Prosim, pomagajte mi glede proizvodnje MDMA iz MDP2P

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Preizkusil sem nekaj manjših testnih del. Ker se mi je mudilo, na NaBH4 nisem reagiral dva dni, temveč 4 ure. Za testiranje sem uporabil 50 g olja MDP2P in na koncu dobil le 25 g baze MDMA, iz teh 25 g baze MDMA pa sem na koncu dobil le 4 g belega prahu.
Naletela sem na nekaj vprašanj in želim prositi za nasvet:
1. Glede raztopine metilamin-metanola sem tokrat uporabil napačno, saj sem kupil raztopino 30-odstotne čistosti. Ali lahko namesto 10-odstotne raztopine metilamin-metanola uporabim 30-odstotno raztopino metilamin-metanola v razmerju 1:1?
2. Ker sem uporabil 30 % čistega metilamin-metanola, po končani reakciji z NaBH4, ko sem uporabil klorovodikovo kislino, vrednosti pH ni bilo mogoče prilagoditi na 10,5 ~ 11. Uporabil sem veliko klorovodikove kisline, da sem prilagodil vrednost pH na mestu. Bilo je normalno. Ali moram v tem primeru uporabiti le 8 l vode in 8 cm3 33-odstotne HCL za 1 kg MDP2P, da pH prilagodim na 10,5, kot je navedeno v postopku?
3. Poleg tega, ali lahko pri izvajanju tega koraka v prihodnosti izpustim H2O in klorovodikovo kislino ter za prilagoditev uporabim plinsko klorovodikovo kislino?
4. Ali lahko v primeru razširitve lestvice v prihodnosti izbrišem končne ukrepe, ki jih je dodal DCM? Na kaj bo to vplivalo? Kakšno je vaše mnenje o preprostih ukrepih, ki jih je mogoče izvesti za razširitev lestvice?
5. Nazadnje, katero topilo se lahko uporabi za raztapljanje belega prahu MDMA*HCL, oborjenega iz plinaste klorovodikove kisline, in izvedbo rekristalizacije?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Natrijev borohidrid razmeroma hitro razpade v metilnem alkoholu. Raztopino metilamina v metanolu lahko razredčite z metilnim alkoholom. Po redukcijski reakciji morate prosto bazo ekstrahirati z organskim topilom, nato izparite topilo in dobili boste umazano prosto bazo; zelo zaželeno je, da prosto bazo pred pridobivanjem soli destilirate v vakuumu. Prosto bazo razredčite z alkoholom in jo čim bolj ohladite, nato ob dobrem mešanju spustite plinski vodikov klorid na 5-6 ph.
 
Top