Potrebujete pomoč pri pretvorbi bmk 5449-12-7 v prosto bazno olje A

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Opravil sem običajno destilacijo, Preprosto za izboljšanje barve. Kar mi je tudi uspelo.
Nasvetov od novih uporabnikov ne sprejemam več. Tukaj ste dva dni, pa v tej temi govorite, kot da ste strokovnjak.
Če bi prebral temo, bi videl celoten postopek od A do Ž.
nehajte zapravljati čas ljudi z neumnostmi .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Razumljivo!

Ugotovil sem tudi, da nekateri običajno preskočijo korake, kot je ekstrakcija trdnih snovi z DCM..morda iz časovnih razlogov.
Veselim se, da bom vsa svoja spoznanja kmalu uresničil pri lastni sintezi, hvala za klepet. Od mene boš dobil DM
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Človek, to je odprt forum cmon.

Mogoče so to moje oči, ampak vidim, da se je pridružil 26 dni po tebi maja.
Ni razloga, da bi bil nevljuden
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ta forum lahko deluje le, če moderatorji z znanjem izboljšajo določene teorije
Tukaj vidim nekaj napak
prvič, amonijev karbonat se nikoli ne uporablja neposredno s p2p.
Najprej se naredi amonijev format.
Amonijev format se zlahka izdela z amonijevim karbonatom in mravljično kislino. Titrat
do pH 7 in odstranite vodo.
Šele nato se lahko uporablja s p2p
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Komaj čakam, da se bo forum še bolj razširil, saj bo na njem vedno več izkušenih ljudi!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Poslušajte, prosili ste ljudi za pomoč in jaz sem vam napisal svoj odgovor.
Dobesedno sem ti zapisal vse osnove in to, kar sem videl iz izkušenj, ali zakaj misliš, da ljudje na Nizozemskem prodajajo rumeno in bistro OIL?
Ni treba sprejeti mojega nasveta, ker vam ga ne bom več dajal.
Mislim pa da je očitno kdo ima več izkušenj od naju obeh ;)
Samo spomnite se kdo se je zataknil pri hidrolizi in mislil da je A-OIL N-amfetamin.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Iz wikipedije je videti enostavno...

V prvem koraku reakcije med fenilacetonom in formamidom z uporabo dodatne mravljinčne kisline ali samega formamida kot redukcijskega sredstva nastane N-formilametamin. Ta vmesni produkt se nato hidrolizira s klorovodikovo kislino, nato pa bazificira, ekstrahira z organskim topilom, koncentrira in destilira, da se pridobi prosta baza.

Prosta baza se nato raztopi v organskem topilu, doda se ji žveplova kislina in amfetamin se obori kot sulfatna sol.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To je preprosto, nekateri ljudje pač radi na novo izumljajo kolo in dodajajo svoje preobrate, ne da bi bili za to usposobljeni, namesto da bi do potankosti sledili receptu.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ta recept sem našel v knjigi Uncle Fester

