Sinteza metamfetamina. Leuckartova metoda iz P2P.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Leukart je tako preprost, vendar so donosi popolnoma odpadni.

Če bi ljudje lahko ugotovili, kako povečati izkoristke, bi to zelo pomagalo skupnosti tajne kemije.

Očitno se lahko magnezijev klorid uporabi kot katalizator, kolikor sem zbral na spletu, morda bo to pripomoglo k izkoristkom za nekaj odstotnih točk.
 
View previous replies…

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Povezave nimam pri roki, vendar sem med arhivi Rodija prebral, da je uporaba Deanove Starkove pasti, napolnjene z vodo, povečala kvas. Z odstranjevanjem vode, ko je nastajala, vendar z ohranjanjem polne pasti, se je dosegel boljši rezultat.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kratek pregled: Qasim Umar in Mei Luo

Tukaj je ogromno povečanje izkoristka in tudi hitrosti.
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ne razumem nobenega sranja v tem članku, prosim, razložite ga. Prav tako, kako visok je izkoristek pri tem, katere kemikalije je treba uporabiti in kako hitro to sranje pospeši? Če je mogoče, naredite diagram plz.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kakšno je razmerje?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ste prebrali začetek te teme? Prosimo, da to storite pozorno, saj je tam napisano vse.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Zahvaljujem se vam, to je zame zelo koristno. Ali mi lahko pomagate pripraviti še en podroben postopek za jodovo kislino in efedrin? Želim začeti preprosto.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ali bo mravljinčna kislina pospešila reakcijo?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ne zares. Vendar bo to precej izboljšalo donosnost. Hidroliza s 15-odstotno HCl in metanolom kot sotopilom pri 115 °C znatno izboljša izkoristke. Za to potrebujete posodo, ki lahko prenese tlak 5 barov. Hitro segrevanje na 115 °C - 15 minut - hitro ohlajanje na rt.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kaj pa uporaba Naoh + metanol za hidrolizo?
In zakaj pravite, da je pri uporabi hcl + metanola potrebno hitro hlajenje?
Katera razmerja predlagate za uporabo, če reakciji dodajate mravljinčno kislino?
1 p2p : 2,5 NMF : 0,7 mravljinčne kisline?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tudi metamfetamin hidrolizira, nazaj na P2P pravzaprav. Če torej hidrolizo izvajate predolgo in/ali s pretežkimi pogoji, uničite sam metamfetamin. Pri metanolu potrebujete tlačno posodo, vendar je postopek hiter in popoln. Uporabite lahko tudi NaOH, ni velike razlike, vendar je izkoristek večji pri HCl.
Hidroliza metana se zmanjša s hitrim segrevanjem/hlajenjem.
V vsakem primeru so pogoji, ki jim je izpostavljena uboga molekula, precej brutalni, tega se morate zavedati.

Kakovostno nerjavno jeklo (316 ali boljše), pasivirano z vročo 75-odstotno fosforno kislino, ne bo imelo težav s 15 % HCl*. NaOH ni problem za nobeno jeklo, kar je prednost.
*Vendar je priporočljivo redno pregledovanje, zlasti na šivih in zvarih, potrkajte z majhnim kladivom in poslušajte, če zvok ni zvonek, ampak je dolgočasen, to kaže na korozijo. Kot "delam, delam, delam, delam, dudd, delam..." "Dudd" pove, da je težava.

Več NMF kot je, bolje je, mravljinčnik mora biti 85-odstotno močan, sicer je treba dodati nekaj vode. Tudi to je najbolje narediti pod pritiskom, pri 165 °C - 180 °C, in takrat je reakcija tudi zelo hitra.

Zanimivo je, da je bilo ugotovljeno, da ima kakovost NMF velik vpliv na rezultat (izkoristek), razlika je bila do 25 %, odvisno od proizvajalca (in to pri zelo priznanih blagovnih znamkah, kot so Fluka, Fisher in MERCK). Pri tem je lahko odločilna vsebnost vode. Ker je voda potrebna, destilacija vse vode uniči vse.

Tlačna posoda je pravi način, saj pri vsaki refluksni nastavitvi naletimo na težavo, da se voda/P2P destilira v kondenzator in se nikoli več ne vrne v reakcijo, ker takoj preide v parno fazo, ko pride v veliko bolj vročo reakcijsko brozgo. Reakcija je tako podhranjena z vodo in P2P, čeprav je nominalno v optimalnem območju.
 

Attachments

  • jzMFoXhdAa.pdf
    580.9 KB · Views: 568
  • qv2njFyg3P.pdf
    304.3 KB · Views: 426

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@GhostChemist
zakaj narediti 2 hidrolizi? najprej hidrolizo naoh in nato hidrolizo hcl?
Ali ni dovolj ena hidroliza z naoh+metanolom?
 

Vinayak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
imam težave
Plz pomagajte mi kdor koli
Rezultati je narejeno
Ampak to je dobi prah kako spremeniti obliko stekla cryistals
Prosim, pomagajte mi
I m begging
 
Top