Pridobivanje kokinih listov

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ne iščem povezave/virov, razen če je to dovoljeno? (ne vem, kakšna so pravila glede tega).
Ali je to izvedljivo iz ZDA? Zavedam se, da je izkoristek približno 0,5 % mase posušenih listov, vendar me intrigira možnost, da bi imel tako čist izdelek. Ali je kdo poskusil (več) sintetičnih poti? Kakšni so bili vaši donosi? Stroški?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, radoveden sem. Ali lahko v zveznih državah zakonito gojite rastline kokaina? Pri nas lahko zakonito gojimo afganistanski mak. Ne moremo le rezati čebulic za odvzem smole. Smejalo se mi je, saj jih na dvorišču pred hišo raste nekaj, tik ob njih pa imam zelo lepo in strupeno daturo. Obožujem čudovito tekočo lepo rastlino, ki spreminja um ali telo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če so težave s surovinami druge, podobne učinku in popolnoma sintetične snovi, z enostavno sintezo. Na primer 4-metilmetkatinon
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
To so bile moje dolgoletne sanje! Že skoraj 20 let nisem opravljal pihanja, ker je v primerjavi s starimi časi preprosto bedno! Gotovo zato, ker so spremenili kemikalije, ki se uporabljajo za njegovo izdelavo. Ne vem, ali se kdo spomni starih časov, ko si naredil linijo in je imela skoraj okus po zdravilih. Potem si sedel tam in se ure in ure pogovarjal, LOL. Spomnim se, da so vsi poskušali govoriti istočasno Hahaha, kako zabavno. Ampak potem so prešli z etra na dizel ali kaj podobnega. Gnusno. Tako je veliko fantov prešlo na kajenje. Jaz sem prenehal. No, zaradi neke nore psice sem imel zelo hudo nesrečo in spoznal sem svet oksikontina. Zloben, zloben svet!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi je bolj enostavno poskusiti očistiti izdelek . Nekateri ljudje prenehajo uporabljati zaradi slabe kakovosti v zadnjem času je boljša, vendar ne očiščena najpogostejši ponarejevalec je levamisol in fenacetin levamisol je težje ekstrahirati .poskusite z alkoholom 96 %+ y levamisol je manj topen kot kokain izgubite izdelek, vendar pridobite kakovost .fenacetin je bolj enostavno samo uporabite očiščen aceton kokain je netopen v acetonu .in listi koke in rastlina je nezakonita v državah .tudi makov cvet
 
Top