Katinoni pred prepovedjo. Ni mogoče razmnoževati. [nagrada!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
No, kar je bilo znano, Dragon Eric (da, tisti, ki je "kasneje postal prevarant" / dolga zgodba očitno so bili računi prevzeti bla bla bla...) in drugi glavni kitajski dobavitelj, nikoli ni dobavljal čistega 4mmc, ki je bil mešanica.

Spomnim se, da sem prebral objavo na različnih panjih, kjer je Eric očitno po naključju (ali namerno) delil nekaj informacij, ki so bile hitro izbrisane. Navedel je razmerja 70/20/10 in 80/20. Od takrat se je v zvezi s to temo samo še razpravljalo. Iz glave se ne morem spomniti, za kaj točno je šlo. Lahko poskusim poiskati stari pogovor, če bo to komu pomagalo.

če se kdo spomni, so včasih prodajali verige Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "enake", vendar nekoliko drugačne.

tudi očitno "Eric formula" je bil objavljen na prodaj po zelo strmi ceni nekaj let nazaj ni prepričan, če je bil pravi ali samo še en prevarant.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
videl sem tudi, da je nekdo rekel, da 4mmc iz kitajske ni bil čist, ampak je bil menda pomešan s 3mmc, vendar nimam vira, ki bi to potrdil.

vendar bi preveril, če zdaj nič ne more premagati kitajskega mefedrona, nisem kemik, vendar kaj je zdaj tako drugačno kot prej?

mislim, da lahko zdaj narediš super visokokakovosten izdelek, tako kot si ga lahko naredil prej.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC je mešanica 3/4MMC, vendar dejansko menim, da ljudje dajejo prednost 3MMC, ker ljudje želijo več stimulacijskega občutka kot hitri mirni učinki čistega meph, prav tako vidim, da nekateri ljudje iščejo učitelja im ex kemik z veliko izkušnjami, če je kdo intrested lahko PM me
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
tudi to informacijo sem že nekje zasledil, vendar ali ni 3mmc tisti, ki je hitrejši? 4mmc ima veliko več stimulacije, hkrati pa ni hiter
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc je bolj podoben metamfetaminu, medtem ko je 4mmc bolj podoben mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
V laboratorij sem predložil vzorec nedavno samopripravljenega mefedrona in izšel je 93-odstoten, kar kaže na večjo čistost kot komercialni vzorec preban .

Zato sem zdaj še bolj zmeden, saj je ta okus tako mehak, brez udarca v grlo, učinki so manjši. Brez oklevanja bi zamenjal 1 kg za 250 g (ja, tolikšna razlika).

Medtem ko res, človek bi mislil, da je molekula == molekula.

Skoraj začenjam razmišljati, da so tako iskani učinki morda posledica nečistoč ali stranskih produktov 😅 zdaj pa bi bil to paradoks.
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ali so razlikovali dejanski mefedron od njegovega izomera ? Zdi se mi, da so ju združili kot isti izdelek.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Da, to, kar sem poslal prvič, je bilo 3-mmc, tokrat pa sem poslal 4-mmc. Zelo dobro se razlikujeta.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kje ste naredili ta laboratorijski test??
 
Top