Pridobivanje psilocibina in psilocina iz gob

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
odlična razlaga! čestitke, to bom uporabil, ko bodo kmalu zrasle moje gobe.
Imam vprašanje, ali je kakšna razlika med ekstrakcijo z ledeno ocetno kislino in ekstrakcijo z alkoholom? V mojem primeru je malo težko dobiti ledeno ocetno kislino. vnaprej hvala!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
nimam pojma, o čem govorite, razen o ekstrakciji alkohola ....in nisem kemik, sem samo še en hipi, ki poskuša ugotoviti stvari. hvala vnaprej!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Da, ekstrakcija z GAA predvidevam, da ga spreminja v 4-ako- dmt oziroma 4-ho-dmt acetat. Pri ekstrakciji z alkoholom ostane alkohol (ki je naravno prisoten).
Če je povprečen odmerek psilocina/psilocibina ... 20 mg, ne vem, kako bi to lahko dobili na kosu česar koli v velikosti tablice lsd.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nisem kemik. Namesto tega bi lahko naredil 4-ho-dimetiltriptamid. Vidim, da so omenjene karboksolne kisline, ki tvorijo N,n-dimetiltriptamid, in reakcija karboksolne kisline z aminom, pri kateri nastane amid
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Imam nekaj vprašanj v zvezi s temi tehnikalijami.

Prvič, pri tehniki iz kisline v bazo se pridobiva psilocin. Moje vprašanje je, da gobe v plodovih proizvajajo tako tega kot psilocin, če se ekstrakcija izvede prek A v B, ali to ne bi vsebovalo spektra triptaminov Inc beatosicin?

Drugič, če ostanemo pri tehnologiji A-B. Ali ni sinteza bolj produktivna, kot je uporaba Shulkinove tehnologije TIHKAL za proizvodnjo spojine, ki je iztrgana iz gob, pri čemer je treba imeti več spretnosti/sposobnosti. Še vedno pa bi bil donos večji kot pri ekstrakciji, poleg tega pa bo sinhronizator proizvedel le izbrano spojino!

Tretjič, to zadeva ekstrakcijo alkohola. Prepričan sem, da bo veliko ljudi tukaj poznalo to sranje "Crystals Of The Gods", ki trdi, da daje kristale psilocina!
Gre za uporabo alkoholne tinkture v želeju, kar je odličen način, kako to ekstrakcijo spremeniti v uporaben izdelek. Ko sem se pred časom začel ukvarjati z mikologijo in kemijo, sem bil tako nadležen pri zapravljanju svojih dragocenih gob, da je takšna sranje lažniva tehnologija, ki trdi, da bo iz njih dobila kristalni izdelek.

Hvala za vodnik, čeprav General! Jasno in jedrnato razjasni vse te stvari.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nisem kemik. Namesto tega bi lahko naredil 4-ho-dimetiltriptamid. Vidim, da so omenjene karboksolne kisline, ki tvorijo N,n-dimetiltriptamid, in reakcija karboksolne kisline z aminom, pri kateri nastane amid. . To sem napisal včeraj in se ni poslalo.
@Mr Gonzo, predvidevam, da bi A/B de'fosporliral psilocibin in tudi ne baocistin, če to počne vaš želodec, potem bi to zagotovo počel A/B. Baocistina v psilocibinskih gobah ne odkrivajo pogosto. Nikoli še nisem slišal, da bi ga našli v cubensisu. P. Baocystis in azurescens da, vendar ti ljubitelji lesa na filogenetskem drevesu niso nikjer blizu cubensis. V sedanjem pomenu Psilocybe sta tako daleč narazen, kot sta lahko.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jaz sem kreten, haha, in tudi nisem kemik Frit Buchner. Sem v drugem letniku študija kemije in letos poleti nisem opravil izpita in moram ponovno opravljati celoten letnik, vseeno pa ste se očitno dobro naučili. Prisegam, da so to stvari, ki mi bodo preprečile, da bi na univerzo prišel z dostojno oceno.
Če pogledamo, kaj sem rekel, se bo naboj na fosfatu med ekstrakcijo odcepil. Cenim, da je napaka očitna, saj se tako včasih učimo, raje to, kot da bi mi laboratorij eksplodiral!

