vprašanje o sintezi amfetamina p2np nabh4

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tu je moj prijatelj,
pogledal sem recept za en lonec sinteze in raztopina CuCl2/H2O je v razmerju 1/2, kar pomeni, da bi za 200 mg CuCl2 uporabili 400 mg H2O kot razmerje raztopine.
Temperatura se ne poveča morda zato, ker gre za tako majhen obseg. Poleg tega uporabljate dvolitrsko bučko - kar je nekoliko veliko za to, kar delate, ne?
Po dodajanju raztopine CuCl2 temperaturo 30 minut vzdržujemo na 80 °C s pomočjo zunanjega gretja. Imate vročo ploščo, ki jo lahko vključite?
Raztopino NaOH dodajte bazi. Vodno fazo ločite z uporabo IPA in z vakuumom zmanjšajte nazaj na prosto bazo.
Frebazo raztopite v acetonu in dodajte H2SO4 do pH 6.
Postavite v zamrzovalnik za ~12 ur
Zberite sol in jo sperite s hladnim suhim acetonom, dokler ni belo obarvana.

Če imate še vedno težave s temi obroki, predlagam, da uporabite večjo serijo. To je nit s 45 stranmi in ni edina. Tam mora biti več informacij, ki jih lahko uporabite. Beri, brat.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Naj vam povem, kako to narediti, najprej bom dodal 10ml ipa 80ml h2o, nato bom dodal 3,5gr nabh4, nato bom dodal 2gr p2np, ne več kot 60 stopinj, nato bom raztopil bakrov klorid 456mg v 1ml vode in ga dodal, ne več kot 80 stopinj, nato ga bom 30 minut segreval na 80 stopinj, vzel bom zgornjo plast in dodal raztopino s 16ml vode 25% naoh, nato bom naredil ph 6 in ga dal v zamrzovalnik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Po sprostitvi z raztopino NaOH. Dodali boste IPA, da se freebaza raztopi v vodni plasti. Vodno plast ločite in izparite, da dobite nazaj freebazo.
Nato freebazo dodajte acetonu in H2SO4 do pH 6. Nato jo lahko postavite v zamrzovalnik. Nastale bodo trdne snovi in filtrirali jih boste. Trdne snovi sperite s hladnim suhim acetonom do bele barve.
 
Top