Zanesljiv prodajalec mefedrona iz Evrope?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 poskusih iz 5 različnih držav EU, kjer so ocene na trgu in "potrjene" (plačane ocene uporabnikov) na strahu, po tem, ko sem dobil 2x totalni bunkelj, poln topil, strašno nizke (če sploh) čistosti 4-mmc in 3x naključne analoge katinona, bi bilo super najti legalnega EU prodajalca. Z dostojnim skrivanjem, ki se ne pošilja iz vročih držav v *** ovojnici z zračnimi mehurčki z zaprto vrečko v notranjosti in nič drugega, niti (naključnega) povratnega naslova.

Združeno kraljestvo je znano po kulturi 4-mmc in proizvodnja se tam nikoli ni ustavila. Vendar noben prodajalec ne pošilja v EU zaradi zamud in strogega carinskega preverjanja v/na izhodu.
PL/NL je 50/50, ali boste dobili pravo serijo ali naključni analogni izdelek.
Nemčija je bila vedno popolna polomija (žal preprodajalcem, najprej laboratorijsko testirajte, kar kupite).

Iščem ga samo za shrambo / osebno uporabo, vendar se lahko povežem s prodajalci iz EU, ki jih zanima preprodaja *pravega * 4-MMC, zlasti iz držav EU, ki niso vroče.

Ne zanimajo me ponudbe CN/USA, enako kot v prvotni temi - prodajalci iz EU (= države, ki se fizično nahajajo na celini, imenovani Evropa) ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ali lahko kdo razloži moji nevedni riti, zakaj to prehiteva trg? Zdi se nekako čudno, da proizvajajo halogenske katinone v ogromnih količinah in z njimi izpodrivajo metilne katinone. Ne razumem tega z vidika proizvodnje ali učinka na osebo. Kakšne koristi prinaša proizvodnja 3cmc/4cmc namesto tega?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
RAD bi imel podroben odgovor, vendar žal, ko gredo stvari v napačno smer, kupci, ki niso dobili nobenih namigov o pravem 4-mmc ali so uživali 3-mmc, misleč, da je 4-mmc, zdaj dobijo vse druge desetine analogov, misleč, da so samo "boljše" ali najslabše serije. Dokler veliki prodajalci ponujajo izdelek in so njihovi drugi izdelki zakoniti, bo "kultura" pravega mojo mojo žal izginila.

Za velike prodajalce je pač ceneje in brez težav, da dobijo od svojega veleprodajalca, ki mu zaupajo, karkoli se pozitivno odziva na katinone, in veleprodaja pač kupuje od drugih proizvajalcev iz EU, večinoma pa od kitajskih "kodnih" neznanih naključnih. To je glavni razlog: Kitajska lahko proizvaja zelo poceni velike količine.

"Kultura" 4-mmc se je spet začela širiti / dvigovati s 3-mmc, saj je bil najbližji posnetek (čeprav še vedno kilometre daleč), in to je bila okusna priložnost za "prevaro" številnih vrnjenih pravih ljubiteljev mefedrona. Proizvodnja 4-mmc se največkrat (in edino, če govorimo o EU) izvaja v Združenem kraljestvu, kjer nikoli ni prenehala obstajati, in na Poljskem. NL/SWE in druge vzhodne države pa je to kovanec o tem, kaj boste dobili. Toda preverjanje laboratorijskih zdravil, ki so ga v zadnjih 2-3 mesecih opravili v EU, govori jasno: niti eno zdravilo, poslano na energy-control (Španija) ali eve-rave (Švica), ni bilo 4-mmc, celo 3-mmc ne več.
Velika Britanija je država z visokim tveganjem za pošiljanje, enako velja za Poljsko (za pošiljatelja, ne za prejemanje na drugi strani). Tako pravi 4-mmc ostane v rokah srečnežev, ki lahko dobijo pošiljatelja v eni od takšnih držav.

