Priporočite metodo za prvo sintezo METH, dobil sem vse em reagente!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni kolegi hivemindi!

Kmalu bom začel svojo pot kuhanja metamfetamina. dobil sem dostop do večine potrebnih reagentov, kot so efedrin, psevdo,
rdeči p, metilamin in p2p.Issue je, da imam malo ali nič kemijskega znanja in to bo moja prva sinteza.
je to izvedljivo za popolnega začetnika in če je, katero metodo sinteze priporočate?Bi rekli, da so racemične poti - p2p z
z n-metilformamidom ,,Leuckartova reakcija" ali P2P z redukcijo NaBH4 bi bila težja, saj moram pri njih uporabiti kiralni katalizator, da
ker potrebujem pravo stereokemijo - D-meth.Prav tako bi potreboval enako opremo za vse metode hidrogeniranja imina?
kot je prikazano v tem prispevku:
ali ni potrebna pri efedrinskih poteh?

Zelo bi bil hvaležen za kakšen nasvet v zvezi s tem in za pomoč med postopkom sinteze.
postopek in ga naložim tukaj, saj se z videoposnetki lažje učiš.

PS: prednost imajo metode, ki omogočajo proizvodnjo v srednjem/velikem obsegu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kakšen je namen ustvarjanja te teme? Ali ni dovolj tem o sintezi metamfetamina?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Namen je prejeti priporočeno metodo ob upoštevanju, da sem dobil vse razpoložljive reagente. večina uporabnikov tukaj mora izbrati posebno metodo sinteze, saj imajo na primer dostop samo do efedrina. katera od teh metod bi bila lažja za ta namen? tudi najti nekoga, ki je pripravljen dati nasvete med postopkom sinteze, saj sem začetnik. nit lahko zaprete, če se vam zdi žaljiva, gospod.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vse metode so bile že opisane. Vse so priporočljive. Izbrati morate tisto, kar vam ustreza. Če nimate izkušenj s sintezo, vendar imate vse, kar potrebujete za začetek sinteze, pišite kateremu koli od strokovnjakov.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Samo pomislil sem, da so nekateri morda bolj primerni za začetnike kot drugi. kakor koli že, hvala za prispevek ser!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ali lahko navedete celoten seznam vaših reagentov?
Pri nekaterih efedrinih bo potrebno tudi ločevanje izomerov. Kakšen je vaš efedrin?
To opremo je mogoče uporabiti, vendar lahko obstaja tudi druga oprema
Potrebujete podrobnosti, popoln seznam reagentov in drugih pogojev, prostorov, prostornin. Lahko se pogovorite tukaj ali pa napišete sporočilo PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
in če ste iz Evrope in potrebujete predhodnike, priporočam prodajalca Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Zelo koristen prispevek, klobuk dol pred vami!
 
Top