Sinteza amfetamina iz P2NP z NaBH4/CuCl2 v enem loncu (merilo 1 kg)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
gospodje, zakaj je del olja kristaliziral v zamrzovalniku? po pustitvi na sobni temperaturi se vrne v tekočino
OVCW3l0jdh IOvx8zbB29
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Da, mora ustrezati. Večina kuhalnikov za vino, ki sem jih našel, ima premer okoli 39 cm, medtem ko ima moja bučka premer 37,5. Še naprej iščem kuhalnik za vino, ki je malo večji, potem bi moral biti popoln
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Pozdravljeni,

če se vrnete nazaj v nit in preberete, da sem imel isto težavo s slikami.

Nihče ne ve, zakaj se to zgodi ali kaj je to.

Preprosto kristalizirajte prostozračno bazo, namesto da jo postavite v zamrzovalnik.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

V Evropi je več krajev in držav, ki to spojino prodajajo zakonito.

Žal ste vprašanje zastavili v napačni temi, poskusite še enkrat in se prijavite v pravo temo in morda vam bom odgovoril.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
le da je bilo pri meni tako, da celih 300ml nisem naredila v zamrzovalniku, in ko sem ga nalila na 3x 100ml, je bilo to narejeno v dveh kozarcih ... po mojem mnenju je koncentracija izdelka morda previsoka, zato ne more ostati v obliki tekočine. vendar se lahko motim
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

na nizozemskem v trgovinah aldi zdaj prodajajo kotle za konzerviranje ( inmaak ketels )
za kuhanje zelenjave ali sadja za shranjevanje v steklenih kozarcih.
Kakovost in poceni
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
to je prava nit tukaj !
potrebujete jo za to sintezo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Na spletu ga nisem našel, morda je samo v trgovini. Kakšen je njihov notranji premer?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pri vašem vprašanju gre za to, da bi morali biti sposobni to ugotoviti sami, če gre za lahko dostopne kemikalije.
To je tako, kot če bi vprašal, kje lahko kupim IPA ali destilirano vodo.

Ampak, našel sem za vas:


To si lahko ogledate na strani z rezultati in izberete najprimernejšo možnost.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ja, vidim ga v trgovini nekaj tednov nazaj
vendar vem, da vse, kar imajo na Nizozemskem, pride tudi v Belgijo 2 do 3 tedne pozneje.

https://offers.kd2.org/pics/35/63/3563188de5ba9a44382090b755d7695ea5eb944f.jpg
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hvala :) Nizozemska in Belgija sta predaleč, da bi šli tja, da bi ga kupili. Ostal bom pri možnostih, ki sem jih dobil!
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

In morda bom uporabljal brez steklene bučke, ker je notranjost dvojno emajlirana.
Imam težave z anonimnim nakupom bučke z več vrati, morda lahko kot reaktor uporabim grelnik za vino in v pokrov naredim nekaj lukenj. To so naredili v tistem razbitem laboratoriju, mar ne?
Hvala, da ste to delili!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Takšne grelnike vina so dejansko uporabili za nadomestni reaktor in večje grelnike vina uporabili kot hladilni sistem.
Kolikor vem, so jih uporabili za en sam proizvodni korak, to je bila proizvodnja P2P
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ker ste dosegli tališče amfetamina 11,3 °C (52,3 °F)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

tega dela ne razumem povsem.

Kako se lahko tekočina, kot je amfetamin freebase, stopi?

Torej, ko amfetamin freebaza doseže 11,3 °C, kristalizira v želatinasto obliko, kot je prikazano na drugi sliki?

Vendar tudi ta odgovor ne more biti pravilen, ker sem naredil približno 15 l amfetaminskega olja in ga dal čez noč v zaprto posodo v zamrzovalnik, samo 1/3 je postala "žele", preostanek pa je ostal v prvotni obliki.

Cenil bi, če bi kemiki/upravitelji lahko opravili test tega vprašanja in naredili teste "želeja", da bi ugotovili, kaj to dejansko je, ali ga je treba zavreči ali pa je dejansko del amfetaminskega olja in ga je treba ohraniti skupaj z ostalim.

Lahko dodam, da svojega olja po dodajanju 25 % NaoH ne destiliram ali vakuumiram, le ločim plasti in grem naravnost na kristalizacijo ali pa, kadar nimam časa, ga dam v zamrzovalnik in zgodi se stanje "Jelly".

Lep pozdrav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, prosimo, da si v wikiju preberete nekaj o lastnosti točka taljenja.
katero sliko imate v mislih? :unsure:
Ali ste odstranili vso vodo s pomočjo sušilnega sredstva, kot sta MgSO4 ali Na2SO4?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Poglejmo, ali ga lahko najdem ;)

.
Ts9wm4Ndx1
Ta slika, vaš odgovor nanj je bil amfetaminol je dosegel tališče, ko sem pred nekaj tedni pokazal svojo sliko, niste vedeli, kaj je železna oblika stanja.

Ne, nisem uporabil nobenih sušilnih sredstev, čeprav bom to začel početi. Torej bi lahko bil odgovor ta, da voda iz 25 % NaoH med zamrzovanjem kristalizira? Po mojem mnenju, če je to rezultat, potem je to dobro, ker lahko potem samo zavržemo žele brez kakršnih koli izgub v amfetaminskem olju.

Lep pozdrav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Voda lahko z amfetaminom tvori ta žele. Bolje je, da to zmes posušimo in ponovno zamrznemo.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
po ločitvi faz vlijte petrol eter v organsko fazo in izvedite ekstrakcijo. s tem boste odrezali umazanijo in vodo ter premaknili samo prosto bazo. vodno fazo lahko enkrat ekstrahirate tudi z etrom. ekstrakte združite in izparite pri 40 stopinjah. morda bo potrebno tudi izpiranje z 10 % raztopino naoh za dvig pH.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Zahvaljujem se vam za prispevek, čeprav v sintezo zaradi logistike in številnih drugih dejavnikov ne želim dodajati več spojin.

Prosim, da si ogledate mojo novo objavo s sliko.
 
Top