Sinteza 3,4-metilendioksibenzilmetilketona iz piperonala (po poti glikidnih estrov) (v manjšem obsegu)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
To sem mislil ... in v resnici je to resnično, težava je v tem, da smo delali pretvorbo olg GLY in s tem novim, ko vidimo popolnoma drugačen rezultat, vsi mislimo, da je nekaj narobe, in ključ je samo vakuumska destilacija .. izgubi majhen del vode in da keton ... drugačna barva, zelo temno rdeča ali rjava
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kemijska struktura katerega koli estra glikidata je sestavljena iz iste kisline in alkohola. Kakšen alkohol je bil za eterifikacijo - takšen je kislinski ester. Saponifikacija etrov z alkalijo - v vseh primerih je enaka.

Tipična Darzenova reakcija uporablja etilno različico etra.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Etil a-bromopropionat lahko predstavlja izziv pri pridobivanju ali izdelavi. Lahko bi ga nadomestili z etilpropionatom in izvedli epoksidacijo s performinsko kislino.Ogled priloge 5322Ogled priloge 5323
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Dobro dostopno na Kitajskem
Da, zdaj govorite o še eni zanimivi poti. Alfa-metilcinaminska kislina je na voljo tudi na Kitajskem.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Res je , vendar vedno rad razmišljam o sinteznih poteh, ki jih je mogoče dokončati z obiskom lokalne trgovine s strojno opremo, čeprav so manj učinkovite.
Edit: Opazil sem, da se slike v mojih drugih objavah ne prikažejo, zato sem jih dodal tukaj
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
To bi bilo odlično za dopolnitev v okviru projekta "Najenostavnejši recepti". Morda začnite z navedbo številke CAS ob vsaki kemikaliji. Mislim, da nobena od teh izhodnih kemikalij ni na seznamu opazovanih v ZDA............ nice : )
 
Top