Rekristalizacija metamfetamina

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Mislim, da je D-metil. Nisem kemik in nikoli ga nisem analiziral, vendar bi to moral biti ta.

2. Z uporabo acetona in vode, približno 20 g meta, uporabim 1 dcl acetona in ga segrejem tik pred vreliščem. Nato v povprečju uporabim 8-9,5 ml vode in dobro premešam, dokler se skoraj ves met ne raztopi.
Nato posodo pokrijem z aluminijasto folijo in folijo za živila ter jo ovijem z eno kuhinjsko brisačo, da upočasnim proces ohlajanja.

3. Trenutno pustim, da se na prostem hladi od 4 do 6 ur, odvisno od količine (10-20 g).
Nato pred nadaljevanjem postopka hlajenja v hladilniku (moj je nastavljen na 3 °C) in nato v zamrzovalniku poberem črepinje ali pa vse skupaj postavim neposredno v hladilnik in nato v zamrzovalnik ...
Če pustite, da se ohladi le pri sobni temperaturi, boste izgubili veliko izdelka.
Nadaljujte s hlajenjem, kot je opisano, da pridobite čim več izdelka.
Ko se ne tvorijo več kristali, tekočino izparite, da pridobite čim več izdelka.

Običajno zberem kristale, ki so nastali pri sobni temperaturi, preden jih dam v hladilnik, saj je ohlajanje v hladilniku hitrejše, zato so kristali manjši.

Voilà, upam, da sem odgovoril na vaše vprašanje.
V nasprotnem primeru mi povejte.

Na zdravje
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod,


Še vedno imam isto težavo, resnično upam, da mi boste lahko pomagali.

Imam tudi d-meth in uporabljam vašo metodo ter sem imel enkrat uspeh. Ko ponovim postopek z istim metamfetaminom, imam vedno znova isto težavo. Če bi mi lahko dali kakšen nasvet, bi vam bil zelo hvaležen!

Med kristalizacijo se kristali držijo ob strani čaše in so po končani kristalizaciji videti kot mdma. Ne razumem, zakaj to počne, in zanima me, ali ste imeli kdaj enake težave. Če je, kaj ste storili, da ste jo odpravili? Postopek sem večkrat ponovil, vendar sem dobil enake rezultate. Vsak nasvet je dobrodošel!
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Da, uporabil sem brezvodni aceton, vendar uporabljam navadno vodo iz pipe.

(Uporabljam vsa razmerja, ki ste jih navedli)
Korak 1. V vreli vodi raztopim meth in mešam, dokler se ves ne raztopi. (Da, vso vodo dodam naenkrat)

Korak 2. V ločeni posodi segrejem aceton na približno 50 stopinj Celzija in ga dodam mešanici meta in vode.

Korak 3. Premešamo in pustimo, da se temperatura dvigne na največ 52-55, dokler se ne začnejo delati mehurčki.

Korak 4. Vse skupaj prelijem skozi filter, pokrijem z aluminijem in folijo za živila ter pustim počivati 4-6 ur pri sobni temperaturi (približno 20 stopinj Celzija).

Korak 5. Celotno čašo postavim v hladilnik za približno 12 ur in nato zamrznem še za 12 ur.

Hvala za hiter odgovor ! Upam, da bomo to lahko rešili
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Raztopite metamfetamin v vreli vodi? Zakaj?
Tega nisem nikoli poskusil, zato ne morem reči, ali je to napaka ali ne.
Svoj izdelek in aceton morate najprej poskusiti dati skupaj v recipient, kot je čaša ali lok (pomislite, da bi meto čim bolj drobno zdrobili, da bo postopek hitrejši), in raztopino meto/acetona segrejte tik nad vrelišče acetona, ki naj bi bilo pri 55-56 °C.
Nato dajte vodo (uporabite destilirano vodo, ker ne počnemo nič drugega kot čiščenje s ponovno kristalizacijo..).
Najprej dodajte 7-8 ml vode, nato premešajte in počakajte, da temperatura ponovno doseže 53-55 °C, tako da lahko vodo dodajate po kapljicah, dokler se ne raztopi skoraj ves kristal meth.
Če boste dodali več vode, kot je potrebno, se bo izdelek izgubil.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ko sem začel, sem natančno upošteval recept, vendar sem imel težave z raztapljanjem meta med mešanjem z acetonom.

