Uganka o acetonu

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pod temo čiščenja acetona se vedno izpostavi tema o čiščenju.

Za vse, kar nas zanima, bi potrebovali (če ne obstaja) laboratorijsko analizo pred in po obdelavi acetona z amfetaminsko ali kokainsko soljo. Ker je to večkrat omenjeno, vendar nikoli z dokazi.

Skupna ideja je, da:
imate recimo 50 % čistega kokain-hcl ali amfetamin-sulfata.
Pustite, da se kopa v čaši z acetonom , pri čemer se na dnu naredi plast.
To mešanico prelijte v filter za kavo,
kjer je bela masa, ki se zbere, zdaj 90 %+ hiperčistega prahu, samo s tem preprostim trikom!

Dokaz je masa pred in masa po.
Če se je količina z enega grama zmanjšala na 0,7, ste imeli 70 %, zdaj pa 97,9 %.

Tu je problem. Vsak prah, ki sem ga osebno srečal pri nekom, ki je uporabil to metodo, je bil zaradi obdelave močno oslabljen. Samo izdelovalec ga je prepričal, da je boljši, ker je ideja o njem tako zakoreninjena.

Moje vprašanje je, ali imamo vir, ki bi dokazoval delovanje omenjene metode? Predlagam, da je izgubljena teža tudi sama snov, prosim, da se oglasite, če sem kaj spregledal.

Tudi aceton v teoriji je brezvoden, kolikor je to navedeno na steklenici.

Povezave do trditev:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Kokain s pranjem z acetonom se znebi 90 % vsega sranja v vašem kokainu, rezov, nečistoč iz časa, ko je bil proizveden. Končni rezultat je 90 do 95 % čistega kokaina. Pri pranju z acetonom se ne znebite levamisola, ki nima stimulacijskega učinka.

Ker je kokain 90 % + čist, je za doseganje boljše kakovosti High potrebno manj. Zato vam ni treba narediti toliko kot pogosto čez noč. Visok je veliko bolj kakovosten visok. Čisti kokain vam ne bo dal veliko hiperenergije, pri kateri bi se počutili drgetajoče in nervozno, pri kateri bi se počutili, kot da imate dovolj energije za čiščenje celotne hiše. Amfetamini, s katerimi je kokain narezan, povzročajo občutek pretirane energičnosti, polnosti energije, drgetanja in poskočnosti."


Tudi Holly-Ginger @ NOV 2020

"Ali ima kokain, ki je bil opran z acetonom, poseben videz, in če je, kakšen naj bi bil videti in kakšna naj bi bila njegova tekstura? ( mehak in luskast ali trd kamen, sijoč in biseren ali lutkast in ne sijoč, puhast prah ali peščen in zrnat prah )

Če nekdo pravi, da ima kokain, opran z acetonom, ali mora imeti na podlagi videza poseben videz, ki ga moram iskati? "


Tukaj je samo en primer tega.
Kot lahko vidite, uporabnik sprva podaja drzne trditve o potencialu metode.
Mesec dni zatem ustvari objavo z vprašanjem, pri čemer očitno nikoli ni opravil pranja z acetonom ali videl laboratorijske analize rezultata.

Kaj je s tem pojavom?
Ali je to:
Legit?
napačno razumljen?
Dezinformacija?
Propaganda globoke države?
Medena past vlade za lovljenje uživalcev drog pri nakupu acetona v trgovini s strojno opremo?

Več povezav

Nit Acetonewash z veliko če objav:



Nit za ekstrakcijo A/B:


Vesel božič y'all
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vesel zapozneli božič. Ta ubjekt sem temeljito preučil in vam lahko zagotovim nekaj trdnih odgovorov.
- Ali je rezultat izpiranja z acetonom več kot 90-odstotno čist produkt? Ne. Lahko bi, vendar je to odvisno od onesnaževalcev in njihove topnosti v acetonu. Mogoče je, da se izdelek samo izgubi, ne da bi se odstranila kakršna koli primes. Kokain hcl je naveden kot rahlo topen v acetonu z vrednostjo 1 % ali 1 gram na 100 ml pri 20 °C. To bo vaša izguba. To število lahko zmanjšate tako, da aceton naredite ledeno hladen. Če vaš aceton ni brezvoden, boste izgubili gram na vsak ml vode v njem. Priporočam, da vsakemu acetonu dodate sredstvo za sušenje. Magnezijev sulfat in molekularno sito 3A lahko sušita aceton. Če je aceton 99-odstotno čist, je v 400-mililitrski steklenici (običajna velikost pri nas) 4 ml vode (potencialno), za kar je potrebnih 5 g brezvodnega magnezijevega sulfata ali 20 g molekularnega sita.
Ta oseba je žal napačno obveščena o levamisolu, ki ima dejansko stimulativne lastnosti, saj se v jetrih presnavlja v amfetamin in aminoreks, ki sta stimulansa.
Barvo in strukturo opranega kokaina sem videl prosojne polkristalne opojne kosmiče, kar je enaka tekstura in barva kot farmacevtski kokain hcl.
Za več informacij si lahko prenesete knjigo
Priročnik za uporabnike kokaina
brezplačno na tej povezavi ali na 20 drugih mestih na spletu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zgoraj in spodaj 1 gram kokaina, ki sem ga opral z 10 ml acetona, ki sem ga osebno destiliral iz "čistega acetona" za odstranjevanje laka za nohte. Rekel bom, da je to vsekakor več kot 90 % čistega imo. Tako naj bi bilo videti
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top