In ja, *bump* še vedno čakam na pravega proizvajalca 4-mmc s sedežem v EU, ki lahko dobavlja 4-mmc - tako majhne kot velike količine.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
to je prekleta sramota. Imam ruske telegramske kanale, s katerih sem lani dobival prave 4mmc iz mrtvih kapljic na Poljskem. Letos sem se vrnil in poskusil 5-6 različnih, samo po gram, da bi videl, in vse je bilo 3-4cmc. Predvidevam, da v Rusiji prav tako proizvajajo, vendar mislim, da tudi od tam ne pride ven. Vem, da moji prijatelji tam še vedno dobivajo pravo sranje, vendar imajo tudi oni okus za to in poznajo razliko. Rekel bi, da sta si tam in v Združenem kraljestvu v tem pogledu podobni. Na žalost se ne morem vrniti v Rusijo, vendar sem trenutno v Gruziji in se poskušam povezati z nekaterimi ruskimi prijatelji, da vidim, ali imajo tukaj še vedno pravo stvar.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Kar je res neverjetno v zelo dobesednem pomenu te besede, je, kako je lahko velik halo za 4-mmc, ki so ga za nekaj časa "obudili" uporabniki 3-mmc, namesto da bi postal dobra priložnost in postal del racionaliziranih izdelkov velikih proizvajalcev / organiziranega kriminala (namesto da bi proizvedli na tone metamfetamina brez uporabe psevdoefedrina kot predhodnika, so se cene metamfetamina v EU drastično znižale.. ampak to je zato, ker se je po skokovitem porastu priljubljenosti, ki se je vrnil pred 3-4 leti, s sedanjo kakovostjo množične proizvodnje, ki samo kadi in ima okus kot met, vendar lahko greš spat nekaj ur kasneje in ti sploh ne uspe dobiti psihoze..ljudje so nehali kupovati te smeti, ki niso vredne niti 50-60 eur) - lahko bi porabili sredstva za 4-mmc - v ZDA se prodaja tudi za 100 USD /g v nekaterih državah, v EU pa odvisno od države 30-90 eur/g (in dejstvo, da ga nihče ne prodaja na spletu, razen naslednjih naključnih katinonov - razen PL/UK, NL velik dobavitelj na debelo se je tudi odločil kupovati naključne kitajske katinone ali ostanke EU proizvedenih tistih, za katere se nihče ni zmenil - prej je bilo vsaj 50/50 možnosti..)

Samo zakaj, res .. prekurzorji so enostavni za iskanje in uvoz (na voljo v več državah EU), sinteza je zelo preprosta (nisem kemik, zato ne morem vedeti zagotovo, vendar je lažje kot amfetamin in obstaja več majhnih prodajalcev, ki proizvajajo domače) - zakaj nihče ne dela *** s tako velikim povpraševanjem (dejstvo, da so skupnosti postale tako razdrobljene in razpršene po toliko drugih platformah in telegramskih skupinah in DNM prodajalcih kitov, bi lahko igrali vlogo o neodzivnosti povpraševanja..ampak enako velja za nizko potenco RC opioidov v EU, v zadnjem času se je spet pojavil O-DSMT.. dražji od čistega/hq pravega heroina za gram? to je preprosto tako bolno, in ljudje kupujejo za take cene ne glede na to,,,)

