Na voljo so sinteze in procesi s strokovnim vodenjem korak za korakom.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni. Kako bi bilo to donosno za stranko? Vaše smernice vključujejo pomoč pri razvrščanju reagentov, opreme, kako najti stranke? Katere natančne sinteze zdravil lahko naučite? Ali veste, kako je videti trg reagentov v EU?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Da, takšne storitve bi morale biti plačane tako kot vaše, saj proizvodnja drog v številnih državah pomeni zelo dolga leta zapora in celo smrtno kazen. Dandanes vsi hočejo vse zastonj, ker si to zaslužijo, in v resnici ne morete preveriti, kdo je na drugi strani zaslona. Podobno lahko zahtevate brezplačne droge in jih brezplačno jemljete več let. Kakšen je pri tem posel dilerja? ali gre nekdo v trgovino in mu da hrano zastonj? Obstaja veliko metod peodukcije, mdma, met, mef ali fent, vendar veliko porabljenega časa in sinteze prinesejo le rezultate. Veliko ljudi potrebuje učitelja, pa tudi mi smo ljudje in imamo tudi svoja zasebna življenja, ne samo internet. Zato se strinjam z vami, sinteze je treba plačati za velike igralce in ne za otroke, ki sedijo na takih forumih brez nadzora staršev.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
In kaj je, ko sem plačal 7250 evrov in da bi me spravil iz depozita, zasluži predplačilo za nakup predhodnika in zdaj je 7250 evrov v njegovi denarnici, kmalu je minilo 50 dni, vsak teden obljublja, da bo zagotovil sled pošiljke (kot prva dva posla v depozitu, kjer je v redu), vendar ga nikoli ni spoštoval in mi še naprej laže.... sem prosil, prosim, 60% vračilo, nič nazaj v denarnico še, dobro opravljeno btcbboss2022 ....Če pravim, da sranje, mi dajte dokaz, da boste poslali tisto, kar je bilo pričakovano, včeraj že petič ste obljubili, da je bil predmet poslan in imate sled, vendar še enkrat nisem dobil ničesar...Nočem vojne, samo prosim za vračilo 60% bitcoinov, plačanih v vašo denarnico, nazaj v mojo denarnico in posel je zaključen in vas ne bom več nadlegoval.

Best regards Kakorkoli že, to je velika izguba za mene:(

(ni res, element ni bil poslan enkrat dobiček)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Če niste rojeni za kuhanje, zakaj pa to počnete.🤔😉 . Thats not nice, big load of money , , I dient knew there was a market for such prices., I teaches years ago my nehews and hes class mates how to cook,. just like my Grand pah😂 kidding,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, neumno vprašanje. Ker zdaj primanjkuje 99,9-odstotnega acetona, moram posušiti 98,5 (čistost izračunana na podlagi vrelišča) iz trgovine z živili. Prvič v življenju sem ga poskusil posušiti z MgSO4. Rezultat sem preveril z MDMA HCL.
V 100 ml "mojega suhega" acetona sem raztopil 0,5 gr.
Ali je to normalno ali je treba biti bolj suh?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Menim, da bo brezvodni natrijev sulfat v tem primeru deloval bolje.
Kakorkoli že, 0,5 g je odvisno od tega, koliko je bila začetna količina.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To je zanimivo, vendar, če sem iskren, res ni moj primer. Nimam dovolj prostora, da bi tedne hranil reagente in topila. Morda bo v prihodnosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3A molekularno sito je sanjsko sušilno sredstvo, ki bo v večini vaših scenarijev nadomestilo druga sušilna sredstva
1. Je inerten in ne reagira s kislinami bazami amini ali čim drugim
2. Lahko ga dodamo topilu in je zaradi svoje narave precej selektiven. Absorbira samo vodo in spojine, manjše od vode (3 angstrome), ne izgublja več topila ali izdelka. Če ga dodamo preveč, to ni škodljivo.
3 gre za velike delce, ki jih lahko filtrirate s finim sitom.
4. Lahko ga ponovno napolnite, iz njega samo izkuhate vodo in ga vedno znova uporabite.
Vsakemu po svoje. Nekateri ljudje gredo v gozd s plastenkami popa in čistilom za zavore, drugi pa so opremljeni z laboratoriji, ki jih financirajo podjetja. Večina nas je nekje vmes.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jasno. jaz osebno iščem način za pridobitev 99,9-odstotnega acetona po končni ceni približno 10-15 EUR za 1L. Če takega sredstva in acetona ni treba več tednov hraniti v zamrzovalniku, bi bil hvaležen za tak predlog.

