"OPSEC" Zahteva za informacije ali potrditev mojega projekta

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nisem našel igre za opsec na splošno, zato sem si dovolil postaviti svojo nit tukaj. Če nisem v pravem razdelku, me prosim obvestite o tem.

Zanima me, ali obstaja varen in anonimen način prodaje na instagramu. Moj načrt je preprost, mislim, da večina ljudi, ki jih dosežemo na "temnem omrežju", že prodaja svoje izdelke ali išče nekaj posebnega in ima običajno v mislih prodajalca.

Vsaj tako to vidim jaz. Zato bi se rad podal na "clearnet", ki mi bo omogočil, da dosežem večje občinstvo. Da bi to dosegel, mislim, da bom naredil nekaj takega:

Začni z VPN (tukaj mullvad plačano v monero), nato spremenite naslov mac wifi s programsko opremo TmacV6, uporabite brskalnik LibreWolf, pojdite na instagram, ustvarite račun bodisi po pošti s proton ali Tutanota ali po telefonu z JuicySMS.

Kakšni nasveti ali celo pritožbe o tem, kako neverjetno neumno je to?
Hvala za branje.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
morda bo to nekaterim ljudem pomagalo"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Ta povezava je usmerjena na nit, ki jo je ustvaril "HEISEMBERG", govori o anonimnosti na različne teme, družbena omrežja, način plačila, vpn, kripto!

za moj del to ne rešuje mojega problema, instagram blokira povezavo iz torja, vpn deluje, vendar samo ob prvi povezavi in tvegate, da boste res hitro prepovedani. Kolikor vem, če izpodbijamo prepoved, jo moramo utemeljiti s selfijem s papirjem in svojim vzdevkom, osebno izkaznico ali čim drugim. Rešitev, ki sem jo našel, je, da gremo na Reddit nit z imenom: r/roastme, s Photoshopom je mogoče premostiti to oviro. Registracije prek telefonske številke še nisem preizkusil. I up nit, če imam novice ali uspešno.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Če želite uporabljati instagram anonimno, boste potrebovali. Virtualbox, whonix, androidni emulator, vpn

tor - vpn - instagram (prek emulatorja za android).
Če pa bo vaš račun blokiral instagram, tega ni mogoče popraviti.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Je desno. Če povezavo VPN postavite pred povezavo TOR, je vaš ponudnik internetnih storitev ne bo videl. Če jo postavite za Tor. Spletna mesta ne vidijo, da uporabljate Tor.

Vedno uporabljam svoje povezave z vpn Potem tor, ker je zadnje vozlišče na torju, izhodno vozlišče. lahko zaslišijo vašo dejavnost in to je lahko LE, ki sedi in samo čaka.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
posodobitev:

Vedno sem zasledil nekakšno razpravo o uporabi omrežij VPN skupaj z omrežjem Tor, saj lahko omrežja VPN zmotijo sistem usmerjanja Tor onion.

Po nekaj poskusih mi je uspelo prijaviti se na instagram, zato se vam zahvaljujem!

(PS za začetnike, ki so dovolj neumni, da podcenjujejo algoritem instagrama, saj ima možnost prebrati vašo zgodbo in zelo zelo hitro razumeti, da ste v zgodbo pravkar dali svoj cenik in ponujene izdelke).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Če mi pišete na xmmp, vam bom podrobno ponudil svojo pomoč za vaš scenarij ogrožanja.
Za informacije mi pošljite sporočilo PM
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

Torej je najboljši način uporaba 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vsekakor bi uporabil postavitev, ki vam jo je priporočil HEISENBERG.
Poleg tega bi z mrtvimi kapljicami zavarovali postopek pošiljanja, tako da ga ne bi bilo mogoče izslediti do vas. Če bi prodajal na Instagramu, bi se nahajal v velikem mestu in bi mrtve spuste izvajal le lokalno.

Pri prejemanju in oddajanju blaga bi morali biti zelo previdni, saj se lahko prodajalci na Instagramu hitreje znajdejo na radarju LE kot prodajalci v darkwebu.

Poiščite varen način za prejemanje plačil (Paysafe, nakazilo, paypal) prek mreže ukradenih/ponarejenih bančnih računov. Enako velja za izplačilo denarja, nikoli ne izplačujte denarja na svoje ime, ne izplačujte preveč ofte
 
Top