Reutersovi novinarji

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Pravkar sem si ogledal filmsko različico TUKAJ
Ne pozabite neodobravati👎, če si ga boste ogledali.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Slabo poročilo lahko (verjetno bo) na ta forum prineslo negativno neželeno pozornost. Čeprav gre za forum, vidijo trg in domnevajo, da gre le za to. Del razloga, da so fent in drugi nevarni opioidi zdaj tako ali tako tako tako razširjeni, je v zatiranju opioidov na recept, zaradi katerega se je zmanjšala ponudba, cene pa so poskočile v nebo. Ljudje z bolečinami še vedno trpijo in odvisniki bodo še vedno želeli uporabljati, zato bodo seveda šli poiskati olajšanje bolečin drugam. Vsaka stisnjena tableta bo zdaj pritegnila negativno pozornost zaradi razširjenosti fenta in zdaj nitazenov, ki so močnejši od fenta in še nimajo testov zunaj laboratorija. Potem je tu še brorfin, ki je pogost v stisnjenih tabletah in se trži brez fenta, vendar je prav tako nevaren. Zdaj je na voljo ogromno različnih zdravil. Ne dvomim, da novinar išče več kot le zgodbo.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ne glede na to, kaj novinar išče, ne upošteva morebitnih posledic. to, da nimaš slabih namenov, ni dovolj. aktivno se moraš izogibati povzročanju škode. vse, kar je ta članek naredil, je, da je ljudem povedal, kje dobiti predhodnike fentanila. poglejte celo naslov. vem, da je njegov namen prikazati fentanilno krizo (kot tudi forum) v negativni luči, vendar mi ne rečete, da zaslužiti 3 milijone s sorazmerno majhno naložbo ni vsaj malo privlačno.

na drugi strani sem popolnoma prepričan, da bi dekriminalizacija vsake droge (za osebne količine) naredila trg veliko varnejši. karteli in drugi veliki trgovci ne bi mogli uspevati (vsaj v takšnem obsegu kot zdaj), in to je dobro. vse, kar jih zanima, je zaslužek. resnično svoboden trg ima omejitve za ljudi, katerih cilj je zatirati nas. ne samo zatirati, ampak tudi ubiti. ne glede na to, kakšen je njihov namen, tako kot tistega tako imenovanega "novinarja", jim ni mar za posledice njihovih dejanj. ne zavedajo se, da človeškemu življenju ne moreš določiti cene. ne vem, kako spijo ponoči.

iskreno povedano, mislim, da so lahko tudi mali trgovci po nepotrebnem kruti, vendar navadno na veliko manjše načine zavajajo ljudi. morda boste dobili neškodljiv, vendar neučinkovit izdelek, vendar nimajo krvi na rokah. večina trgovcev, ki sem jih spoznal na tej strani (in približno polovica tistih, ki sem jih spoznal v živo), je pristnih in včasih celo velikodušnih. vidim, da je vojna proti drogam zelo pomembna, vendar le pri prevarantih, ki prodajajo fent, zenes in druge NEPOSREDNO škodljive kemikalije. ljudje tako zelo izkrivljajo to logiko. da, tudi druge droge so lahko škodljive, vendar ne do te mere kot fent in njegovi analogi. to je sranje, ki ga je treba zatreti.

btw, da pojasnim, niso vsi večji dilerji grozni ljudje, vendar sem ugotovil, da so to predvsem tisti, ki goljufajo ljudi v velikem obsegu in/ali si narezujejo sranje s stvarmi, ki te lahko ubijejo. če se dekriminalizirajo večje količine, je treba uvesti nekaj predpisov. enako velja za predhodne sestavine. res ne vidim, da bi ljudje dajali fent v predhodnike ali kaj podobnega, vendar sem videl preveč niti "ta oseba je prevarant" in celo sami reuters so prodali namizni sladkor. dejstvo, da so te kemikalije nezakonite, daje ljudem veliko več prostora za laganje in krajo. zaradi tega je scena drog veliko slabša. preveč ljudi nosi filozofijo "denar je vse", ko moramo sodelovati proti večjemu zlu.

dekriminalizacija je nujen prvi korak, vendar sama po sebi ni dovolj. odpraviti moramo stigmo. ljudem moramo pokazati, da niso vsi odvisniki, dilerji in proizvajalci slabi ljudje. zakaj jim dokazujemo, da imajo prav? vem, da to niso vsi (zlasti ne večina ljudi, ki to berejo), vendar je to dovolj ljudi, da vplivajo na našo podobo. ne pomaga, da imajo ti ljudje toliko več moči kot uporabniki in mali dilerji. so obraz gibanja in tega ne morem prenesti. ne želim zveneti kot komunist, vendar je treba spremeniti zakone ali pa izvesti kakšno revolucijo. vem, da je idealistično, vendar si ne morem zamisliti boljše rešitve. ali naj bi samo sedeli in čakali, da nas zasujejo in umremo? najhuje je, da ko se ljudje ubijejo na ta način, so krivi oni. nekako so "oni krivi", ker so jemali droge, čeprav bi lahko te droge naredili varnejše. to je umor.

Žal mi je, da sem se moral malo pošaliti :x
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
še nisem, ker ne plačujem za naročniške storitve (sem reven in zabava bi morala biti brezplačna), vendar bom morda preveril, ali jo lahko piratim :x

Hvala za predlog ^_^
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kje so karteli, ko jih potrebujete ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nisem zlobna oseba, vendar so me pravkar naredili za "dobrega človeka s slabimi nameni", in ker ni prvič, da sem osebno užaljen zaradi tiska, sem prepričan, da lahko poskrbim, da bo dišalo po "plesnivem senu", po katerem imam zgodovinski sloves.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Novinarji iščejo "črno in belo" in le redko katera situacija je tako jasna. Živimo v sivi družbi, zato smo zanje absolutno "slabi fantje". Nikoli nisem prizadel nobene duše, ljubim svojo mater, plačujem davke, vendar so tu še druge stvari, zaradi katerih sem siv. V takšnih trenutkih, ko nam postavljajo ta vprašanja, smo prisiljeni izbrati stran in resnično verjamem, da je vsa naša skupna jeza zaradi tega popolnoma upravičena. To je resničen neuspeh iznajdljivosti družbe kot celote, ki je le še dodatno zaostril (zelo potrebno) zgodbo o drogah. Jebi Reuters.
 
Top