Kot pri večini vprašanj in odgovorov odgovori vodijo k novim vprašanjem, zlasti če vprašanje na začetku ni bilo pravilno. Kako bi se psilocibin ekstrahiral iz bio mase, ali bi bila to ekstrakcija naravnost na bazo?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Veste, nikoli nisem niti pomislil na idejo o mehaniki ekstrakcije, vendar vidim, da je psilocin zelo topen v etanolu in komaj topen v vodi, torej gre za ekstrakcijo na osnovi, uporaba alkohola in očitno bi bila slaba izbira ekstrakcijskega topila (za bazo), potem je tu psilocin fosfatni ester, je topen v vodi, komaj topen v etanolu in stabilen ter po več zanesljivih podatkih tvori kristale. 🤔 Predvidevam, da bi bila fumeratna ali druga kisla sol prav tako topna v vodi in bi tvorila kristale, kar bi pomenilo ekstrakcijo "naravnost v kislino". To vam da misliti. Jasno je, da bi po dveh ekstrakcijah z etanolom želeli bodisi nevtralizirati fosfat bodisi opraviti ekstrakcijo z vodo. Vedno sem pri tretjem potegu izvedel ekstrakcijo z vodo in ko je alkohol zadel, ko sem ju združil, je nastal mlačen koktajl iz neokusnega blata.
TUDI TUDI VEDNO sem naletel na ogromen kup velikih smejalnih telovnikov (takrat še Gymnopilus spectacles, vendar je bilo pred kratkim opravljenega veliko genetskega dela o tem rodu, ki ga nisem prebral), ki so aktivni v ZDA in modrikasto zeleni, evropski ekvivalent Gymnopilus junonius pa ni aktiven. Kakor koli že, takrat sem bil reven, vendar so Gymnopilusovi grenki, zato sem jih posušil v dehidratorju in naredil vodno ekstrakcijo na 45 gramih suhega ( ekvivalent 1 funtu svežega), saj naj ne bi bili zelo močni. Prvo uro sem ležal na kavču in se počutil, kot da bi me po vsem telesu zbadali z vročimi pokovkami, preden sem imel pošten izlet, enakovreden 3-4 gramom cubensisa. To so bili težki časi. NESREČNO imam več negativnih kot pozitivnih zgodb o psilocibinskih gobah. Preveč sem jih zlorabljal. Vzel sem jih v torek in sedel po hiši, pil pivo in gledal televizijo. V prvem letu, ko sem uspešno gojil gobe, sem se z njimi spotaknil verjetno 75-krat. Predlagam, da gobe prihranite za posebne priložnosti, največ nekajkrat na leto.
Ekstrakcija je vsekakor prava pot. Pride v 20 minutah, namesto da bi čakali eno uro. Gobe vsebujejo veliko hitozana, oklep jastoga. Ki je težko prebavljiv in lahko povzroči bolečine v trebuhu ali drisko. Nejesti plodnic (nekateri pravijo sporokarpi) je odličen načrt. Veliko ljudi je poskusilo sorte P.cubensis, ki jih je enostavno gojiti, vendar so močnejše vrste, ki ljubijo les, veliko trše in imajo grozen okus. Kot da bi jedli vejice, prepojene z mačjim močilom. Moraš si to res želeti, da zadušiš nekaj gramov teh
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Skok na prireditev komentar o ekstrakciji Čeprav je zelo zanimiv in jedrnat, so najbolj zanimive pripombe v zvezi z negativnimi učinki, ki se lahko pojavijo pri uživanju gob. Kot sem omenil, je uživanje gob način, da želite čisto spojino, verjamem, da je sinteza način tam.

Sem jedel toliko shrooms misel, tudi kot pišejo me naredi gag in se počutim slabo, moj način okoli je posušeno sadje v prahu fino in pakiran v dvojne ničelne pokrovčke, vsak ima med gram do 0,7 g. Ne neposreden okus njih in fini prah hitro reagira, tudi to prihaja z okusom gob, je bolan vse manor nelagodja, ki jih ne želite tripping kroglice.

Moje gobe, ki jih uporabljam, so liberty caps, ki so razvpito močne, in P.cyans wavy cap, še ena močna goba. Liberty caps lahko povzroči želodčne motnje, paraliza ljubiteljev lesa pa je pogosta in lahko prestraši tudi najbolj izkušene psihotike, vendar so gelske kapice Double Zero videti kot konjske tablete, vendar dobro opravljajo svoje delo.

