Post Delivery Varno pakiranje stvari za naknadno dostavo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni!
Najprej bi rad povedal, da je ta forum hitro pridobil moje simpatije in postal moj najljubši kraj za preverjanje tem in pridobivanje spoznanj. S tem v zvezi:
Želim začeti razpravo v zvezi s temo globalnega ladijskega prometa. Prosim, da mi sporočite, če želite deliti nekaj zanimivih načinov v zvezi s tem. Predvsem želim vedeti o prevozu tablet in praškov v velikih količinah v kraje, kot so AUS/NZ in druge otoške družbe.
V teh krajih je veliko kokaina in ekstazija, vendar kako to pride v državo? Vedno bo obstajalo veliko tveganje, da se pošiljke ujamejo, vendar bi rad izvedel za nasvete in trike, ki so morda še kako neznani. Mylar in kovina/privarek itd. je dobro osnovno znanje, vendar poskušam najti nekaj, kar bi taktiko povzdignilo na višjo raven.
Prebral sem niti na to temo, ki smo jih dobili tukaj na forumu, in to je bilo v veliko pomoč. Nekaj idej sem dobil sam iz aswell in imam predhodne izkušnje na področju domačega pošiljanja, vendar si želim razširiti svoje znanje na področju mednarodne logistike. (Samo za svoje znanje ;-) )
Razumem, da to ni nekaj, o čemer bi ljudje, ki se s tem ukvarjajo, želeli odkrito razpravljati. Če mi kdo želi poslati sporočilo na to temo, ga z veseljem pozdravljam!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Vsak prodajalec prevaja drugače, vendar temelji na teh postavkah:

(1) Paket
(2) Ziplock
(3) Zip z milarom (Mylar ziplock)
(4) Vakuumski pečatnik

Ostanite varni!
 
Top