In ko sem končno raztopil meth, sem potreboval toliko časa, da je veliko acetona izhlapelo.

Zato sem uporabil opisano metodo in enkrat uspel, potem pa mi ni uspelo, zato se bom vrnil k vašemu nasvetu.

Ali ste imeli kdaj težave z raztapljanjem metamfetamina? In kaj storite, če izhlapi veliko acetona?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pozdravljeni, ne razumete, kaj je ustvarjalec teme želel povedati. 1. V čašo dajte metamfetamin in aceton ter ju segrejte na 55-56 stopinj, da zavreta. ( Ni vam treba čakati, da se metamfetamin v acetonu stopi) 2, dodajte vodo (to mora biti destilirana voda ali deionizirana voda in ne uporabljajte vode iz pipe), vodo pa morate dodajati počasi (lahko na primer uporabite kapalko). Med dodajanjem vode vzdržujte tekočino v čaši pri temperaturi 53-55 stopinj, dokler se v čaši ne raztopi ves metamfetamin. ( Lahko se odločite za toplotno filtracijo, vendar bo pri tem prišlo do izgub. Nato tekočino za 4-6 ur zaprite pri sobni temperaturi in jo za 12 ur postavite v hladilnik. Filtriranje. Posušite ga.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Kaj mislite s pojmom tesnjenje? Luka ovije folijo in trak okoli posode brez luknje kot zapečaten zapečaten ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pri tem ni treba biti tako strog. Običajno ga le ovijte z aluminijasto folijo, predvsem zato, da preprečite vstop prahu in upočasnite izhlapevanje raztopine. Počasnejše kot je izhlapevanje, večji je kristal. Pri hitrem izhlapevanju bo nastal le kristalni prah.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
kakšni nasveti za sušenje kristalov brez sušilnika ali eksikatorske komore ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vakuumska filtracija, RM dajte v čašo, dodajte aceton ali eter, (topilo mora biti suho in hladno) in ga med mešanjem vlijte v Brjev lijak ter filtrirajte. Po filtraciji z roko pokrijte zgornje ustje lijaka. Tesno ga zaprite in filtrirajte 10-15 sekund. Filtracija bo skoraj zelo suha. Če se pojavi vonj, ga lahko prenesete na papir A4. Pokrijte ga s papirjem A4 in ga za 2/3 ure postavite na suho in toplo mesto, da se temeljito posuši.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
hvala za odgovor, kmalu bom poskusil. In imel sem še eno vprašanje, ali je metan kristal higroskopičen ?
Svoje sem dal v filtrirni papir na prostem za sušenje na zraku, vendar se po dveh dneh še ni niti posušil. še vedno je videti moker in lepljiv.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Absorbira vlago, vendar brez vaše situacije, v njej so nečistoče. Dajte jo v čašo, dodajte hladen in suh aceton, nekaj sekund hitro mešajte in nato filtrirajte na burtovem lijaku. Aceton/eter/izopropil alkohol so dobra čistila, vendar jih je treba posušiti.)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
da, tudi jaz mislim, da je v njem nekaj nečistoč. Prižgal sem svetilko in na njej je bilo videti kot majhna bleščeča mavrica. in po nekaj raziskavah , mislim, da je to pvp iz veziva za tablete. Ker sem psevdovpv iz tabletke dvakrat opral z acetonom in samo reagiral brez nadaljnje rekristalizacije.
Kaj je ideja, kako se ga znebiti? ker sem ugotovil, da je topnost mirno enaka kot pri metamfetaminu?
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
da, tudi jaz mislim, da je v njem nekaj nečistoč. Prižgal sem svetilko in na njej je bilo videti kot majhna bleščeča mavrica. in po nekaj raziskavah , mislim, da je to pvp iz veziva za tablete. Ker sem psevdovpv iz tabletke dvakrat opral z acetonom in samo reagiral brez nadaljnje rekristalizacije.
Kaj je ideja, kako se ga znebiti? ker sem ugotovil, da je topnost mirno enaka kot pri metamfetaminu?
 
Top