Sinteza 1-naftoil klorida

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton
Če v naftoično kislino dodamo HCl, ne bo nastal naftoilklorid?
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, kako ste? Ali se lahko pozanimam o alternativi naftoil kloridu? Koliko snovi lahko zapišete?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Uporabite lahko številne druge reagente, vendar kot končni izdelek ni JWH-018. Nastale bodo druge serije kanabinoidov.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Zahvaljujemo se vam za vse

Ali nam lahko poveste, kateri so alternativni reagenti za naftoilklorid, ker ga težko proizvajamo in pridobivamo?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton povejte mi tudi, kako odstraniti trdne odpadke, ki nastanejo v reaktorju?
Ali alkoholni NaOH očisti reaktor?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Da, lahko se spopade s tem.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
عام جديد سعيد
من فضلك

Ali nam lahko poveste, kateri so alternativni reagenti za naftoilklorid, ker ga težko proizvajamo in pridobivamo?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Sinteza tega reagenta je precej preprosta, vendar zelo neprijetna zaradi sproščanja strupenih plinov. Veliko lažje je kupiti že pripravljene izdelke na Kitajskem, v Indiji ali Evropi. Dobaviteljev je precej, povprečna cena je 300-500 dolarjev na kilogram.
V primeru nakupa veleprodajne serije 100 kg jo je mogoče najti po ceni 200-300 dolarjev.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, srečno novo leto vsem. Pri proizvodnji naftoilklorida se mi zdi, da je težko destilirati. Ali lahko izdelek hranim brez destilacije, kot na primer pri dodajanju naftoilne kisline in fosforilne roke? Pol ure poganjajte kondenzator z refluksnim kondenzatorjem, nato izparite propionil klorid na zraku, nato pa vzemite izdelek brez destilacije. Hvala.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Obstaja vprašanje o četrtem koraku. Kolikšna temperatura je potrebna za destilacijo propionilklorida?
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zanima me, ali je 1 naftoil klorid derivat naftenove spojine, ali lahko namesto te spojine uporabim naften?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, ne. Naften je skupina snovi.
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
da, mislim, da je proizvodnja jwh enaka kot proizvodnja koksa, če ni etra, ni koksa, enako velja za jwh, če ni glavnega elementa, kot je indol, vendar ni drugih nadomestkov.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jedro je lahko različno, vendar je indol med podobnimi najcenejši in najbolj dostopen. Obstaja snov na naftalenovem jedru, vendar menim, da ni dobra.
 
Top