Question "Popcorn" M-30 (stisnjeni 30 mg kloni oksikodona) - ali ima kdo dobro formulo?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Vložil sem v precej lepo stiskalnico, precejšnjo količino "API" in MISLIL, da imam vsa potrebna veziva in polnila, vendar ne morem ugotoviti, kaj daje značilen okus "zažganih popcornov", ki ga zahtevajo vse moje stranke, ki kadijo tablete. Zame je frustrirajoče, ker tega okusa (kolikor vem) ne daje API, ampak neko polnilo ali rezina. Toda, kot pravijo, "stranka ima vedno prav". Brez okusa, ki so ga stranke navajene, se na mojem trgu te stvari premikajo počasneje kot melasa januarja. Vsak nasvet bi bil zelo dobrodošel! Prav tako sem odprt za partnerstva, sodelovanja in kakršne koli odnose, ki so obojestransko koristni. Hvala!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, tako da U lahko naredite Lots m30, vendar nimate strank dir to ali kaj
Woukd Just be interested in 30mg oxy for good price U can ckntact me If U want
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Poskusite z uporabo cvetače v mešanici veziv morda bo pomagalo
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Koruzni cvet? Odlično! Hvala! Eksperimentiral sem s koruznim škrobom, a s slabimi rezultati, vendar bi bil koruzni cvet lahko točno to, kar potrebujemo. Vesel sem, da sem naletel na ta forum.

Odličen primer tega, kako lahko v zvezi s projektom dobimo tunelski vid, in preprosta zmožnost, da se obrnemo na skupnost, zastavimo vprašanja, možgansko nevihto, lahko zagotovi preboj, ki lahko projekt naredi izvedljiv, kar tako.

Če bo to delovalo in mi bo uspelo ustvariti želeni končni izdelek, bi se vam res rad zahvalil z denarnim priznanjem. Morda bom imel priložnost preizkusiti nov program BB escrow, o katerem sem bral!

Vprašanje - če ste preizkusili to formulacijo, ali ste imeli težave z dodatkom koruznega cveta, zaradi katerega je končni izdelek pri dimljenju/žganju pustil debele, dvignjene, temno črne sledi? Vsekakor ne pomeni, da je to uničujoče, vendar me zanima, ali je to sploh težava, in če je, kakšne ukrepe, če sploh, ste lahko sprejeli, da bi ublažili "močno zažiganje".

Vse to so le moje špekulacije, saj vaše sporočilo berem prvič in teorije ta konec tedna ne bom mogel preizkusiti v laboratoriju. Vsekakor vas bom obvestil, kako bo šlo, in se vam zahvaljujem!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Imam nekaj zamisli, vendar bi pomagalo, če bi navedli, kaj že uporabljate, saj mi prva stvar, ki mi pride na misel, je celuloza. Popkornova zrna vsebujejo približno 5 % (90 % lupine) (hemi)celuloze, ki ne izhlapeva ali se topi, ampak samo gori.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Ali ste kdaj zapisali recept? Kaj uporabljate za presejanje, bo deloval tdp 0? Za izdelavo trdnih tablet?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zanimalo me je, ali obstaja forum, namenjen stiskanju tablet.

Zdi se, da je tukaj na Breaking Bad precej ljudi, ki o tem veliko vedo, vendar ni bilo posredovanih nobenih poglobljenih informacij, primerljivih z drugimi priročniki za sintezo drog, ki jih lahko najdete tukaj, vsaj nobenega poglobljenega opisa za stiskanje tablet, kot so 1 mg alprazolama, 2 mg alprazolama, M30 in tako naprej
 
Top