• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras za prodajo?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ali veste, koliko je potrebno samo za izdelavo 1l te snovi.

boljše možnosti, če iščete pot MDMA

vendar eBay prodaja koreninsko lubje in čaj, če to ni za sintezo
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Lahko bi tudi destiliral lubje s paro in poslal hidroksol
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dobavljam lahko tudi korenine iz severovzhodnega dela ZDA. Morebitno jo lahko tudi obdelam. Sporočite mi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vi bi morali biti tam zunaj s svojo saransko folijo, odstranjevati lubje in zavijati rano. 8 % safrola v olju. Želim si, da bi poznal koga, ki bi to šel delat, To bi lahko bilo dobro plačano delo za strganje nekaj dni na teden.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mogoče bi moral iti po kup koreninic, jih zmleti v prah in vakuumsko zapreti kilogramske pakete ali kaj podobnega. Pripravljen bi ga poslal vnaprej, če mi bo nekdo kompetenten, ki bo dokazal, da mu lahko uspe, poslal nazaj nekaj MDA/MDMA :]

Imate kakšne teke o nabiranju ali destilaciji ali karkoli, za kar menite, da bi moral vedeti? Nekajkrat sem ga pripravil v čaj iz koreninskega piva, vendar je to približno toliko mojih izkušenj...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mislim, da ga destilirate kot metanol iz lesa. samo suha destilacija, nato frakcionirana destilacija in to je to. Govorijo o lubju korenin, vendar je uporabno vsako lubje. Jaz bi vzel enostavno lubje in to je vse. Ne zapravljajte preveč časa, tukaj je več dreves kot časa. Satanov ovoj je poskus reševanja drevesa.
 
Top