17. september 2023: v Solunu v Grčiji! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej, skupnost,

tole je zdaj blizu doma: Ekipo @flightrcs so v več racijah, ki so se zgodile prejšnji teden, ujele glavne sile LE.
To je zelo žalostna novica za vse nas, a na žalost tudi priložnost, da se iz napak učimo in rastemo.
V mislih sem z vsemi aretiranimi posamezniki in lahko si samo predstavljam, kako mora biti zdaj v njihovi koži :(

Vpletene sile so bile predvsem DEA, Europol, litovska policija, grška policija

Forum https://the-frcs.is/ je za zdaj še vedno zaprt.

Za več informacij preberite te članke:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Potem ko so dolgo časa gradili svojo zapuščino, je do njihovega propada pripeljalo 8 paketov, ki so jih pred dvema mesecema zasegli v Litvi. 8 paketov od verjetno več tisoč, pustite, da se vam to vtisne v spomin, in razumite, da so za sesutje celotne operacije res potrebna le majhna ozka grla.

To nam lahko pove le nekaj stvari, ki jih lahko na tej točki le ocenjujem:

1. Slab OpSec za teh 8 paketov, kot so prstni odtisi, DNK ali kakršne koli informacije, ki bi lahko pripeljale do identitete njihovega prodajalca "Flight-RC". Verjetno so bili vsi paketi poslani z istim kurirjem.
2. LE jih brez težav identificira neposredno na podlagi teh paketov.
3. LE nima težav z iskanjem njihovih skladišč ali drugih lokacij

Z vsem spoštovanjem, če lahko operacija deluje tako dolgo, vendar ne zdrži velikega zasega poslanih paketov, morate kot kupec domnevati, da so vaši podatki ogroženi, kar je v nasprotju s tem, kar je povedala podpora/Mod na TH:

MCxi1cu2w4


Od zdaj je njihov TG še vedno actiavted, vendar ne priporočam nikomur, da verjame mod tam zdaj do nadaljnjega obvestila od tretjih oseb ali odobritve identitete prek PGP.
Tveganje, da bi LE-ji obdržali TG odprtega kot honeypot, je v trenutnih razmerah zelo veliko.
Morate domnevati, da so imeli 0 OpSec in da je fant, ki govori z vami tam, uradnik LE, dokler ne dokaže, da to ni.

Vedno boste imeli najmanjše tveganje, če ne boste kupovali neposredno od prodajalcev in sami sintetizirali kemikalij, zlasti kadar gre za velike količine.
Podjetje Breaking Bad je pravkar objavilo videoposnetek o sintezi ADB Putinaca, močnega kanabinoida, razširjene pa so tudi informacije za izdelavo 5CL.

Vedno boste imeli najboljše možnosti, če boste kupili samo zakonite kemikalije za izdelavo droge v svojem lastnem, varnem prostoru:


http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG in vsi drugi strokovnjaki iz serije Breaking Bad vam bodo vedno z veseljem pomagali hitro, varno in donosno vzpostaviti tajno delovanje.

Bodite varni,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Zanimivo, kam bodo izročeni
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To bo težka naloga, saj bo agencija DEA zagotovo skušala z njimi opraviti svojo nalogo
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Vau, to je zagotovo škoda. Spraševal sem se, zakaj je njihovo spletno mesto tako dolgo obtičalo v stanju "v vzdrževanju".
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Uporaba možnosti hitrega pošiljanja je razlog, zakaj je dobil zasežene pošiljke. Ta namreč potuje z letali, ki se jih pregleduje bolj pozorno.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ne, to ni prav. Ekspresni prevoz je bil dejansko naš najvarnejši način pošiljanja. Problem je bil pred dvema mesecema, ko je bila Litva zaprta, potem ko je bila dobesedno vojno območje 3cmc in noidov, ki so večinoma prihajali iz Grčije, Interpol se je tega zavedel in začel preiskovati dohodne pakete - kot vse pakete, ki so vstopali v državo - nato je opazil vzorec in se poglobil v Grčijo ... to je bilo samo vprašanje časa :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Delo s pošiljkami je vedno vprašanje časa. Le mrtve točke lahko zagotovijo anonimno neprekinjeno delovanje, zadržanje vašega skladišča pa je še en negativen primer.

