Na voljo so sinteze in procesi s strokovnim vodenjem korak za korakom.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Večinoma svoje znanje in izkušnje z nekaterimi sintemi in procesi delim podrobno in objavljam zgolj zato, da bi pomagal drugim ljudem in se poskušal izogniti temu, da bi naredili enake napake kot jaz ali izgubili čas, ki sem ga izgubil tudi jaz hahaha

Celo to, da me veliko ljudi sprašuje po več informacijah in podrobnostih ter mi ponuja plačljivo popolno vodenje po korakih nekaterih sintov, ki sem jih objavil.

Kot veste, vedno poskušam odgovarjati na vprašanja in dvome odprto v istih objavah, vendar tudi to nekateri ljudje potrebujejo bolj natančno "poučevanje" o njih.

Tako kot se zdi, da se povpraševanje po tej storitvi nadaljuje, sem se odločil, da jo ponudim javno in dam možnost, da se ljudje na forumu odločijo za strokovno vodenje korak za korakom.

Seveda nimam izkušenj z vsemi sintetizatorji in postopki, objavljenimi na forumu ( nisem kemik z univerzitetno diplomo), zato bi se osredotočil le na objave in sintetizatorje, povezane z mano, in izjemoma na nekatere druge, o katerih imam znanje, vendar ne izkušenj v velikem obsegu, tako da bi se lahko vsak primer prilagodil, tudi če bi se prijavil le na vodenje v koraku dela procesa....

Hvala.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni. Kako bi bilo to donosno za stranko? Vaše smernice vključujejo pomoč pri razvrščanju reagentov, opreme, kako najti stranke? Katere natančne sinteze zdravil lahko naučite? Ali veste, kako je videti trg reagentov v EU?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Kaj mislite, ko sprašujete "Kako bi bilo to donosno za stranko?"?
O zagotovljenih storitvah, ki bodo povezane s potrebami strank Običajno prilagodim storitev za vsako stranko, vendar način iskanja strank ni vključen v mojo storitev.
Naučim vas lahko sintetizirati amfetamin, MDMA, D-Meth, mefedron...
O reagentih imam ustrezno povezavo za vse njih, ne skrbite za to.
Hvala.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni.
Kako izdelati MDMA doma?
Hvala.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,
Kako sintetizirati 5cladba, ADBB ali druge sintetične predhodnike kanabinoidov?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Da, takšne storitve bi morale biti plačane tako kot vaše, saj proizvodnja drog v številnih državah pomeni zelo dolga leta zapora in celo smrtno kazen. Dandanes vsi hočejo vse zastonj, ker si to zaslužijo, in v resnici ne morete preveriti, kdo je na drugi strani zaslona. Podobno lahko zahtevate brezplačne droge in jih brezplačno jemljete več let. Kakšen je pri tem posel dilerja? ali gre nekdo v trgovino in mu da hrano zastonj? Obstaja veliko metod peodukcije, mdma, met, mef ali fent, vendar veliko porabljenega časa in sinteze prinesejo le rezultate. Veliko ljudi potrebuje učitelja, pa tudi mi smo ljudje in imamo tudi svoja zasebna življenja, ne samo internet. Zato se strinjam z vami, sinteze je treba plačati za velike igralce in ne za otroke, ki sedijo na takih forumih brez nadzora staršev.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
In kaj je, ko sem plačal 7250 evrov in da bi me spravil iz depozita, zasluži predplačilo za nakup predhodnika in zdaj je 7250 evrov v njegovi denarnici, kmalu je minilo 50 dni, vsak teden obljublja, da bo zagotovil sled pošiljke (kot prva dva posla v depozitu, kjer je v redu), vendar ga nikoli ni spoštoval in mi še naprej laže.... sem prosil, prosim, 60% vračilo, nič nazaj v denarnico še, dobro opravljeno btcbboss2022 ....Če pravim, da sranje, mi dajte dokaz, da boste poslali tisto, kar je bilo pričakovano, včeraj že petič ste obljubili, da je bil predmet poslan in imate sled, vendar še enkrat nisem dobil ničesar...Nočem vojne, samo prosim za vračilo 60% bitcoinov, plačanih v vašo denarnico, nazaj v mojo denarnico in posel je zaključen in vas ne bom več nadlegoval.

Best regards Kakorkoli že, to je velika izguba za mene:(

(ni res, element ni bil poslan enkrat dobiček)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Če niste rojeni za kuhanje, zakaj pa to počnete.🤔😉 . Thats not nice, big load of money , , I dient knew there was a market for such prices., I teaches years ago my nehews and hes class mates how to cook,. just like my Grand pah😂 kidding,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Prosim vas, da mi zagotovite sled, vendar po 50 dneh ... ne morem več zaupati situaciji.... Prosim vas, prosim, 60% vračilo iz predplačila (4K) in 100/150 (2250Euro), da ste tudi nikoli poslali je bil sheduld nujno iz vašega lepega predloga, 50 dni nazaj .. Dragi kemik btcbboss2022 upam, da bo to vprašanje dobro rešeno...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Dober dan, ali lahko prosim preverite svoj dms.
ti dober dan
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, neumno vprašanje. Ker zdaj primanjkuje 99,9-odstotnega acetona, moram posušiti 98,5 (čistost izračunana na podlagi vrelišča) iz trgovine z živili. Prvič v življenju sem ga poskusil posušiti z MgSO4. Rezultat sem preveril z MDMA HCL.
V 100 ml "mojega suhega" acetona sem raztopil 0,5 gr.
Ali je to normalno ali je treba biti bolj suh?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Menim, da bo brezvodni natrijev sulfat v tem primeru deloval bolje.
Kakorkoli že, 0,5 g je odvisno od tega, koliko je bila začetna količina.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Na začetku - zlasti za preskus - 10 gr mdma hlc v 100 ml acetona. Yeld 9,5 gr. Pravzaprav je vprašanje, ali je mogoče aceton veliko bolje posušiti.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Domnevam, da bo aceton tudi 100-odstotno suh raztopil nekaj HCL, tako da vam je % sprejemljiv.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Če bom imel čas, bom ta članek poskušal poiskati nazaj samo za "arhiv". Na kratko je rečeno, da MgSO4, ki je dalj časa izpostavljen acetonu, proizvede podvojeno "zrcalno" molekulo acetona, ki ima specifičen "meden" vonj. Zato je omejeno dolgotrajno zadrževanje MgSO4 v acetonu. Vendar nisem tak strokovnjak, da bi potrdil, ali to drži ali ne. Sem le pozoren bralec.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravilo na oko je zelo težko dati žig xd. Vem, da mleta kemikalija za mdma recept za šampanjec diši po anijsu, likvorju, dextro / vaniljevem mandljevem izvlečku. . Mislim, da je njen vrh stavbe mdma, kar imate rght befre youre oči,
 
Top