Primerjava metod sinteze metamfetamina in amfetamina

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
ali lahko naredite videoposnetek postopka NaBH4 nimam dobrega kemijskega predznanja, vendar se resnično želim naučiti te metode
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Imam nekaj dodatnih vprašanj. Pri katerih metodah je orodje boljše. Ne verjamem, da je končna molekula enaka. Te p2p. I dont. Know with they are dooing. Ampak je preprosto ni to. Hollow. Pseudo. Nikoli ne bi preživel dneva v spanju in. jedel. Celo breza je bila drugačna kot ta hipo drugačna kot orto. Toda obstajal je nekakšen standard. To precej js dobro za brezdelje. In drkanje. Kakršne koli misli
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Če kupujete "opremo", ki je na trgu (in domnevam, da ste), mislite, da ne več kot
20 % vaše opreme je prava oprema
Odvisno od tega, kako prodajalec običajno najdete verjetno kofein, kreatin.
Drugi dejavnik je, katera kislina je bila uporabljena za izdelavo amfetaminske soli. Najbolje, če je njena sulfiuric 6 potem biološka uporabnost je najvišja, če je bila uporabljena ortofosforic je manj aviable za vaše celice. Če bi bila uporabljena citronska kislina, bi lahko uporabili namizno žlico, da bi občutili kakršen koli udarec.
Tako vidim jaz.
vse metode, ki vodijo k ustvarjanju molekule Afreebase, kako je bila obdelana in kaj je bilo uporabljeno za redčenje vašega GEAR-a, je odvisno od tega, kako deluje na vas.
Zame čisti amf sulfat deluje enako brez vpliva metode
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Če kupujete "opremo", ki je na trgu (in domnevam, da ste), mislite, da ne več kot
20 % vaše opreme je prava oprema
Odvisno od tega, kako prodajalec običajno najdete verjetno kofein, kreatin.
Drugi dejavnik je, katera kislina je bila uporabljena za izdelavo amfetaminske soli. Najbolje, če je njena sulfiuric 6 potem biološka uporabnost je najvišja, če je bila uporabljena ortofosforic je manj aviable za vaše celice. Če bi bila uporabljena citronska kislina, bi lahko uporabili namizno žlico, da bi občutili kakršen koli udarec.
Tako vidim jaz.
vse metode, ki vodijo k ustvarjanju molekule Afreebase, kako je bila obdelana in kaj je bilo uporabljeno za redčenje vašega GEAR-a, je odvisno od tega, kako deluje na vas.
Zame čisti amf sulfat deluje enako brez vpliva metode
 
Top