Sinteza heroina iz surovega opija

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Želim si, da bi lahko dobil v roke surov opij (ali celo morfij), da bi to poskusil :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Poznam nekaj ljudstev z veliko količino surovega španskega opija, ki bo veliko cenejši od tistega, kar lahko najdete na običajnih trgih, (približno 10 EUR na gram ali celo ceneje). Sporočite mi, če vas zanima. Jaz bi bil samo posrednik, imam malo tega opija, če želite preveriti, kakšen je.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Pozdravljeni, tudi mene zelo zanima opij. Ali mi lahko o tem tudi pišete, prosim? Bila bi vam zelo hvaležna!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
V tej fazi je 65 g morfinske baze izredno surova. Ne izgubijo 35 g izdelka.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Za večino Papaver somniferum je znano, da vsebuje skoraj 10 % (ali več na specializiranih področjih) morfina v suhem opiju.
Tako je tudi v 65 g 6,5 %, kar je grozno, poleg tega je 3 % končnega hidroklorida skoraj kaznivo, haha!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Verjetno je v njem tudi 20 % detritusa, ki ga nikoli ne uporabljajo posušenega.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Zmaga, gospe in gospodje!
Izdelal sem 160 mg heroina iz 173 mg proste morfinske baze, pridobljene iz 300 mg tablet morfin sulfata s pretečenim rokom uporabe leta 2008 (da, verjetno izdelanih leta 2006, posledično 17 let shranjenih pri sobni temperaturi (blizu 20 °C).

Sam sem izdelal anhidrid ocetne kisline iz Na-acetata + S2Cl2 in uporabil 1 gram z mojimi 173 mg morfina proste baze v 10 ml stekleni bučki pri 85 °C in stalnem magnetnem mešanju v času 2H20 minut.
Bazifikacija z 10-odstotno raztopino NaOH, ekstrakcija z etrom, izparevanje v steklenih petrijevkah pri 45 °C (glej sliko), stehtano (160 mg, dober izkoristek), prekrito z destilirano vodo in zakisano blizu pH2 s kapljicami koncentrirane HCl, nevtralizirano z natrijevim bikarbonatom do pH7.
Vbrizgavanje IM :
1,5 mg prag, malo učinkov (zato očitno ni morfij pri tej ravni)
3mg : moj pravi močan odmerek (učinki so nekoliko boljši od morfija, bolj prijetni)
6 mg: bruhanje
Odlično, po mojih izkušnjah je pravi DAM, skoraj 2 do 2,5-krat močnejši od medicinskega morfija.

Sintezo nameravam reproducirati s podrobnejšimi informacijami, slikami, izračuni, natančnimi temperaturami in materialom.
Ustvaril bom dobro dokumentirano namensko stran o tej sintezi na tem forumu, ko bom pridobil vsaj 4 ali 5 izkušenj s sintezo.
(in več morfija iz mojega kodeina, zdi se, da deluje zelo dobro)

-> osebno razmišljanje: še vedno ne razumem, zakaj se DAM ne uporablja v bolnišnicah (ali celo legalno): stopnja zasvojenosti je enakovredna na primer tramadolu, kar je zame zelo malo. Časovni razmik enega tedna med dvema odmerkoma je kot en teden na zabavi s prijatelji : je kul, ampak ni problem počakati naslednji teden. Moje opažanje je: samo tisti, ki že imajo težave z odvisnostjo, bi lahko imeli težave z odvisnostjo...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zahvaljujemo se vam za vaše poročilo. Veselim se celotne vadnice (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Tukaj : kristali brez heroinske baze (z malo rjave kontaminacije)
In nato bež prah : ista heroinska baza, ki je prešla v 610 mg diacetilmorfin hidroklorida, iz 561 mg proste morfinske baze, ekstrahirane in pretvorjene iz 990 mg kodein fosfata.

(moj izkoristek acetiliranja je očitno boljši od običajnega 70 % m/m, ki je bil utemeljen na internetu, natančen protokol vam bom posredoval).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Imam težave z nalaganjem slik...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
kje lahko danes dobite morfinske tablete?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Moja prva sinteza je bila iz navadnih tablet morfija na recept. Tablete lahko kupite na svoji najljubši darknet tržnici ali bolje, kot jaz : kupite kodeinske tablete, ki so v nekaterih državah še cenejše in dostopnejše, in jih z demetilacijo s piridinijevim hidrokloridom (na primer) prenesete v morfij.
Zame je to cenejši način: kodein za manj kot 20 €/g, ki omogoča proizvodnjo skoraj 600/650 mg heroina, je skoraj 30 € ali 35 €/g.
(bolje kot 6 % čistega heroina, ki ga nekateri prodajalci dajejo za 40 €/g za 3. mesto...)
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
da, pot s kodeinskimi tabletami je tista, ki sem jo nameraval ubrati.

ali ste poskusili to metodo za pretvorbo kodeina v morfij:
Raztopino 3,00 g (10 mmol) kodeina v 60 ml suhega dimetilformamida smo razplinili pod dušikom z večkratnim mešanjem v vakuumu, čemur je sledil dovod dušika. Po dodatku 3,00 g (26,7 mmol) kalijevega terc-butoksida smo postopek razplinjevanja ponovili in z brizgo vbrizgali 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetiola. Mešanico smo pri 125 °C pod dušikom mešali 45 min (podobni rezultati so bili pri 110 °C 3 h), ohladili in ohladili s 3,0 ml ocetne kisline. Topilo smo odstranili v visokem vakuumu, ostanek pa raztopili v 30 ml 1N klorovodikove kisline. Raztopino kisline smo splaknili z več odmerki etra, jo obdelali s 5 ml 20-odstotnega natrijevega bisulfita in alkalizirali z amonijevim hidroksidom do pH 9. Oborjeno trdno snov smo zbrali, splaknili z vodo in posušili v vakuumu (100 °C), tako da je ostalo 2,30 g (80 %) morfina v obliki rjavih kristalov.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ne, piridin hidroklorid pri 85 °C v 90 minutah in ni potrebe po zaščiti atmosfere, dovolj je zaprt steklen kozarec.
Napisal bom stran na tem forumu.
(in iščem natančen test za določitev deleža morfina in kodeina, nimam kromatografa)
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
in kaj o tabletah morfin hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ali bi bila uporaba kalcijevega hidroksida in amonijevega klorida način za ekstrakcijo morfinovega sulfata iz oralne raztopine? Iz maka sem izdelal H in iz njega pridobil morfinske tablete. Samo nikoli nisem uporabil oralne raztopine za začetni material, imam dve steklenici po 200 ml in ju želim pretvoriti.

Če ima kdo preizkušeno tehnologijo za ekstrakcijo morfinovega sulfata iz raztopine, bi z veseljem prebral tehnologijo, ki jo je uporabil.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Norost !!! norost
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobro delo, če ne bi uporabil kapljico ali dve kloroforma, bi lahko izločil več nečistoč. reakcija je rahlo rdeča, nato pa na koncu vstaviš kloroform in to sranje se strdi na dnu v gumijasto maso, nato pa brez baze dobiš čistejši kristal. Vedno sem začel z gramom morfa iz sulfatnih tablet, ugotovil sem, da je lažje delati v nekoliko večjih velikostih. Stavim, da je bila izkušnja, ko si delal AA iz natrijevega acetata, broma in sulfata. Če se pri dodajanju sulferja malo razburite, brom rad naredi mehurčke. Kloroform z acetonom in belilom, ki se ga ne spomnim, bo povzročil eksotermno reakcijo in pustil nekaj kloroforma za destilacijo. Cheers man dobro delo.
 
Top