obupam, res nimam interesa za posel (vsaj osebno, nekatere moje stranke bi kupovale in preprodajale v razsutem stanju), že od nekaj mesecev se grebem za pravi 4-mmc high, vendar po 6 poskusih neuspešno, in očitno noben prodajalec v UK ali PL ne pošilja izven svoje države, in nobena druga država se ne kaže za dobavo (morda Švedska..?) - bom samo čakal, da se kaj zgodi, ker je tako škoda časa in depresivno gledati takšno sceno, kjer nove generacije poskusijo 4-cmc ali karkoli, kar se prodaja kot 4-mmc, in mislijo, da so doživeli pravi Meow Meow, Takšno pomanjkanje spoštovanja do kulture 4-mmc ta analogna kuga po vsej EU.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Pri tebi, prijatelj, čutim enako razočaranje. Načrtujem, da bom našel pravi vir in ustvaril trg zanj v državah. Ni mi mar, če bom sedel na več kilogramih, medtem ko se bodo druge stvari v trgovini še naprej prodajale in dopolnjevale zaloge. Ko bodo ljudje poskusili pravo stvar in bodo imeli podlago za primerjavo, se bodo stvari morda nekoliko spremenile. Meth v državah je najmanj 50 % rezan z MSM, opral sem veliko serij in zdi se, da je ta postopek težji od same izdelave 4mmc. vendar ne vem, ali je tam tako enostavno priskrbeti predhodne sestavine kot v EU. Ni vredno tvegati, če za to ni trga, vendar sem pripravljen najti zakonitega kemika tukaj z možnostjo skrivanja in uvoza drog tukaj. Prepričan sem, da bom našel pravi vir in pravi 4mmc bo na zalogi v moji spletni trgovini.

Vendar sem zelo razočaran, da vidim stanje stvari, ko sem po odhodu iz vzhodne Evrope vzel možnost, da dobim pravi 4mmc niti pred polnim letom za samoumevno. zdaj moraš dvomiti o vsem. V državah se prvotno ni nikoli ujel zaradi velikega navala "zakonitih" katinonov na sceni. ljudje so vse vrste prodajali kot MDMA, ki je bil 100/g ulične cene, in uvoz teh iz Kitajske z malo skrbi je bil 2/g? če se je nekaj vrnilo rumeno na tester, so ljudje kmalu ubili tistega, ki ga je prodajal.

mislim, da se stvari od tu samo še slabšajo, in mislil sem, da je že tako slabo
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* trk * stanje še vedno nespremenjeno, večina prodajalcev iz EU na DNM, ki trdijo, da prodajajo 4-mmc, dobavlja naključne katinone iz Kitajske.
Samo pravi 4-mmc, proizveden v UK in PL, se ne pošilja zunaj njunih držav (niti v druge države EU) in najti preprodajalca je zelo težko.

Kakršne koli posodobitve v zvezi s to zadevo bodo zelo dobrodošle (iščem prodajalca iz EU, prodajalec iz ZDA hvala, vendar je naročanje 4-mmc v razsutem stanju iz ZDA preveč tvegano, in to ne more biti ena od najlažjih drog za sintezo in z nenormalnim povpraševanjem, samo ignoriranje in enako kot druge neverjetne RC se dogaja znova in znova, leni prodajalci, ki so preveliki, da bi propadli, pošiljajo samo analoge, ki obljubljajo pravo stvar, vendar prinašajo samo bunkre in po 1..2...3 letih kupci obupajo). Skupnost je že dovolj razdrobljena in razpršena povsod.. Res ne razumem, zakaj noben majhen in srednji kemik/prodajalec ni zainteresiran. Ljudje v ZDA kupujejo prave 4-mmc za 100USD, v EU pa bi, če bi sploh kdo, plačal 50-120 eur/g, odvisno od države, zaradi velike razlike v plačah.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
veliko ljudi ima 4mmc kupiti veliko prodajalca skrbi poslati v drugo državo, ker ni varno, če proda veliko, potem če ga policija top izgubili vse
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Da, preveril sem in imate prav, če ste v PL, pošiljanje zunaj ni enostavno. Vendar lahko vedno plačate nekomu, ki živi v bližnji državi, da ga prinese zunaj PL, ali pa lahko prosite tujca / nekoga, ki živi v drugi državi, da pride v PL in gre v pošto za pošiljanje, seveda pa potrebujete nekaj zelo posebnega ninja stealtha, da pošljete vsaj 500 g in naredite zelo dober dobiček. Toda obstaja več načinov, kako preiti carino..in v najslabšem primeru ta oseba ne bo izsledena, ker ni državljan PL

Naredite nekaj dobrega za ta svet in rešite EU pred globalno prevaro! ^^
 
Top