Sinteza amfetamina z Leuckartovo reakcijo

Čarobnost reakcije je v tem, da fenilaceton in formamid damo skupaj nekaj
dni pred reakcijo.
I del fenil acetona in 2 dela fonnamida morata stati na sobni temperaturi vsaj 24 ur ali
več. Menim, da je najbolje en teden. Dvakrat na dan ali več ga je treba pretresti. Menim, da je formamid
počasi reagira s fenil acetonom, zato je bolje, da stoji dlje!
Morda bo pri višji temperaturi reagiral hitreje. Nekateri ga pustijo samo en dan, vendar če
če imate čas, zakaj ne pustite stati en ali dva tedna?
Tik preden so me aretirali, sem izmeril pH mešanice in menim, da se spremeni.
vsak dan. Z malo potrpežljivosti bi morali ugotoviti, koliko časa je najbolje pustiti stati.
stati.
Opozorilo: NIKOLI ne dajte mravljinčne kisline v mešanico. Vse bo uničila in vi boste
boste morali začeti znova.
Sedaj ste čakali teden dni in ste pripravljeni, da se lotite dela. Zmes dajte v kozarec
bučko z vreliščem. Uporabiti jih morate čim več, saj potrebujete majhne mehurčke.
To je zelo pomembno! ! Če je na vrhu kondenzator za refluksiranje, mora voda v kondenzatorju
ne sme biti zelo hladna, ker bo amonijak zamašil luknjo v kondenzatorju, zato je 30 °C dobra temperatura.
za to primerna temperatura. Če vas ne moti vonj po amoniaku, lahko celo izpustite vso vodo.
Tik preden začnete, vzemite malo fonične kisline in jo dodajte mešanici. Samo
le malo; na primer, za 3-litrsko mešanico dodajte Scc. Več ne bo nič pomagalo. Če dodate
preveč, samo segrevajte bučko brez kondenzatorja, dokler se temperatura ne dvigne na 1 60- 1 65°.
C, nato pa ponovno namestite kondenzator.
Zdaj morate temperaturo dvigniti na 1 80° C, včasih pa še malo višje, odvisno od tega, ali je temperatura v erlenmajerici
odvisno od kakovosti vašega formamida. Tu se uporablja industrijski razred. Nikoli nisem imel nobenih težav, saj
če je čist.
Ko mešanica doseže želeno temperaturo, jo pustite, da se eno uro ret1uxira. Mešanica
se bo spremenila iz svetlo rumene v temno rumeno. Če začne temneti, je vaša temperatura previsoka.
je previsoka.
Po eni uri pustite, da se ohladi, ali če gre za majhno serijo, vzemite lijak, napolnjen z
vodo in jo zmešajte z vašo serijo. Na tej stopnji ne uporabljajte lugov.
Zdaj vzemite olje in ga zmešajte z dvakratno količino klorovodikove kisline. Počakajte, da se zmes refluksira
eno uro.
Zdaj morate to ločiti z lugom. Najbolje je, da najprej pustite, da se ohladi, če pa
gre za majhno serijo in velik lijak, lahko tvegate. Prav tako je potrebno zelo dobro stresanje.
tukaj.
Vzemite oljni sloj in ga začnite destilirati v največjem vakuumu.
Vzemite destilirani izdelek in ga zmešajte z dvakratno količino alkohola, metanola ali acetona,
ali karkoli, kar se vam zdi najboljše. Zdaj vzemite 20 % H2S04 in ga počasi dodajajte, dokler p H ni 7 . Če ste
ste dodali preveč H2S04, pH vrnite nazaj z nekaj luga.
Zdaj izdelek filtrirajte in pustite, da se posuši. Velike serije se sušijo dolgo časa, zato ljudje tukaj
jih dajo v centrifugirko. Vzemite veliko posteljno rjuho, vanjo položite svojo serijo in pustite, da se vrti. (Bodite previdni.
na iskre in podobno.")
čas.
Namesto formamida lahko uporabite tudi amonijev fonnat. Pri tem ne potrebujete mravljinčne kisline.
Zdaj poskušam reakcijo izvesti samo z amoniakom, vendar se s tem še ukvarjam.
Če imate kakšno vprašanje, mi pišite in vprašajte. Nadaljujte z dobrim delom in imejte se lepo
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Stric Fester pa govori tudi o dodajanju malo niklja in natrijevega borohidrida kot katalizatorjev za povečanje izkoristka.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ali je na tem forumu ena oseba, ki je sesala semena in imela končni izdelek A-olje ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ne ni res, da je iz njega naredil P2P.
tukaj ni nikogar, ki bi to storil
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Oh, dobro, razumem :)

Zakaj ne izberete poti NaBH4/CuCL2?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Pozdravljeni, gospod, imam že P2P
to ni težava
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ne obupajte @Saul, tokrat kupite amonijev format in ponovno poskusite reagirati s p2p
Potem, ko imaš n-formil, dodaj hcl v razmerju 1:1 in kuhaj 2 uri, po tem dodaj naoh in nastane a-olje

Poskusite še enkrat in objavite rezultate, če deluje
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vsi se sliši nemogoče mate to je zelo enostaven postopek in končni rezultat je 52 % A olje kristalno čisto
 
Top