Mimogrede, videl sem neko zanimivo "raziskavo" (ne najdem je v mrku), ki navaja, da MgSO4 in aceton reagirata, pri čemer nastane nek tretji produkt. Torej se splača ne držati tega sušilnega sredstva v acetonu dlje časa.
Ali to drži?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vem, da se običajno ne pusti kot prevrnjena posoda na dnu vrča, ampak se filtrira kmalu po tem, ko se preneha grmaditi. Toda MS lahko pustimo in celo še naprej deluje v zamrzovalniku. Tudi ko odpreš vrč in ga nekaj uporabiš, vanj vstopi atmosferski zrak in ni več brezvoden, vendar je to nekakšna lažna zastava, saj nekaj kubičnih centimetrov 50-odstotnega zraka sobne temperature vsebuje le največ 1 kapljico vode. In ja, reagira z nekaj stvarmi, vendar ga ne uporabljam, zato ne vem, s čim.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Če bom imel čas, bom ta članek poskušal poiskati nazaj samo za "arhiv". Na kratko je rečeno, da MgSO4, ki je dalj časa izpostavljen acetonu, proizvede podvojeno "zrcalno" molekulo acetona, ki ima specifičen "meden" vonj. Zato je omejeno dolgotrajno zadrževanje MgSO4 v acetonu. Vendar nisem tak strokovnjak, da bi potrdil, ali to drži ali ne. Sem le pozoren bralec.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravilo na oko je zelo težko dati žig xd. Vem, da mleta kemikalija za mdma recept za šampanjec diši po anijsu, likvorju, dextro / vaniljevem mandljevem izvlečku. . Mislim, da je njen vrh stavbe mdma, kar imate rght befre youre oči,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Zakaj mi ne odgovarjate več, pustil sem vam 4 sporočila, še vedno sta naročila za pošiljanje, imate naslov za pošiljanje, zakaj ste me blokirali, ker imate v mislih, da ne pošljete mojih naročil (mislim 7250 evrov), kmalu bom odprl novo nit ne skrbi ...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Poglej, ni mi mar za tvoje objave in grožnje; zadnja pošiljka je prispela polomljena. Če mislite, da to ni težava, se zelo motite. Ne bom je poslal na enak način na isto območje, nikakor. Iščem drug način pošiljanja. Če želite počakati, v redu. Če ne, lahko napišete tisoč prispevkov na dan; to ne bo ničesar spremenilo. Poleg tega ne prodajam več prek spleta, tako da si to ugotovite sami, saj ste popolnoma nori, kot veste!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vprašanje o pH destilirane vode.

Vem, vsa destilirana voda, ki jo kupim, je rahlo alkalna, večinoma 7,5, včasih 8,0.

Običajno pH med kisanjem prilagodim na 3,0-5,0. Nato sperem z acetonom in je vse v redu.

Ko pa opravim končno kristalizacijo, opazim, da pH pade na 6,0-8,0. Ali je smiselno prilagoditi pH v končni raztopini z nekaj kapljicami HCl? Ali takšna alkalna voda ne bo pokvarila mojega hidroklorida?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ali ni enako prilagoditi pH v mešanici proste baze, da se ustvari čim več HCL, kot pH raztopine HCL za rekristalizacijo
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Domnevam, da vprašanja niste pravilno razumeli. Ne gre za vprašanje o ostankih kislinske baze. Ne obstaja noben ostanek baze.

Vprašanje se nanaša na korekcijo pH vode. Vem, da nekateri izvajajo dvojno destilacijo, da bi dobili vodo s popolno vrednostjo 7,0, vendar je to zajebana nočna mora. Morda bi lahko vodi dodali nekaj kapljic HCl, da bi se pred dodajanjem k hidrokloridu nastavila na 6,0? Skrbi me, ali lahko tako rahlo alkalna voda spremeni del klorovodikove kisline v bazo.

Oprosti, dolgo neumno vprašanje.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
vendar pretiravate. Priporočam, da pred postavljanjem vprašanja preučite osnove kemije. pri 8,0 ali pri 9,0 ne bo pretvorila soli v prosto bazo za božjo voljo.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vsekakor ne gre pretiravati. Za prilagoditev pH z 8 na 6 v 1L vode potrebujem eno kapljico ali nekaj takega pravi kalkulator. Ampak če to ne moti - v redu.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dolgo sem razmišljal, kako pravilno in objektivno opisati naše poslovno sodelovanje, nato pa sem se odločil, da bo bolje, če se tega lotim manj in sam.

Če se ozrem v prihodnost, bom rekel, da je vsak cent vreden tega, da me vodijo za roko od A do Ž.
Pred tem sem za učenje sinteze metamfetamina uporabil nekoga drugega in to je bila nočna mora. Izguba reagentov, časa, živcev. Nisem kemik, imel sem nekaj let izkušenj z efedrinom, a to je bilo vse.
Ko sem se obrnil nanj, mi je vse podrobno razložil, odgovoril na vsa moja neumna vprašanja, tudi tista, ki niso bila povezana s tem postopkom. Izpolnila sva depozit, potrpežljivo me je počakal in mi dal čas, da sem zbral vse, kar sem potreboval, in začela sva. Prisoten je bil na vsakem koraku, vedno se je poglobil v to, kaj točno je bilo storjeno, in svetoval, kakšne alternative obstajajo. Tudi ko smo kaj zmotili, nas je potegnil za roko in nam razložil. Takoj začutiš, da je vse to naredil v praksi in da se na to spozna, in ne le v teoriji. Pokaže, kako lažje je to narediti v realnih razmerah. Po tem sem se še vedno obračal nanj za nasvete, vedno je predlagal nekaj, kar ni bilo več pomembno za naš posel.
Na splošno ga absolutno priporočam! Odličen človek in odlična storitev.
Še enkrat hvala.

P.S. Opravičujem se za mojo angleščino, to je vse prevajalnik
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je pametna storitev, ki jo lahko ponudite
 
Top