Zanesljiv prodajalec mefedrona iz Evrope?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Potrebujem dobrega dobavitelja mefedrona z dostavo iz Evrope. Kakšno pomoč?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pri njegovi izdelavi vam lahko pomagamo. Tako boste izdelali svoj lastni mefedron in postali pravi dobavitelj kakovostnega mefedrona.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Hočete reči, da se jih naučite, da bi sami proizvedli 4metilpropiofenon? Ali jim pošljete 4metilpropiofenon, potem pa proizvedejo 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sedež imamo na Poljskem in vam pri tem lahko pomagamo. Če vas zanima, mi pošljite sporočilo;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pravkar sem ustvaril ta račun in še ne vem, kako poslati sporočilo. Ali mi lahko pošljete sporočilo plz?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

rad bi stopil v stik z vami glede druge zadeve, vaše nastavitve zasebnosti so izklopljene, zato vam nihče ne more poslati sporočila.

Lep pozdrav
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Lahko opravim pošiljanje po Evropi, v primeru interesa me kontaktirajte.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Zagotovim vam lahko različne kemijske izdelke, vmesne produkte in kemijske instrumente
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, če želite tukaj nekaj prodati, to objavite na portalu BB Market in v svojem komentarju dodajte povezavo. To je brezplačno. Včasih je videti zelo sumljivo iz novih računov in administrator brez dvoma izreče prepovedi za takšne neželene oglase. @tinaprochem Upoštevajte to.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, izdelujemo mefedron in imamo sedež v Združenem kraljestvu :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Lahko ga pošljem iz ZDA in Kitajske
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 poskusih iz 5 različnih držav EU, kjer so ocene na trgu in "potrjene" (plačane ocene uporabnikov) na strahu, po tem, ko sem dobil 2x totalni bunkelj, poln topil, strašno nizke (če sploh) čistosti 4-mmc in 3x naključne analoge katinona, bi bilo super najti legalnega EU prodajalca. Z dostojnim skrivanjem, ki se ne pošilja iz vročih držav v *** ovojnici z zračnimi mehurčki z zaprto vrečko v notranjosti in nič drugega, niti (naključnega) povratnega naslova.

Združeno kraljestvo je znano po kulturi 4-mmc in proizvodnja se tam nikoli ni ustavila. Vendar noben prodajalec ne pošilja v EU zaradi zamud in strogega carinskega preverjanja v/na izhodu.
PL/NL je 50/50, ali boste dobili pravo serijo ali naključni analogni izdelek.
Nemčija je bila vedno popolna polomija (žal preprodajalcem, najprej laboratorijsko testirajte, kar kupite).

Iščem ga samo za shrambo / osebno uporabo, vendar se lahko povežem s prodajalci iz EU, ki jih zanima preprodaja *pravega * 4-MMC, zlasti iz držav EU, ki niso vroče.

Ne zanimajo me ponudbe CN/USA, enako kot v prvotni temi - prodajalci iz EU (= države, ki se fizično nahajajo na celini, imenovani Evropa) ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Človek, enake izkušnje. Lani sem dobival poljske mrtve kapljice v višini 4 mmc in Rusijo - vse resnično. Letos sem poskusil do 10 prodajalcev iz Poljske, Nemčije, Nizozemske in je bilo vse nekaj 3cmc ali 4cmc smeti. Ne razumem, zakaj se je to zgodilo, vendar je precej žalostno. Sploh ne morem razumeti povpraševanja po njih, tudi če se pravilno prodajajo kot 3cmc, vendar jih običajno izdajajo za 4mmc.

To je očitna strukturna razlika, ribji vonj, ekstremno pekoč celo iz nosne kapljice in ni nekaj, kar se mi zdi vsaj približno primerljivo ali vredno zaužitja.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ali lahko kdo razloži moji nevedni riti, zakaj to prehiteva trg? Zdi se nekako čudno, da proizvajajo halogenske katinone v ogromnih količinah in z njimi izpodrivajo metilne katinone. Ne razumem tega z vidika proizvodnje ali učinka na osebo. Kakšne koristi prinaša proizvodnja 3cmc/4cmc namesto tega?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
RAD bi imel podroben odgovor, vendar žal, ko gredo stvari v napačno smer, kupci, ki niso dobili nobenih namigov o pravem 4-mmc ali so uživali 3-mmc, misleč, da je 4-mmc, zdaj dobijo vse druge desetine analogov, misleč, da so samo "boljše" ali najslabše serije. Dokler veliki prodajalci ponujajo izdelek in so njihovi drugi izdelki zakoniti, bo "kultura" pravega mojo mojo žal izginila.

Za velike prodajalce je pač ceneje in brez težav, da dobijo od svojega veleprodajalca, ki mu zaupajo, karkoli se pozitivno odziva na katinone, in veleprodaja pač kupuje od drugih proizvajalcev iz EU, večinoma pa od kitajskih "kodnih" neznanih naključnih. To je glavni razlog: Kitajska lahko proizvaja zelo poceni velike količine.

"Kultura" 4-mmc se je spet začela širiti / dvigovati s 3-mmc, saj je bil najbližji posnetek (čeprav še vedno kilometre daleč), in to je bila okusna priložnost za "prevaro" številnih vrnjenih pravih ljubiteljev mefedrona. Proizvodnja 4-mmc se največkrat (in edino, če govorimo o EU) izvaja v Združenem kraljestvu, kjer nikoli ni prenehala obstajati, in na Poljskem. NL/SWE in druge vzhodne države pa je to kovanec o tem, kaj boste dobili. Toda preverjanje laboratorijskih zdravil, ki so ga v zadnjih 2-3 mesecih opravili v EU, govori jasno: niti eno zdravilo, poslano na energy-control (Španija) ali eve-rave (Švica), ni bilo 4-mmc, celo 3-mmc ne več.
Velika Britanija je država z visokim tveganjem za pošiljanje, enako velja za Poljsko (za pošiljatelja, ne za prejemanje na drugi strani). Tako pravi 4-mmc ostane v rokah srečnežev, ki lahko dobijo pošiljatelja v eni od takšnih držav.

In ja, *bump* še vedno čakam na pravega proizvajalca 4-mmc s sedežem v EU, ki lahko dobavlja 4-mmc - tako majhne kot velike količine.
 
Top