Potrebujete pomoč pri sintezi etilglikidata pmk v MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Prekleti 90-odstotni izkupiček je soliden. Dobil sem 62 % z uporabo 1:1 dh2o, dodal 10 % naoh do ph 8, po 1 uri dodal conc hcl, dokler se co2 ne preneha razvijati, nato 3 ure držal pri 75 °C.

Kakšno razmerje h2o in hcl ste uporabili? Sprašujem se, ali je moj dobavitelj slab ali pa je moj recept slab. Z uporabo starega pmk glyc po zgornjem receptu mi je uspelo dobiti 75 %.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

recept, ki ste ga omenili, se sliši zelo podoben temu....

glyc : dh2o : etoh v razmerju 1:1:1 mešamo 1 uro, nato hcl in refluks 3 ure. Sam tega recepta še nisem preizkusil, zato ne vem, kakšni so izkoristki.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Enako velja za sintagmo. Preskočite nekaj korakov.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ste prepričani o razmerjih?

To je bil zagotovo recept, ki smo ga upoštevali - cenim vaš odgovor.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
sam tega nikoli nisem poskusil. preprosto delim recept, za katerega menim, da je podoben tistemu, po katerem sprašujete. Prepričan sem, da obstajajo tudi drugi recepti z uporabo različnih razmerij, kar boste morali ugotoviti sami in ugotoviti, kateri vam najbolj ustreza. Prav tako sem delil svoj recept, po katerem je bilo 62 % voskaste trdne snovi, ki je po mojem mnenju preprostejši od tistega z uporabo etoha.

Ali lahko opišete svoj PMK? ali je pri sobni temperaturi trd? barva? temno rjava svetlo rjava? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hvala za delitev.

Da, njegov vosek pri sobni temperaturi, verjamem, da bi bila barva bolj na svetlejšem koncu rjave barve. Nekako je videti kot strjen med.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

prejel bom vzorec CAS 285-16-7 in gre za rumenkasto tekočino, ki ni vosek:
Oglejte si priponko 4026

Torej ste preizkusili to razmerje in je delovalo?
glyc : dh2o : etoh v razmerjih 1:1:1 se mešajo 1 uro, nato se hcl in refluksirajo 3 ure
Kakšno razmerje HCL?
Hvala
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To je vosek PMK, ki sem ga uporabil. Nisem prepričan, ali mi je uspelo priložiti fotografijo voska PMK, ki ga imam. Vsekakor je svetlo rjave - zlate barve in je zelo podoben temu, kako je videti trdni, suhi med v kozarcu. Olje, ki sem ga pridobil iz voska, je bilo temno rjava tekočina. Moj donos je bil 60 %.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ali se pri pretvorbi uporablja etanol ali etilacetat?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Ali ima kdo srečo pri izdelavi dobrega olja iz tega novega pmk iz Kitajske? Vsi ga imenujejo glicidat, vendar to ni več, ker je Kitajska lani prepovedala etilglicidat, zdaj prodajajo izdelek, ki je videti kot snov, podobna medu, ko se segreje pri 30 stopinjah Celzija, in kremasto bel prah, formula etanola daje temno olje, podobno medu, ko se ohladi, postane trdo. Glej video... upam, da lahko kdo pojasni to in pridobi več informacij.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, tudi jaz sem novinec na tem področju. Ali mi lahko kdo pove najboljši način, kako dobiti PMK poweder v Evropo, in tudi proizvodne stroške MDMA? Hvala.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Prašek ali olje pridobivanje je zdaj preprosto, ker novi pmk ni na nobenem seznamu, zato ga Kitajska trenutno pošilja z ups, vendar je popolnoma neuporaben, Kitajska tudi ne deli formule, zato je ključna najprej pravilna pretvorba.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
In kakšna je dobra cena za to? Če bo kdo imel tudi dobre nasvete o MDMA, tukaj ali PM, bom hvaležen
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Cena na Kitajskem je zdaj 160 usd v razsutem stanju 150 usd dostavljeno, vendar ni nobene koristi za nakup še povzroči ekstrakcijsko formulo ni na voljo, sam, vključno s poskuša ugotoviti zdaj za mesec dni ali tako.
 
Top