturo? Če bom dodal ves metilamin naenkrat, se proizvodnja ne bo drastično zmanjšala?

Pozdravljeni

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw
 
Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Vse naredite tako kot v receptu iz tega prispevka?Koliko metilamina ste dali v
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
40 g 2-bromo-4-metilopropiofenona

160ml NNP

65ml metyloamina 40% v vodi

120ml benzena

240ml acetona

12ml HCL
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Kolikšen je vaš izkupiček?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Z uporabo sinteze iz te teme dobim modri prah, ki ga ni mogoče očistiti z acetonom.... sem naložil slike iz druge sinteze, ki sem jo obvladal do popolnosti ali vsaj tako mislim :)
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
V točki 8 v reaktor dodam 20 l ledeno hladnega acetona in šele ločeno počasi dodajam HCL 36-38 %, dokler pH ne pade na 5? Ali HCL zmešam z 20 l acetona in mešanico šele nato dodam v reaktor?

Ne morem ugotoviti, zakaj se med kisanjem vsa stvar lepo obori, dokler na neki točki ne začne modreti....

Stavim, da je to posledica dodajanja preveč koncentriranega HCL 36-38 %, s katerim zažgem proizvod in zato je modra zmešnjava.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
pH znižate na 5. To je prenizko! V postopku je navedeno, da morate pH znižati le na 5,5 do 6. Naslednjič znižajte pH na pravilno območje in preverite, ali boste takrat imeli modro barvo!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Kot je ta
 

Attachments

  • SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Končna modra barva da, vendar tekočina ni bila vsa rdeča kot na priloženih fotografijah. Običajno rumeno olje, obarvan bel strelni prah, sčasoma je rumeno olje začelo modreti, hkrati pa je obarvalo strelni prah, ki ga ni bilo več mogoče očistiti z acetonom. Na koncu, po odcejanju, je bil modri prah videti takole na zadnji fotografiji
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
To osebje pametne oči pred Vam dati HCL?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Moj prijatelj ima enako težavo, morda niso vsi ketoni reagirali
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Iskreno nimam pojma, saj tega nisem preverjal. V naslednjih dneh se bom poskušal ponovno približati tej sintezi, jo bom preveril in vam sporočil.

Po mojem mnenju je krivo kisanje s koncentrirano nerazredčeno HCL, s katerim se produkt zažge in nastanejo nečistoče. Zdaj bom želel dodati ledeno hladen aceton v koraku 8 in zaporedno kisati z mešanico HCL:aceton v razmerju 1:5. Zdi se mi, da bo to rešilo težavo.

Organska faza dobi lepo oranžno-jantarno barvo, zato trdim, da poteka vsaj pravilno.
 
Top