Rekristalizacija metamfetamina

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Pozdravljeni, pred kratkim sem preizkusil tehniko rekristalizacije metamfetamina, ki očitno precej dobro deluje.

Našel sem jo na nekem forumu.

Postopek:

V posodo dajte metamfetamin in dodajte aceton (po možnosti brezvodni) približno 1 -2 cm nad nivojem metamfetamina.

Segrevajte do vrenja, nato dodajte alkohol (jaz sem uporabil IPA), dokler se metamfetamin popolnoma (ali skoraj) ne raztopi.

Odstranite vir toplote, pokrijte s plastjo aluminijaste folije, nato s plastjo folije za živila in ohlajajte 1 uro v mlačni vodni kopeli.
Posodo postavite v hladilnik za nadaljnjo uro, nato pa za 24 ur v zamrzovalnik.

Osebno se ustavim pri hladilniku, ker uporabljam majhne količine metamfetamina in po 24 urah v zamrzovalniku nisem opazil nobenih dodatnih rezultatov ...

In to je to, ko boste končali, bi morali biti sposobni najti majhne igle za kristalni metamfetamin!

Prevedeno s www.DeepL.com/Translator (brezplačna različica)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Tukaj so slike mojega rezultata
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Raztopim ga v vreli IPA in dodajam aceton, dokler se le ta ne začne motniti. Vendar so rezultati popolnoma enaki. Po dveh urah v zamrzovalniku ali čem drugem ga izparevajte do 50 % in ga ponovno ohladite.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zanimivo. Kakšna so vaša približna razmerja glede na maso in prostornino - meth : ipa : aceton ?
in kakšen je približni yeld po prvi rekristalizaciji?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hvala. Zanimivo. Všeč mi je tudi ta ponovna kristalizacija v 10-odstotni raztopini vode/acetona. Za rekristalizacijo mdma hcl sem jo uporabil že stokrat, vendar je v tem primeru v 12 urah jalova približno 80-90 %. Za obnovitev preostanka je treba izpariti večino tekočine in postopek ponoviti.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Kakšen je postopek za pripravo 10-odstotne raztopine vode in acetona?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
preprosto: 10 % H2O + 90 % aceton. v tej raztopini raztopimo hidroklorid, nato ga prenesemo v zamrzovalnik.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Za majhno količino da. Če govorimo o 20-50 gr, je v redu, če jo v pol dneva rekristalizirate v vodi/acetonu.
Za večjo količino pa je potrebnega več časa.
Trenutno rekristaliziram približno 500 gr mdma hcl v vodi/acetonu. Po 24 urah je vsebnost kristalov 83 %. Okoli 85 gr je še vedno raztopljenih. Mislim, da bo za njihovo odstranitev potrebnih več kot 72 ur.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobro jutro, gospod.
Ali se metoda rekristalizacije, ki ste jo omenili, uporablja za metamfetaminov hidroklorid?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobro jutro, gospod.
Ali se metoda rekristalizacije, ki ste jo omenili, uporablja za metamfetaminov hidroklorid?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Da
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Spoštovani g.

Sem začetnik in eksperimentiram. Ko gre za kristalizacijo, mi je že večkrat spodletelo.

Ali mi lahko odgovorite na nekaj vprašanj?

1. Ali ste kristalizirali racemični ali D-metil?

2. Kakšno je razmerje med metilnim/acetonskim/izopropilalkoholom?

3. Vprašanje hlajenja, ki ste ga omenili. Najprej pustite, da se ohladi na sobno temperaturo. Nato se 1 uro ohlajajte v hladilniku. V hladilniku hladite 24 ur. Ne razumem povsem. Razlike v temperaturah v hladilniku. Kakšna je temperatura hladilnika med enournim hlajenjem? Kakšna je temperatura hladilnika v tem 24-urnem obdobju?

Gospodje. Najlepša hvala!
želim vam srečno življenje.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Mislim, da je D-metil. Nisem kemik in nikoli ga nisem analiziral, vendar bi to moral biti ta.

2. Z uporabo acetona in vode, približno 20 g meta, uporabim 1 dcl acetona in ga segrejem tik pred vreliščem. Nato v povprečju uporabim 8-9,5 ml vode in dobro premešam, dokler se skoraj ves met ne raztopi.
Nato posodo pokrijem z aluminijasto folijo in folijo za živila ter jo ovijem z eno kuhinjsko brisačo, da upočasnim proces ohlajanja.

3. Trenutno pustim, da se na prostem hladi od 4 do 6 ur, odvisno od količine (10-20 g).
Nato pred nadaljevanjem postopka hlajenja v hladilniku (moj je nastavljen na 3 °C) in nato v zamrzovalniku poberem črepinje ali pa vse skupaj postavim neposredno v hladilnik in nato v zamrzovalnik ...
Če pustite, da se ohladi le pri sobni temperaturi, boste izgubili veliko izdelka.
Nadaljujte s hlajenjem, kot je opisano, da pridobite čim več izdelka.
Ko se ne tvorijo več kristali, tekočino izparite, da pridobite čim več izdelka.

Običajno zberem kristale, ki so nastali pri sobni temperaturi, preden jih dam v hladilnik, saj je ohlajanje v hladilniku hitrejše, zato so kristali manjši.

Voilà, upam, da sem odgovoril na vaše vprašanje.
V nasprotnem primeru mi povejte.

Na zdravje
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod,


Še vedno imam isto težavo, resnično upam, da mi boste lahko pomagali.

Imam tudi d-meth in uporabljam vašo metodo ter sem imel enkrat uspeh. Ko ponovim postopek z istim metamfetaminom, imam vedno znova isto težavo. Če bi mi lahko dali kakšen nasvet, bi vam bil zelo hvaležen!

Med kristalizacijo se kristali držijo ob strani čaše in so po končani kristalizaciji videti kot mdma. Ne razumem, zakaj to počne, in zanima me, ali ste imeli kdaj enake težave. Če je, kaj ste storili, da ste jo odpravili? Postopek sem večkrat ponovil, vendar sem dobil enake rezultate. Vsak nasvet je dobrodošel!
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Ali uporabljate brezvodni aceton in destilirano vodo ?
Če da, ali ste vodo dodali naenkrat ali po malem in celo po kapljicah, dokler ni bilo treba razredčiti skoraj vsega?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Kaj mislite s pojmom tesnjenje? Luka ovije folijo in trak okoli posode brez luknje kot zapečaten zapečaten ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pri tem ni treba biti tako strog. Običajno ga le ovijte z aluminijasto folijo, predvsem zato, da preprečite vstop prahu in upočasnite izhlapevanje raztopine. Počasnejše kot je izhlapevanje, večji je kristal. Pri hitrem izhlapevanju bo nastal le kristalni prah.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Uporabite lahko tudi IPA ali bodisi vodko t raztopite izdelek, vendar imam najboljši rezultat z destilirano vodo.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Da, gospod. Zahvaljujem se vam za vašo velikodušnost. Poskušal bom to storiti.

Na zdravje za uspeh.
 
Top