17. september 2023: v Solunu v Grčiji! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
To je isti uporabnik. Prosim, da me obveščate
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kaj je bil isti uporabnik?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay prej sem objavil iz uporabniškega imena @thepriest, ker do tega nisem imel dostopa. Sem nov tukaj na forumu in se veselim, da bom postal aktiven v tukajšnji skupnosti. Zelo sem razočaran, da sem pravkar zamudil Flight, saj sem bil tik pred tem, da začnem sklepati posle z njim, in našel njegovo spletno stran malo prepozno. Poznam kanabinoide in izdelke k2/spice ter že leta iščem zanesljiv vir izdelkov, kot je njegov.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hej, človek, dobrodošli na forumu in, upam, dobrodošli v skupnosti :)

. Prepričan sem, da se bo povsod pojavilo veliko prodajalcev noidov, ZELO kmalu! Žalostno je videti, da odhaja tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tako sem imel naročilo, poslano 11. septembra, 6 dni pred pokom je naročilo prispelo v Ameriko, saj sem mu sledil vsak dan, potem pa je pisalo, da ga pošiljajo nazaj, ker ni bilo naslova. Vrnilo se je 4. oktobra in drugih informacij ni na voljo. Danes vidim, zakaj, ko sem se odločil, da bom res poskusil ugotoviti, kaj se je zgodilo. Moja stvar je, ali je to naročilo popolna izguba, saj se je zgodila ta tragična situacija...... In ok je tako, ali kdo ve, kdo je zanesljiv kot oni za 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Osebno imam občutek, da nobenemu dobavitelju ne bom mogel zaupati tako, kot sem zaupal letu, upam, da je dober in da bo čim prej prišel od tam, kjer je. Pravi človek, ki opravlja pravi posel.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
ste bili v našem starem telegramu? če je tako, bi me morali poznati :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Zagotovo sem bil, nekajkrat sva se celo pogovarjala o NEP, saj me je takrat zelo zanimal študij tega ^^
Ne vem, ali se me boš spomnil tho, vendar sem se od tebe naučil nekaj dobrega znanja.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Vsekakor je bil let najboljši, upam, da ga bo eden od sodelavcev pobral in to kmalu, ker imajo prevaranti polni dan. Če koga poznate ali me lahko usmerite, mi sporočite, saj je ta situacija zame ustavila tok 🤑💰. Cenim odziv in želim vse najboljše za vse vpletene strani, saj iz prve roke vem, kaj doživljajo.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
pravzaprav žal ne, zdaj se ne spomnim, ampak imamo novo skupino telegram, če ste zainteresirani, lahko me pm, da se pridružite - to ni oglaševanje -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
No, da je super slišati, naj mi povejo, kam naj grem in kako naj kupim, ker moram izpolniti nekaj naročil, saj sem na zadnji mali zalogi iz leta v levo. Pripravljen sem, ko boš ti.
 
Top