Veliki seznam izgovorov - pravne uporabe kemikalij

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Nekoliko enostavno, vendar ga moram dodati:

Lužilo - izdelujete milo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zdi se, da je izdelava mila naš najlažji izgovor za toliko, tudi za nekaj laboratorijske opreme
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Če ima kemikalija, ki jo iščete, članek v Wikipediji, lahko tam najdete pravne primere uporabe!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, ni nujno, da gre za zakonito uporabo v civilne namene, lahko gre tudi za verodostojen ljubiteljski projekt, kot je proizvodnja barve, ki se sveti v temi, ali sinteza nekega neškodljivega farmacevtskega sredstva ali barvila. Mislim, če imate v garaži digestor z različnimi kemikalijami na policah, nima smisla trditi, da izdelujete topila industrijskega tipa.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ali bi potreboval izgovor, da bi naročil 2,5-dimetoksibenzaldehid v ZDA, ali je to razmeroma varno? Ali pa je bolje, da ga sam sintetiziram iz česa drugega?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Katere kemikalije se lahko uporabljajo za barve, ki se svetijo v temi? To se sliši kot odličen izgovor :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

Družba NileRed ima o tem seveda tudi videoposnetek. Potrebnih je veliko dobrih kemikalij.

Vendar resnično potrebujem dober izgovor za hobi kemika za nitroetan in nitrometan. Je kdo?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vem, da se uporablja v odstranjevalcu laka za nohte, ki ga uporabljajo v studiih za nohte.

Vem, da ga lahko studii za nohte naročijo, ne da bi jih to skrbelo.

Ali pa je šlo za barve za nohte? Vsekakor so povezane s studii za nohte! Morda to pomaga, ko kaj iščeš na internetu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ops: V tem primeru je treba upoštevati, da je treba pri pripravi in izvajanju kemijske dokumentacije upoštevati tudi pravila, ki jih je treba upoštevati pri izvajanju kemijske dokumentacije. Nimam v lasti studia za nohte :).
Ne, bolj sem mislil na izgovore za ljubiteljske namene. Na primer: "Oh, sem hobi kemik in poskušam izdelati *nekoliko zakonito snov, ki zahteva sintezo nitroetana*". Pri tem mislim na majhne količine nitroetana, ne na kadi z njim. Za naročila v velikem obsegu ni verodostojnega izgovora.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Haha, ja, prav :D. No, morda si križanec in ...?? Brez šale..

Nitrometan se uporablja za dirkalne avtomobile, stavim, da se lahko uporablja tudi za dirkalne avtomobile na daljinsko upravljanje!!! Zveni precej hobiistično za mene..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Vem, da se za študije za nohte uporablja za čiščenje čopičev za nohte, idk, če bi lahko veljalo za druge vrste čopičev, če imate morda nekaj starih slikarskih čopičev, ki ste jih želeli očistiti?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanol. Everclear z dokazano trdnostjo 190 za izdelavo džungelskega soka. Ta je sicer samoumeven.
Nitrati. strelni prah ali gnojilo
natrijev hidroksid, žveplova kislina. čistilo za odtoke
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Oprostite, če sem to napisal na napačnem področju... Vendar imam vprašanje. Februarja 2022 sem vozil in uporabil nekaj sranja, ki ga imamo v Romuniji. Ustavila me je policija in me prosila, naj opravim test sline na drogo. Uporabili so napravo, imenovano DRUG TEST. Rekli so, da je pokazal amfetamin. Zato so me odpeljali v bolnišnico na urinski test. Ugotovljeno je bilo, da je urin pozitiven na amfetamin in metamfetamin. Zdaj vas želim le prositi, da mi pomagate... Ali obstaja kakšna brezplačna ali predpisana stvar, ki bi lahko dala lažno pozitiven rezultat za ta 2? ATM sem v Romuniji, ampak na tržnicah z limonami se prodajajo predpisani papirji... Potrebujem samo malo POMOČI...
Bodite previdni, bodite varni in ne nazadnje, bodite SMART in ne vozite.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pozdravljeni :)

. Mislim, da bi bilo pri vaši temi bolje, če bi jo objavili v ločenem prispevku, tako boste zagotovili, da boste dosegli vse potencialne uporabnike, ki bi vam lahko pomagali.

Kakor koli že, kaj ste vzeli prej? Ali vas prav razumem, da niste jemali amfetamina ali metamfetamina, vendar je bil test pozitiven?
V tem primeru so lahko izdelki vedno oplemeniteni z razrezom, ta razrez pa so lahko tudi druge droge.

Vem le, da testa z urinom sploh ne bi smeli opraviti. težava teh testov je njihova natančnost, zato so vedno najboljši krvni testi, saj pokažejo boljše in natančnejše vrednosti. Zlasti kadar testiranje opravlja policija, se pred tem vedno posvetujte z odvetnikom, da se prepričate, da je vse potekalo pravilno.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kateri so najboljši pravni načini uporabe

Izgovori za metilamin ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

@G.Patton, žal se motite.

Pravzaprav ima @Saul prav, prekurzor P2nP je v nekaterih evropskih državah nezakonit.

Ne morem podrobno opisati, v katerih državah je nezakonit, saj bi se preveč izpostavil. Vem pa, da je v Evropi vsaj pet držav, v katerih bi vas, če bi vas razumeli s tem predhodnikom, spoznali za krivega uvoza amfetaminskih drog in vas poslali na sojenje in v zapor.

Z največjim spoštovanjem
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Vem, da je to stara objava, a če še kdo popije za amfetamin, je dober izgovor zdravilo Bupropion, na voljo je kot antidepresiv z imenom Wellbutrin. Še lažje je dobiti kombinacijo Bupropion+Naltrekson za "obvladovanje kronične debelosti" ali opuščanje kajenja, blagovna znamka MySimba.

@MadHatter
Nitroetan in nitrometan se uporabljata v RC modelih v "nitro motorjih", to je nekaj o majhnih avtomobilih ali karkoli že jebe, s katerimi ljudje dirkajo, očitno iščejo to povečanje (očitno pa sčasoma uniči motor?), dejansko gorivo se očitno uporablja v modelih merila 5:1 ali več. Najbolje bi bilo najti kraj, kjer lahko dirkaš s temi stvarmi, in se temu posvetiti kot hobiju, stavim, da je podobno kot s kroglami v Evropi... morda nimaš dovoljenja, vendar če si član strelskega kluba, ni problem dobiti zaboj... Nitroetan sem videl naveden pod blagovno znamko NIPRON kot dodatek gorivu IN tudi kot sredstvo za čiščenje motorjev in odstranjevanje vodnega kamna... večina nitro spojin se lahko uporablja kot topila iz kakršnega koli čudnega razloga, predvidevam...

@Metilamin
Proizvodnja pesticidov.. Proizvodnja topila NMP... Številne uporabe v kmetijstvu..
S samim metilaminom bi bilo težko. Odvisno od topila, ki ga uporabite za raztapljanje metilamina, dobite drugačno spojino, zato bi na vašem mestu preveril, kako se imenujejo raztopine metilamina in za kaj se uporabljajo, saj bi tako verjetno dobil veliko večji seznam in bi si od tam lažje izbral izgovor.
 
Top