Če ste imeli velik prodajni trg v Litvi, ste morali tam odpreti skladišče z mrtvimi kapljicami. Skladišče bi lahko prejemalo blago po pošti.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Da, seveda. Vendar moram omeniti, da je bilo veliko sredstev namenjenih oddelkom za pošiljanje, pravzaprav toliko, da smo plačali več kot 200 EUR za paket, poslan prek hitrega pošiljanja, medtem ko smo zanj zaračunali 90 EUR. Litva je bila pravzaprav le naša majhna stranka. Vendar se strinjam s tem, kar pravite, da nisem imel nobenega vpliva na to, da bi se to zgodilo, saj sem prišel v ekipo pozneje in zdaj sem zadnji, ki se trudi, da bi bilo vse tako, kot bi lahko bilo!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ali imate informacije o tem, kako je bilo mogoče, da sta Interpol/Evropol v dveh mesecih izsledila lete samo iz osmih paketov?
Na paketih so morali biti dokazi ali pa je bil v njih namig, ki bi lahko vodil do trgovine, sicer si ne morem razložiti tako hitre preiskave, ki je trajala 2 meseca
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Da, znam!
Število 8 paketov je v celoti izmišljeno, saj je bilo zaseženih vsaj 30 paketov, pri čemer so številne osebe, ki so bile aretirane v LT, policiji povedale, kje in kako so jih dobile. Poleg tega sta tu še 2 dejavnika, prvič, ni upočasnil, ko so mu vsi povedali, vsi smo videli nevarnost, celo videl je, da se bliža, ne da bi zagotovo vedel, kdaj, in ni želel še bolj upočasniti. Druga stvar, o kateri sem se pogovarjal z mnogimi, je, da je začel prodajati pravi hašiš, kar samo po sebi ni tako velik posel, ampak to stuff.... si zavohal, tudi če si bil tri države stran, tako da so bili od takrat naprej tudi psi problem... Hash je prišel v trgovino 4 dni pred njegovo aretacijo...
Kakor koli že, upam, da bom lahko nadaljeval njegovo zapuščino, vendar z ustreznim opsecom in popolnoma drugačnim pristopom.
Če bom dobil več informacij od "internih", bom vse obvestil, preden bodo to storili mediji!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hvala, domneval sem, da mediji širijo lažne novice.

To nam pomaga, da izboljšamo svojo opSec in se učimo na napakah, hvala za to!

Nisem prepričan, ampak če imate neposreden stik z odvetniki ali možnost pošiljanja denarja, ko jih dokončno zaprejo, bi prek vas poslal 100 dolarjev za Polet v zapor.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Da, imam neposreden stik z njegovimi odvetniki, če pa mi bo uspelo dobiti denar, da pridem do njega, je drugo vprašanje, vprašal bom, ali je to mogoče, vendar sem prepričan, da ceni dejstvo, da toliko ljudi skrbi zanj in čuti zanj, pomeni več in je zanj vredno več kot vsak denar!
Najlepša hvala za ponudbo in prepričan sem, da bi bil prav tako vesel kot jaz, ko bi slišal toliko prijaznih besed!
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Zato nikoli ne bi sprejel hitre pošte, tudi če je pošiljka po tej metodi poslana v domovino. Nikoli ne veš, kdaj bodo stvari preverjene, preden bodo vkrcane na letalo.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hej, Im Cut.
Nisem povsem prepričan, kje naj to objavim, vendar vam za zdaj lahko zagotovim, da so vsi podatki strank varni in zaščiteni, v celoti šifrirani in zaledne enote niso bile ponovno zagnane!
Da bi povzročil čim manj težav ali sledi s strani Interpola in podobno, še ne morem dati preveč informacij o tem, kaj se bo zgodilo v prihodnosti, upoštevajte le, da se blagovna znamka FRCS ali Flight Rcs ne bo vrnila pod tem imenom, nadaljeval jo bom jaz, saj smo se o tem z flightom pogovarjali že pred časom, ne za ta poseben primer, ampak za podobne, čeprav bo poslovni model na novo izumljen!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej, cut,

lepo te je videti tukaj :)

Vsekakor mi je žal za izgubo, ki ste jo vi in vaša ekipa doživeli.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Prav tako želim poudariti, da je TG ostal odprt, vendar omejen, da bi izločil vse znane in zaupanja vredne člane. po tem, ko so bile vse skupine očiščene, s prepovedjo vsakega posameznega člana vsake skupine.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kateri je najboljši način za pridobitev 5f-adb? Ali obstaja kakšen drug prodajalec ali skupina, ki jo skupnost priporoča? Hvala za pomoč
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Kolikor mi je znano, trenutno ne obstaja. Vendar ne morem dovoliti, da bi se poletna zapuščina tako končala, in nekaj stvari je v načrtovanju / izdelavi, ne morem pa še za ničesar jamčiti :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Ja, to se sliši kot dober načrt. Upajmo, da lahko najdete zakonitega dobavitelja za majhne pošiljke po 50 ali 100 g, dokler se ne postavite na noge
 
Top