Moja druga zabava je, da vzamem 7 g ciansa z dvema ali tremi dobrimi tablicami, to vam bo odpihnilo glavo. To je nekaj, kar nikoli ne svetujem nikomur, da poskusi, tudi če se počutite močne. Osebno je to sam vrh moje uporabe in je nekaj, na kar se pripravljam celo mesece vnaprej. Danes je celo kapice mushies preveč, da bi jih vzel zaradi omenjenega odziva, Ljubim kislino, morda vzamem neumne količine in podaljšano uporabo, vendar ljubim tripanje, če bi lahko imel tripanje na dobri kislini kot svojo realnost, bi to storil!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja, to je noro veliko. Manjše količine so me spravile v nezavest. Čudno se mi zdi, da imajo čarobne gobe značilen vonj. Neizbrisen je. Najbolje ga lahko opišem kot vonj po sveže pokošeni njivi in mačjem dreku. Že približno 12 let ne uživam halucinogenih drog. Tudi gob ne zbiram več, ko jih vidim. Sem TI na spletnem mestu Shroomery.org, vendar ga redko obiščem.
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ste že kdaj poskusili limonin čaj? Vsekakor pomaga pri nekaterih negativnih stranskih učinkih njihovega uživanja, prav tako pa tudi veliko hitreje začne delovati
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pravkar me je našla ta stran in najlepša hvala za ta vodnik!

Hm, torej po mojem vedenju bi se morala večina/večina psilocina že med postopkom sušenja pretvoriti v psilocibin.
Prosim, popravite me, če se motim.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Imam prijatelja, ki se ukvarja z ekstrakcijo čiste vode z uporabo različnih metod (nizkocenovnih) ultrazvočnih itd. v slogu vakuumske destilacije limon-tek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vem, da je defosforulacija psilocibina v psilocin zelo enostavna in se zgodi v želodcu, ko jeste gobe, in vem tudi, da je psilocin slabo topen v vodi, vendar zelo dobro topen v alkoholu. Ekstrakcija gob v vodo mi ni nikoli uspela. Edina metoda, ki se mi je zdela zelo učinkovita, je bila ekstrakcija v najmočnejši etanol, ki sem ga lahko dobil, pri čemer je bila potrebna tudi blaga toplota, in nato zgoščevanje z izhlapevanjem. Lahko ga zgoščiš do močnega eliksirja, vendar če sem ga dal v zamrzovalnik in kristaliziral, kristali niso dolgo zdržali na prostem.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, Frit, hvala za tvoj odgovor. Z 90-odstotnim etanolom je treba kmalu poskusiti. Ali spreminjaš tudi PH (mislim, da se pri približno 3,5 modrenje ustavi) in ali uporabljaš kakšen stresalnik/mešalnik/homogenizator? aa in ali si poskusil tudi pranje z acetonom ?

ps. Po mojem vedenju je psilocin tudi zelo(!) občutljiv na svetlobo (in tudi na kisik). Zato je glede na čas obdelave morda treba uporabiti laboratorij z infrardečo svetlobo in brskalno steklo ter celo sušenje opraviti v popolni temi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Vedno sem imel vtis, da je to slaba zamisel in da zaradi občutljive narave psilocibina/psilocina ni preveč praktična. Moja težava je bila, da sem vedno želel pojesti dobro količino gobic, vendar nisem mogel dobro obvladati obremenitve želodca - poskušati priti na potovanje z razdraženim želodcem, ki ima občutek, da vre, ni preveč zabavno. Običajno mi je to uničilo izkušnjo.

Eden najboljših nasvetov, ki sem ga dobil o uživanju gob, je bil. Seveda pomaga, če je želodec prazen. V vsakem primeru naj bodo gobe suhe, tako da se pecelj lomi kot piščančja kost. Z mlinčkom za kavo/mešalnikom gobe zmeljite v droben prah. Zmešajte gobe v prahu z dobro porcijo pomarančnega soka in to sranje popijte. Začetek bo trajal približno 30 minut, prihajanje je hitro, kar je po mojem mnenju dobro, saj je prihajanje običajno najhujše in edino neprijetno/anksiozno obdobje izkušnje. Brez obremenitve želodca, dobro čisto potovanje ... vas zadene naenkrat. Od takrat nisem imel nobenih slabih ali neprijetnih izkušenj, ki bi se jih zares spomnil. Upam, da se bo komu ta nasvet zdel tako koristen kot meni.

Bodite previdni - srečno trippin' o7
 
Top