Katinoni pred prepovedjo. Ni mogoče razmnoževati. [nagrada!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Preden začnem:

Namesto tega: "kako je na poljskem enostavno brez laboratorijske opreme velika lestvica 3 ure" prosim, da se v tej niti ne pojavite. poiščite drugo, s katero se boste ukvarjali!

----------------------------------------------------------------

Tukaj imam še vedno nekaj stvari pred prepovedjo (zadnji dan pred prepovedjo sem kupil nekaj k's.

Po vseh teh letih (približno 4,5 ali tako, še vedno prekašajo vse 3/4 mmc na trgu trenutno
, na vse možne načine.


----------------------
I head to use IMGUR because the second image already crashed ("we run into problems") tried resizing to to 256px but same story. upam, da bo Heissi(@HEISENBERG) lahko malo znižal omejevalnik hitrosti in omogočil tudi iskanje po 3 črkah, kar je velika pomanjkljivost, saj so skoraj vsa topila, snovi itd. 3-znakovne
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nisem videl, da bi kdo tukaj dajal to snov, niti je nisem videl na "sceni" na Nizozemskem.

Zelo dobro si oglejte (struktura, polnost itd. )


https://imgur.com/pqDXvYS

O, človek, krasno

https://imgur.com/0l2ghjE

in še enkrat

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Zdaj pa "zabavni" del
---------------------------------------------------

To je približno to, kar dobim (na srečen dan)


https://imgur.com/ropYLCl

No, so lepi. in vesel sem, da sem se naučil te stvari in dobil nekaj pomoči od vas, in zdaj lahko končno nekaj izdelam

https://imgur.com/HliO75A

Še ena

-------------------------------------------------

Naslednja je najbližja, ki mi je uspela (ne vem, kako, nekaj napak in stvari so šle narobe, vendar je bil to srečen dan).
(razen dejstva, da ne počne NIČ. Verjetno bi ga lahko ponovno uporabil kot bromoketon
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Kaj je bilo takrat drugače pri tej stvari ( mislim, da ko so jo delali Kitajci, in včasih si dobil kakšno stvar, ki je imela okus kot mačja srava, ampak VEDNO je ta mačja srava delovala bolje kot karkoli danes.

sem nekje prebral o nekem enantiomeru, izomerih, racemičnem karkoli (ali tako),
ali so uporabljali drugačna topila in/ali uporabljajo amoniak ... najbolj divje zgodbe se pojavljajo ).


----------------------------------------
Kdo kaj ve?
-----------------------------------------------

Izziv

Moj cilj je izdelati to snov pred prepovedjo. Očitno obstaja nekaj manjkajočih povezav, informacij, ki so skrite ali niso deljene (namenoma)


Tisti, ki ve, kako, in mi je posredoval opis (po dogovoru), in je v resnici mogoče izdelati, bo nagrajen z 1250 evri.
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS sam! Hvala za hiter odgovor

Da, vendar laboratorij tukaj preverja le "prisotnost." Kar lahko storim tudi sam, saj imam vse običajne večino testnih reagentov. Tukaj ni laboratorija, kjer bi lahko samo rekel yo can you analyze it for me and send send me outcome. Tega ne more storiti niti forenzik. Ne morejo ga odkriti niti v prometnih nesrečah.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Ne morem vam dati odgovora, samo ugibam, da gre verjetno za isto 3-mmc brez domišljenega ločevanja izomerov ali kaj podobnega. Verjetno je to povezano z načinom sinteze in načinom pranja ali rekristalizacije. Morda je nekaj starega materiala tudi oksidiralo, kar mu je dalo drugačno strukturo. Ali ste iz EU?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Hvala. Besedilo se ni spremenilo.
Poleg tega so vrečke vakuumsko zaprte.

