• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Javna [ZDA] Skupina skupnosti BB v Messengerju Element

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
zakaj? kliknite Pridružite se, vendar nadaljujte z nalaganjem

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Domnevam, da je razlog v tem, da vaš račun ni ustvarjen v našem strežniku (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni kolegi iz ZDA!!! Kako je vsem danes? Zanima me, kdo vse je iz ZDA, zato si ob prebiranju tukaj vzemite trenutek časa in recite: "HVALA!!!". Lepo bi bilo zbrati skupino enako mislečih ljudi, za katere vem, da so domačini, za pošiljanje sporočil in celo morebitno prihodnje sodelovanje pri projektih, ki nas lahko zanimajo! Veselim se, da bom slišal od vseh!!!

Mir, ljubezen in ostanite varni tam zunaj!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nahajam se v spodnjem 48. območju
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sem iz ZDA.
Srednji zahod
Z zahodne obale, Kalifornije in Seattla.
Zdaj živim na srednjem zahodu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jades, tudi sam sem v Oklahomi. Lepo te je spoznati, človek! Katere vrste drog uporabljaš, izdeluješ ali prodajaš? Katera je tvoja najljubša droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
pravkar sem videl, da ne moremo povedati, kje imamo druge oblike komunikacije. Vesela sem, da sem to videla, ker bi to storila brez razmišljanja. Na oglasu imam svoje podatke. če bi se radi pogovarjali brez tega vmesnika. Vedno bom zahteval uporabo spremstva tukaj na bb, vendar sovražim pošiljanje besedil
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Če vas torej prav razumem, ste kupili vse te predhodnike in večino od njih prežgali, ko ste se učili izdelovati MDMA? In verjamete, da veste, kaj počnete zdaj, in da bi imeli boljše rezultate? Ste imeli samo eno uspešno sintezo? In iz nje ste dobili nekaj unč dobrega MDMA? Ali imam vse v redu? Prekleto, zvenim, kot da se obnašam kot drek, ko to berem nazaj, ampak v resnici ni tako! Samo pojasnjujem, ali sem razumel, kar ste mi povedali. Vsekakor občudujem tvojo odločnost in slog! Dude, ti si človek!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ali se je komu uspelo vključiti v to skupino? Večkrat sem poskusil z uporabo vseh možnih kombinacij terminologije, a sem dobil samo napako 400. Prebral sem vse strani pomoči in vsa navodila. Če dovolim ustvarjanje računa v privzetem strežniku, ne najde skupine ali strežnika, če pa poskušam uporabiti element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com itd. dobim napako 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Sporočite mi povezavo do svojega profila Element in dodal vas bom.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vaš profil ni bil ustvarjen v našem strežniku, zato ne morete vstopiti v naše skupine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Poskušal sem ga narediti na vašem strežniku, vendar ga pri iskanju ni mogoče najti. Kaj bi moral vnesti sem?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobivam to
Ni mogoče doseči domačega strežnika
Zagotovite stabilno internetno povezavo ali stopite v stik z upraviteljem strežnika
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ni važno, da sem prišel!!! Super!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Torej vsi. Če se pojavi napaka http 400, morate verjetno počistiti predpomnilnik DNS. To je v vsakem primeru delovalo zame
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ali to komu drugemu pove, da nima dovoljenja za objavo na forumu ZDA? Tam mi je nekdo rekel, da nihče nima dovoljenja, vendar se mi zdi, da lahko objavljam?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Pri tem mislim predvsem na to tablo. Na njem niste objavljali in tudi nihče drug razen Heisenberga ne. Govorim o tem odboru, ki je specifičen za ZDA. Jebeno čudno, šel sem po boljši posnetek, ki je pokazal, kje piše, da nimam dovoljenja za objavo, in ta stran je izginila in #US-bbgate. Forum se odpre v 3 podforume , pravila, komunikacija na katero koli temo in vzajemna pomoč pri odgovarjanju na vprašanja. Pred 2 minutama se je odprl na posnetek zaslona, kjer ni nobenih objav. Droge. Mislim, da jih je veliko. Ali pa učinek Mandele 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ja, to me je zmotilo, kaj naj storim glede tega, če sploh kaj
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Menim, da morate počakati dan ali dva. Zdi se, kot da se oseba pridruži skupini in potem administrator potrdi vašo možnost objavljanja. Zdi se, da se je to zgodilo v mojem primeru. Pridružil sem se skupini in nisem imel dovoljenja za objavo, prav tako pa dejansko nisem mogel videti nobenih objav. Toda naslednji dan se je to spremenilo. Morda, če se do jutri popoldne ne bo spremenilo, se boš moral obrniti nanj, vendar mislim, da se bo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V redu, hvala!
 
Top