Da, to je moje vprašanje 😄


Za vaše drugo vprašanje: berite med slikami 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
prosim za pomoč s syntheisi strokovnjak na forumu sir u bo vedel, kako sem naredil in naredil monay bom izgubil svoj čas
Vem, da lahko zaslužite denar xD Berlin 777 morda ali btcboss2022 vam bo pomagal brezplačno xD, morda ima veliko časa ali kdo samo za pomoč pri proizvodnji meta, na primer, ima ceno 25k dolarjev. Če ga imate, zakaj želite sintetizirati xD Brat, če bi moral pomagati vsem s tega foruma, bi izgubil življenje. Tukaj sem samo spremljevalec, ne sodelujem v nobeni razpravi in sem oboževalec videa skupine bb, to je vse.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Veste, da ste napisali najdaljši odgovor?


Ne potrebujem denarja. Prijavil sem se zaradi učenja in zabave. Pišem tudi odprtokodno programsko opremo, ki jo brezplačno uporablja na tisoče ljudi (ki prav tako potrebujejo podporo), in to v svojem prostem času.

To je morda razlika 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
No, kar je bilo znano, Dragon Eric (da, tisti, ki je "kasneje postal prevarant" / dolga zgodba očitno so bili računi prevzeti bla bla bla...) in drugi glavni kitajski dobavitelj, nikoli ni dobavljal čistega 4mmc, ki je bil mešanica.

Spomnim se, da sem prebral objavo na različnih panjih, kjer je Eric očitno po naključju (ali namerno) delil nekaj informacij, ki so bile hitro izbrisane. Navedel je razmerja 70/20/10 in 80/20. Od takrat se je v zvezi s to temo samo še razpravljalo. Iz glave se ne morem spomniti, za kaj točno je šlo. Lahko poskusim poiskati stari pogovor, če bo to komu pomagalo.

če se kdo spomni, so včasih prodajali verige Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "enake", vendar nekoliko drugačne.

tudi očitno "Eric formula" je bil objavljen na prodaj po zelo strmi ceni nekaj let nazaj ni prepričan, če je bil pravi ali samo še en prevarant.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
videl sem tudi, da je nekdo rekel, da 4mmc iz kitajske ni bil čist, ampak je bil menda pomešan s 3mmc, vendar nimam vira, ki bi to potrdil.

vendar bi preveril, če zdaj nič ne more premagati kitajskega mefedrona, nisem kemik, vendar kaj je zdaj tako drugačno kot prej?

mislim, da lahko zdaj narediš super visokokakovosten izdelek, tako kot si ga lahko naredil prej.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
To je identično z "rdečo in črno" meto v ZDA. Sranje iz 90. let je bilo bolj noro od vsega današnjega, kar naredi prekleto veliko razliko
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Torej, ali ste to že analizirali? Morda poskusite s Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC je mešanica 3/4MMC, vendar dejansko menim, da ljudje dajejo prednost 3MMC, ker ljudje želijo več stimulacijskega občutka kot hitri mirni učinki čistega meph, prav tako vidim, da nekateri ljudje iščejo učitelja im ex kemik z veliko izkušnjami, če je kdo intrested lahko PM me
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
tudi to informacijo sem že nekje zasledil, vendar ali ni 3mmc tisti, ki je hitrejši? 4mmc ima veliko več stimulacije, hkrati pa ni hiter
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc je bolj podoben metamfetaminu, medtem ko je 4mmc bolj podoben mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ja, to ni samo teorija, to je dokazano, ko se izvaja acetilacija toulena s propionijevim kloridom, je nastala ketonska zmes 80-90 % 4MPF in druga 3MPF, če se ne prečisti, da se enantiomeri razdelijo, in se uporabi kot je, je nastali mefedron mešanica izomerov
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Sinteza 3MMC je podobna sintezi 4MMC, le da je začetni produkt zamenjan. Ste že poskusili 4MMC? Menim, da nima smisla izdelovati 3MMC, če lahko takoj izdelate 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Hvala za vaš odgovor.
Ja. Izdelano oboje. Toda zaradi težav z razpoložljivostjo 2b3m trenutno izdelujem 4mmc.

Vendar pa se ne približuje niti zgornjemu izdelku.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ne vidim slik, ima še kdo to težavo?
 
Top